Práve si prehliada 7 zákazníkov.
Značka: EnteroZOO

EnteroZOO Dyopack 1000g

Dietetický veterinárny prípravok s preukázanou schopnosťou adsorbovať toxíny.
Značka: EnteroZOO

Podrobnosti

EnteroZoo


EnteroZOO je dietetický veterinárny prípravok s preukázanou schopnosťou adsorbovať toxíny.

Neobsahuje žiadne konzervačné ani iné pridané látky a zvieratám sa veľmi ľahko podáva, pretože nemá chuť ani zápach a zvieratá ho zvyčajne v potrave nezaznamenajú.


Ako pomôže vášmu zvieraťu?

EnteroZOO Detox Gel je črevný adsorbent obsahujúci organický oxid kremičitý a čistú vodu. Je to jedinečná zlúčenina, ktorá dokáže viazať nielen škodlivé látky, ale aj alergény a patogény, ktoré potom prostredníctvom výkalov odstraňuje z tela zvieraťa. To môže pomôcť vyriešiť zdravotné problémy v prípade hnačiek rôzneho pôvodu, tráviacich problémov a črevných problémov v relatívne krátkom čase.


 • zlepšuje priebeh a znižuje následky otráv, hnačiek a alergií
 • znižuje škodlivé účinky antibiotickej liečby
 • zlepšuje kondíciu a odolnosť zvierat
 • urýchľuje hojenie poranení

Ako výrobok používať?

EnteroZOO gél sa veľmi ľahko používa. Keďže nemá žiadnu chuť ani zápach, možno ho bezpečne aplikovať priamo do tlamy, primiešať do krmiva, na pochúťky alebo aplikovať ako vodný roztok podľa potreby.
Všetky zvieratá ho zvyčajne prijímajú bez problémov.

Odporúčané dávkovanie sa líši v závislosti od druhu a hmotnosti zvieraťa a podrobnejší rozpis nájdete v príbalovom letáku.


EnteroZOO pre psy a šteňatá

Psy sú jedným z najobľúbenejších zvieracích spoločníkov. Či už majitelia hľadajú liečivé doplnky pre psov, lieky pre psov, ako liečiť otravu psov alebo alergie u psov, čo robiť pre lepšie hojenie rán u psov alebo čo podávať psovi, keď má hnačku, EnteroZOO môže pomôcť vo všetkých prípadoch.

Vďaka svojej bezpečnosti sa gél môže podávať aj šteňatám. Už sa teda nemusíte obávať, čo robiť, ak má vaše šteňa hnačku alebo zvracia, nechce jesť alebo sa v horšom prípade niečím otrávilo.

Dávkovanie závisí od hmotnosti psa a podrobný rozpis nájdete nižšie a v príbalovom letáku. EnteroZOO sa môže aplikovať priamo do tlamy, pridať do krmiva alebo rozpustiť vo vode. V prípade kožných problémov (ekzém, zápal, alergia) možno EnteroZOO aplikovať priamo na postihnuté miesto na koži.


EnteroZOO pre ostatných spoločníkov zvierat

Ťažko by ste hľadali domáce zviera, ktorému nemožno podávať EnteroZOO vzhľadom na jeho druh, pretože ho môžu používať všetci od mačiek cez morčatá a králiky, fretky, korytnačky a jašterice až po exotické vtáky. Ak si nie ste istí, či sa EnteroZOO môže bezpečne používať pre vaše zviera, kontaktujte nás alebo sa poraďte so svojím veterinárnym lekárom.

Veterinárny gél pôsobí na všetky tieto zvieratá rovnako. Ak nehľadáte len kvalitné doplnky stravy pre mačky alebo vitamíny pre morčatá, ale riešite vážnejší problém, ako sú alergie, nadúvanie u mačiek, otrava mačiek alebo zvracanie u mačiek a samozrejme aj iných domácich zvierat, môžete pri týchto problémoch podávať EnteroZOO.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa dávkovania alebo používania EnteroZOO, neváhajte sa obrátiť na svojho veterinárneho lekára.


V prípade otravy

alebo ak je len podozrenie na otravu, okamžite podajte dvojnásobnú dávku EnteroZOO a okamžite navštívte veterinárneho lekára. EnteroZOO absorbuje toxické látky do seba a tým sa zabezpečí prvá pomoc zvieraťu v prípade otravy! Je tiež dobré pokúsiť sa čo najrýchlejšie vyvolať zvracanie a potom podanie EnteroZOO zopakovať. EnteroZOO sa môže zriediť vo vode a podať do úst pomocou injekčnej striekačky alebo plastovej fľaše s nápojom. EnteroZOO nie je možné predávkovať a je vhodný pre gravidné samice a mláďatá.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa dávkovania alebo používania lieku EnteroZOO, neváhajte sa obrátiť na svojho veterinárneho lekára.

Dávkovanie EnteroZOO

Psy a šteňatá do 4 kg

 • približne ½ čajovej lyžičky 1-3 krát denne

Psy do 15 kg

 • približne 1 čajová lyžička 1-3 krát denne

Psy od 15 do 50 kg

 • približne 1 vrchovatá čajová lyžička 1-3 krát denne

Psy nad 50 kg

 • približne 1 polievková lyžica 1-3 krát denne

Mačky a mačiatka

 • Mačky a mačiatka do 2 kg užívajú približne ½ čajovej lyžičky 1-3-krát denne.

 • Mačky nad 2 kg užívajú približne 1 vrchovatú čajovú lyžičku 1-3 krát denne.

Králiky, morčatá, fretky, nutrie...

 • Približne ½ čajovej lyžičky 1-3 krát denne zamiešajte do malého množstva pitnej vody alebo podávajte rozmiešané v primeranom množstve vody plastovou striekačkou do ústnej dutiny.

Škrečky, myši, potkany...

 • asi 1/3 čajovej lyžičky 1-3 krát denne zamiešať do malého množstva pitnej vody alebo podávať rozmiešané v primeranom množstve vody plastovou striekačkou do ústnej dutiny.

Exotické vtáky
 • Približne 1 čajovú lyžičku raz denne rozmiešať v 1 dcl pitnej vody, každý deň pripraviť nový roztok.

V prípade otravy

alebo len pri podozrení na otravu okamžite podajte dvojnásobnú dávku EnteroZOO a okamžite vyhľadajte veterinárneho lekára. EnteroZOO absorbuje toxické látky do seba a tým sa zabezpečí prvá pomoc zvieraťu v prípade otravy! Je tiež dobré pokúsiť sa čo najrýchlejšie vyvolať zvracanie a potom podanie EnteroZOO zopakovať. EnteroZOO sa môže zriediť vo vode a podať do úst pomocou injekčnej striekačky alebo plastovej fľaše s nápojom. EnteroZOO nie je možné predávkovať a je vhodný pre gravidné samice a mláďatá.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
EnteroZOO

EnteroZOO je dietetický veterinárny prípravok s preukázanou schopnosťou adsorbovať toxíny. Neobsahuje konzervačné látky ani iné pridané látky a zvieratám sa veľmi ľahko podáva, pretože nemá chuť ani zápach a zvieratá ho v krmive zvyčajne nezistia.