Práve si prehliada 3 zákazníci.
Značka: Tesla

Tesla Smart Laser Dot Cats

Táto laserová bodka s vlastným napájaním zabaví vašu mačku kedykoľvek a kdekoľvek.
Značka: Tesla
Na sklade

Podrobnosti

Laser poskytuje mačkám zábavu plnú akcie

Dômyselný laser je navrhnutý tak, aby prebudil lovecký inštinkt aj v domácich povaľačoch. Vďaka nízkemu výkonu je navyše pre vašich chlpatých miláčikov úplne bezpečný. Laser získava "šťavu" z bežnej zásuvky.

3 režimy zabezpečujú rozmanitosť

Máte obavy, že sa vaša mačka doma sama nudí? Inteligentný laser ju zabaví vďaka širokej škále nastavení. Malá červená bodka môže bežať po stene v troch trajektóriách a troch režimoch hry, takže mačka má vždy čo robiť.

Jednoduché nastavenie a ovládanie priamo z telefónu

Herné režimy a trajektóriu lasera nastavíte v aplikácii, ktorá je k dispozícii v slovenčine pre systémy iOS aj Android. Vďaka aplikácii môžete laser prepnúť do manuálneho režimu a ovládať trajektóriu červenej bodky priamo z telefónu. K jednému telefónu môžete týmto spôsobom pripojiť aj viacero zariadení rovnakého typu. Na správne spárovanie s aplikáciou musí byť vaša Wi-Fi nastavená na 2,4 GHz. To je však v súčasnosti štandardom.

Nuda nemá šancu

Laser má funkciu plynulého zrýchľovania, takže v momente, keď by sa mačka mohla nudiť, pohyb svetla sa plynulo zrýchli a lov červenej bodky pokračuje ešte intenzívnejším tempom.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Tesla

Neviete, čo váš štvornohý miláčik doma robí, alebo ho chcete len pomôcť vzdelávať prostredníctvom inteligentnej domácnosti? Spoločnosť Tesla ponúka širokú škálu produktov SmartPet.