Práve si prehliada 3 zákazníci.
Značka: Canvit
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí, mladý pes, šteňa, senior
Zdravie a diéta: Koža, kožušina
Veľkosť balenia: 500 ml

Canvit BARF Hemp Oil 0,5l

100% konopný olej lisovaný za studena pre psy a mačky. Konopný olej sa podáva na intenzívnu podporu imunity, zdravú kožu, lesklú a hustú srsť a ako terapia pri problémoch s kožou a srsťou.
Značka: Canvit
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí, mladý pes, šteňa, senior
Zdravie a diéta: Koža, kožušina
Veľkosť balenia: 500 ml

Podrobnosti

100% za studena lisovaný konopný olej pre psy a mačky. 100% prírodný doplnok stravy pri dermatologických problémoch, zápaloch kĺbov a iných ochoreniach. Bohatý zdroj omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín, vitamínu E a liečivých kanabidiolov so silným protizápalovým účinkom.

Podporuje liečbu chronických kožných zápalov, vyrážok a exémov,
Doplnková liečba pri kožných alergiách, precitlivenosti a nadmernom svrbení kože,
pre psy a mačky s veľmi suchou kožou a lupinami,
pre osoby s poškodenou, suchou a lámavou srsťou na intenzívnu regeneráciu,
protizápalový účinok konopného oleja sa pozitívne uplatňuje aj pri terapii bolesti kĺbov, artrózy, artritídy a u starých a chorých psov a mačiek,
konopný olej je veľmi vhodné podávať aj zdravým zvieratám v období liahnutia na urýchlenie obnovy srsti a podporu bohatého rastu novej lesklej srsti.
Konopný olej Canvit BARF sa získava veľmi šetrným lisovaním konopných semien za studena. Vďaka šetrnému spracovaniu sa obsiahnuté účinné látky lepšie vstrebávajú a olej má veľmi vysokú výživovú hodnotu. Konopný olej vyniká jedinečne vyváženým pomerom omega 6 a omega 3 nenasýtených mastných kyselín 3:1, čo je ideálny pomer na potlačenie zápalových procesov v tele. Konopný olej obsahuje 22 % omega-3 mastných kyselín ALA (kyselina alfa-linolénová), 55 % omega-6 mastných kyselín ALA a GLA (kyselina linolová a gama-linolová), bielkoviny, antioxidanty, vitamín E, fytosteroly, karotény, chlorofyl a kanabidioly.
Kyselina alfa-linolénová (omega-3 nenasýtené mastné kyseliny EPA a ALA) má protizápalové vlastnosti a podporuje zdravú kožu a lesklú srsť.
Kyselina linolová (LA omega-6 nenasýtená mastná kyselina) pozitívne ovplyvňuje funkciu imunitného systému pri alergiách a precitlivenosti na potravu.
Vitamín E je dôležitý antioxidant chrániaci bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.
Kanabidioly majú silný protizápalový účinok, podporujú imunitný systém kože a potláčajú bolesti kĺbov.
Odporúčané denné dávkovanie:

na 10 kg psa 5 ml denne.
na 5 kg mačku 2,5 ml denne

Balenie 500 ml vystačí pre 10 kg psa na 3 mesiace. Olej sa podáva primiešaný priamo do krmiva. Na dosiahnutie maximálneho účinku by sa mal olej podávať najmenej 8-10 týždňov. Pri chronických problémoch sa odporúča podávať olej priebežne.

Zloženie:
100% konopný olej lisovaný za studena (kyselina linolová 56,9%, kyselina linolénová 19,1% - pomer 3:1)

100% prírodný produkt bez konzervačných látok, farbív, umelých aróm, chemických dochucovadiel a geneticky modifikovaných zložiek.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Canvit

Cieľom spoločnosti Canvit sú zdravé a šťastné domáce zvieratá, ktoré nám všetkým prinášajú radosť a lásku. Náš sortiment zahŕňa vitamínovo-minerálne prípravky Canvit pre psy, mačky a iné zvieratá Spoločnosť od začiatku dbá na kvalitu, preto v našom tíme pracujú poprední inžinieri - odborníci na výživu, technológovia a veterinári.