Vernostný program

Bezedná miska

Každý zákazník, ktorý sa pri nákupe zaregistruje, sa automaticky stáva členom vernostného programu (môžete však nakupovať aj ako neregistrovaný zákazník). To vám uľahčí ďalšiu objednávku, nebudete musieť znova vypĺňať svoje údaje. Vernostný program potom automaticky kumuluje vaše objednávky a priradí vám vernostné zľavy.

Čo získam?

- Prístup k VIP produktom
- Vernostnú zľavu až do výšky 10 %
- Vždy sa ako prvý dozviete o zľavách
- Možnosť pridávať recenzie produktov
- Využívanie výhod zrýchleného nakupovania pri objednávaní na tri kliknutia

S vernostným programom Bezedná miska jednoducho nič nestrácate a viac získavate. :-)

 

AKO SA ZAPOJIŤ DO VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Členom vernostného programu sa stávate automaticky po registrácii na našom e-shope, bez ohľadu na to, či nakupujete alebo nie. Výhodou registrácie je aj to, že pri nákupe nemusíte znova vypĺňať svoje údaje. Ako registrovaný člen môžete využívať všetky funkcie bez ohľadu na to, či ste zákazníkom e-shopu Bottomless Bowl. Nechceme vás do ničoho nútiť, veríme, že naše výhody objavíte sami ;-).

Ako člen môžete získať štyri úrovne členstva, ako je uvedené nižšie. O získaní členstva a aktuálnej úrovni vás budeme informovať e-mailom.


1. ZÁKLADNÉ ČLENSTVO


Ako získať: Ako sme už spomenuli, základné členstvo vzniká automaticky registráciou v e-shope, bez ohľadu na to, či ste nakúpili alebo nie.

Čo získate. Môžete prispievať do diskusií, môžete hodnotiť produkty na e-shope. Ako bonus získate aj možnosť zakúpiť si špeciálne položky vyhradené len pre členov, ktoré sú zvyčajne k dispozícii za atraktívne ceny.


2. BRONZOVÉ ČLENSTVO


Ako ho získať:) A tiež ak ste si u nás za posledných 90 kalendárnych dní objednali 2-krát, bez ohľadu na výšku objednávky. Aby ste si udržali členstvo, musíte nakupovať priebežne.

Čo získate: Získate všetky výhody základného členstva a navyše 2 % zľavu na objednávky.


3. STRIEBORNÉ ČLENSTVO


Ako ho získať: Strieborné členstvo: 1. Stačí, ak splníte jednu z nasledujúcich podmienok: 1. Strieborné členstvo. Musíte tiež splniť podmienky základného členstva (registrácia) a mať vyplnené informácie o profile vášho štvornohého priateľa. Aby ste si členstvo udržali, musíte priebežne nakupovať.

Čo získate.


4. ZLATÉ ČLENSTVO


Ako ho získať. Musíte splniť aj požiadavky základného členstva (registrácia) a mať vyplnené údaje o svojom štvornohom priateľovi vo svojom profile. Aby ste si členstvo udržali, musíte priebežne nakupovať.

Čo získate.