Práve si prehliada 6 zákazníkov.
Značka: VERM-X

Verm-X Přírodní granule proti střevním parazitům pro psy 1,3kg

Verm-X je prírodný prípravok pre psov proti črevným parazitom.
Značka: VERM-X
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Verm-X pre psov


Hľadáte prírodnú alternatívu k bežnému odčervovaniu domácich zvierat? Chcete sa vyhnúť podávaniu ďalších chemických prípravkov v už aj tak chemickom a pretechnizovanom svete? Máme ideálne, zdravé a chutné riešenie práve pre vás a vašich domácich miláčikov! Klasické odčervovacie tablety fungujú na princípe chemického usmrtenia parazitov a ich následného vylúčenia z organizmu. Problémom je, že klasické odčervenie zbaví parazitov len 70-80 % a určite nie všetkých. Ďalšou nevýhodou je, že klasické odčervenie nechráni zviera dlhodobo a účinok mizne veľmi krátko po odčervení. V skutočnosti sa môže stať, že zviera sa nakazí už niekoľko dní po odčervení a parazity sa budú množiť až do ďalšej aplikácie.Verm-X® funguje na báze čistej prírody, konkrétne bylín. Verm-X® je hypoalergénny a neobsahuje obilniny. Ako možno každý vie, aj voľne žijúce zvieratá vedia bylinky používať a samy ich konzumujú, pretože vedia, že sú prospešné pre ich zdravie. Pre vašich domácich miláčikov sme vybrali zmes vhodných bylín, ktoré vytvárajú nehostinné prostredie pre parazity v črevách a pomáhajú vytvárať prospešnú črevnú flóru. Verm-X® obsahuje aj komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktoré zlepšujú kondíciu a zdravie domáceho zvieraťa a detoxikujú organizmus. Verm-X® je vyrobený vo forme chutnej chrumkavej pochúťky, takže ho vaše zvieratá budú s radosťou a chuťou konzumovať. Stopercentne prírodný pôvod všetkých použitých zložiek, ktoré sú pestované prirodzene a ekologicky. Verm-X® je celosvetovo schválený aj na používanie v ekologickom poľnohospodárstve. Verm-X® sa predáva vo viac ako 30 krajinách sveta.


Verm-X® vytvára v črevách a tráviacom systéme prostredie, pomocou ktorého možno predchádzať rôznym ochoreniam a črevným parazitom. Pravidelným podávaním Verm-X® sa prostredie v tráviacom systéme bude neustále udržiavať a bude vytvárať stálu ochranu. Na rozdiel od iných farmaceutických výrobkov, ktoré majú príliš agresívny čistiaci účinok, Verm-X® je veľmi šetrný k tráviacemu systému zvierat.Receptúra Verm-X® bola vyvinutá v spolupráci s renomovanými botanikmi, odborníkmi na výživu a veterinármi. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v prípravku Verm-X® jemne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje črevnú peristaltiku a paralyzuje parazity. Ak sú už v tele zvieraťa prítomné nejaké parazity, sú prirodzene odstránené. Paralyzované parazity tak putujú z tela von v momente prirodzene vyvolaného vyprázdňovania. Prirodzené odčervenie sa pozoruje na správaní vlka, ktorý sa s parazitmi dokáže intuitívne vyrovnať.


Často sa stáva, že červy sú imúnne (nie sú 100 % usmrtené) voči chemickým anthelmintikám. Červy, zvyčajne škrkavky, sa potom po niekoľkých týždňoch opäť vyskytujú v tráviacom trakte. Odčervovací účinok chemických anthelmintík je časovo obmedzený, s negatívnymi vedľajšími účinkami toxicity pre zvieratá (malátnosť, zvracanie, hnačky, zaťaženie obličiek, pečene, riziko alergií a kožných problémov, narušenie črevnej mikroflóry) a potenciálnou rezistenciou endoparazitov.


Verm-X® je na báze bylín a nezaťažuje žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky - nemá žiadne vedľajšie účinky ako chemické anthelmintiká. Byliny použité v prípravku Verm-X® sa v bylinnej medicíne používajú už stáročia a doteraz neboli zaznamenané žiadne prípady rezistencie. Používanie Verm-X® prirodzene vytvára v tráviacom trakte zvierat nehostinné prostredie s neobmedzeným odčervovacím účinkom, bez toxických účinkov na zvierací organizmus a bez rizika vzniku rezistencie na ploštice. Verm-X® je účinný aj ako chemické anthelmintikum.


Byliny použité v prípravku Verm-X® boli vybrané predovšetkým pre ich účinný efekt, ale ponúkajú aj ďalšie vynikajúce a dôležité výhody pre zdravie zvieraťa. Obsahujú komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktoré zlepšujú kondíciu a zdravie zvieraťa a podporujú detoxikáciu organizmu. Pravidelné podávanie Verm-X® pomôže psom pripraviť autoimunitný systém ich organizmu proti vnútorným parazitom a parazitologickým ochoreniam. Krmivo Verm-X® je k dispozícii vo forme denných granúl, chutí ako tradičná pochúťka a je vhodné na kŕmenie počas celého roka.SPÔSOB PODÁVANIA GRANÚL:


Celoročné dávkovanie:
Malé plemená - 2 granule denne
stredné plemená - 4 granule denne
veľké plemená - 6 granúl denne


Šteniatkam vo veku 3 - 6 mesiacov by sa mala podávať polovičná dávka. Dávku pre dospelých možno podávať od 6 mesiacov veku. Za okolností vyžadujúcich dvojnásobnú dávku ju možno bezpečne podať do 14 dní.
Zloženie: Hnedá ryža, hydinová múčka, rafinovaný kurací tuk, repná dužina, zemiaky, zemiakový škrob, škorica,tymián, mäta pieporná, cesnak, kvasia, chilli, fenikel, senovka grécka, žihľava, brest, pivovarské kvasnice, kuracia pečeň, lososový olej, morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, minerály a vitamíny.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.