Značka: Marp
Vek: Dospelí, mladý pes, senior
Chuť: Kuracie mäso

Marp Treats - Kuřecí sušenky 400g

Marp holistické ošetruje

Tak ako sa zaoberáme zložením peliet a konzerv, snažíme sa zaoberať aj zložením pochúťok. Vieme, že pes nezje toľko ako bežného krmiva, ale napriek tomu veríme, že je dôležité používať kvalitné suroviny.

Značka: Marp
Vek: Dospelí, mladý pes, senior
Chuť: Kuracie mäso

Podrobnosti

Marp Holistic lieči


Pochúťky s kuracím mäsom


  • Ručne vyrábané a balené pochúťky
  • Miestne suroviny od českých výrobcov
  • Bez syntetických konzervačných látok a aróm
  • Vhodné na výcvik alebo ako odmena
  • Bez kukurice, pšenice a sóje

Zloženie:
Čerstvé mleté kuracie mäso (min. 20 %), ryžová múka, jaggery múka, ľanové semienko, sušené vajcia, sušený cesnak, olivový olej, pivovarské kvasnice, drvená rasca.

Analytické vlastnosti:
Hrubé bielkoviny 10,2 %.
Hrubá vláknina 1,2 %.
Hrubý popol 2,6 %.
Hrubý tuk 7,8

Pamlsky podávajte ako doplnok stravy len v obmedzenom množstve, napríklad pri cvičení. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Marp

V holistickom sortimente Marp poskytuje prípravky, ktoré spĺňajú maximálne požiadavky na vysokokvalitné zložky. Základom našich receptúr je vysoký obsah mäsa a receptúry bez obilnín. V súlade s holistickou tradíciou nájdete v receptúrach dlhý rad bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na celý organizmus. Celý holistický sortiment vychádza z tejto tradície - princíp holistickej výživy spočíva v tom, že všetky zložky krmiva musia mať pozitívny vplyv na organizmus psa. Inými slovami, používaním správnych zložiek sa musí predchádzať budúcim zdravotným komplikáciám - prevencia je lepšia ako starostlivosť. Z tohto pohľadu na holistickú výživu sú receptúry skutočne tradičné. Zloženie krmiva je blízke prirodzenej strave psovitých šeliem v prírode. V holistickom sortimente nájdete v priemere 80 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. To je základom pre dokonalé osvalenie psa.