Práve si prehliada 7 zákazníkov.
2,44 €
PrimaDog Wild Bites Quail W. Hawthorn, Soft Snack  150 g
Značka: PrimaDog
Vek: Dospelí
Chuť: Hydina
Veľkosť balenia: 150 g

PrimaDog Wild Bites Quail W. Hawthorn, Soft Snack 150 g

Mäkké pochúťky z prepeličieho mäsa s nízkym obsahom tuku. Ideálne na tréning.

Značka: PrimaDog
Vek: Dospelí
Chuť: Hydina
Veľkosť balenia: 150 g
Na sklade

Podrobnosti

Polomäkké pochúťky PrimaDog

Prepelica s hlohom


Wild Bites sú vynikajúce pamlsky na tréning, pretože majú nízky obsah tuku a sú veľmi mäsité.

Wild Bites neobsahujú pšenicu, kukuricu ani sóju. Polomäkké kúsky sa ľahko krájajú na menšie kúsky.


Pochúťky PrimaDog WildBites:

  • Vyrobené v Európe
  • neobsahujú obilniny, pšenicu, kukuricu ani sóju
  • obsahujú šťavnaté prepeličie mäso, ktoré je vhodné aj pre citlivé psy
  • obsahuje lososový olej pre lesklú a zdravú srsť
  • sú obohatené o severské superpotraviny - bobule hlohu, ktoré sú bohaté na antioxidanty a poskytujú prirodzenú podporu a posilnenie imunity

ZLOŽENIE
Dehydrované prepeličie bielkoviny 30 %, žltý hrášok, tekutý rastlinný škrob, kolagén, šťava z kuracej pečene 5 %, sušené bobule hlohu 1 %, lososový olej. Obsahuje prírodné antioxidanty: kyselina citrónová (E330), kyselina DL-jablčná (E296).


Prečítajte si podrobný popis výrobku na etikete.

ANALYTICKÉ KOMPONENTY
Hrubé bielkoviny 29 %, hrubý tuk 6 %, vlhkosť 17 %, hrubý popol 6,5 %, hrubá vláknina 2 %, vápnik 1,2 %, fosfor 1 %, sodík 0,3 %.

Ponúkajte pochúťky ako doplnok vyváženej stravy. Množstvo podávaných pamlskov by nemalo byť väčšie ako 10 % dennej stravy psa a nemalo by nahrádzať potravu.

Vždy zabezpečte čerstvú pitnú vodu. Udržiavajte ju v chlade a suchu.

Dátum spotreby, číslo šarže a reg. číslo výrobcu sú uvedené na zadnej strane obalu. Po použití obal uzavrite.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
PrimaDog
Život so psom znamená vrtiace chvosty, mokré bozky a nespútanú radosť zo spoločnej hry. Chceme, aby si každý majiteľ psa užíval vzácne spoločné chvíle so svojím psom počas každodenného života. Preto sme vyvinuli krmivo, vďaka ktorému je kŕmenie psa čo najjednoduchšie a bezstarostné.
Keďže sme tiež majitelia psov, navrhli sme krmivo pre psov v krajine polnočného slnka a polárnej žiary, kde máme prírodu na dosah ruky. Svieža vôňa lesa, čistý vzduch a otvorený priestor poskytujú našim chlpatým priateľom dokonalé prostredie na prejavenie ich psej povahy. Práve odtiaľto pochádza severské šťastie.Po tom, čo si vytriasol ihličie zo srsti a osušil zablatené labky, ponúknite svojmu psovi dávku severskej energie - výživné krmivo od PrimaDog, ktoré je vhodné pre psov s citlivým trávením. Viete, ako vybrať to najlepšie krmivo pre vášho psa? Prečítajte si naše tipy!

CHCETE SEVER? TO JE PRIMADOG

Čucháč, ktorý miluje ľudské pohladenie, je vo svojej podstate stále mäsožravec, ktorý potrebuje živočíšne bielkoviny a tuk. Preto všetky krmivá PrimaDog obsahujú veľa mäsa a žiadne pre psov zbytočné prísady, ako je napríklad pšenica. Žalúdok vášho psa sa vám poďakuje a jeho srsť bude žiariť. Severské bobule a bylinky, ktoré sú superpotravinami, obohacujú všetky naše suché krmivá, ako aj pamlsky a žuvacie kosti vyrobené v Európe. Psy s rôznymi chuťovými preferenciami, rôznymi veľkosťami a rôznymi stravovacími potrebami si v sortimente PrimaDog určite nájdu svoje obľúbené krmivo.