Práve si prehliada 10 zákazníkov.
Značka: VERM-X

Verm-X Přírodní pelety proti střevním parazitům pro koně 250g

Verm-X je prírodný prípravok pre kone proti črevným parazitom.
Značka: VERM-X
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Verm-X pre kone


Verm-X® pre kone a poníky proti črevným parazitom sa skladá zo zmesi rastlinných zložiek, ktoré obsahujú komplex aktívnych častíc, ktoré sa používajú už stovky rokov. Udržuje všetky oblasti hygieny tráviaceho traktu, či už ide o kontrolu alebo ochranu. Granule sa môžu podávať pridaním do krmiva alebo samostatne ako pochúťka. Okrem bylín podporujúcich hygienu tráviaceho traktu obsahuje Verm-X® aj byliny, ktoré podporujú proces čistenia krvi a udržiavajú správnu funkciu čriev. Naši zákazníci nám hovoria, ako dobre vyzerajú ich kone a poníky po užívaní Verm-X®. Ich srsť je po užívaní Verm-X® opäť lesklá a žiarivá a ich celková kondícia sa výrazne zlepšila. Pri používaní Verm-X® sa odporúča, aby sa 21 dní po poslednom použití Verm-X® vykonal test na okultné stolice.Niektoré z výhod Verm-X® pre kone a poníky :- 100% prírodný bylinný prípravok na kontrolu hygieny trávenia
- Verm-X® je prírodný produkt vhodný pre kone chované na ekologických farmách
- Často sa používa u dostihových koní, ktoré sú na vrchole svojej kondície, byliny sú šetrné k tráviacemu systému
- Verm-X® je vhodný pre kone a poníky, ktoré sú citlivé na rôzne farmaceutické chemikálie
- Verm-X® je veľmi ľahko stráviteľný a nie sú známe žiadne formy negatívnych reakciíDávkovanie:
Podávajte 50 g granúl denne počas piatich po sebe nasledujúcich dní. Opakujte každých 12 týždňov. Granule Verm-X® sa môžu podávať samostatne z ruky alebo zmiešané s krmivom.


Poníkom s výškou 90 cm alebo menším podávajte polovicu uvedeného množstva.- Jedno balenie obsahuje päť 50-gramových vreciek. Jedno vrecko denne, počas piatich dní každých 12 týždňov. 250g balenie je určené na jedno päťdňové obdobie pre koňa/poníka.Zloženie:
Allium sativum (cesnak), Mentha piperita (mäta pieporná), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (škorica), Picrasma excelsa (kvások), Foeniculum vulgare (fenikel), Gallium aparine, Urtica dioica, Ulmus fulva, Inula helenium, aníz, mikronizovaná repná dužina, múčka z morských rias, fosforečnan vápenatý, melasa, vitamín C.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.