TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy-black
Značka: TICKLESS

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy-black

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní na čerstvom vzduchu, na výlete, pri práci v záhrade, pri love, prechádzkach alebo kempovaní. Zariadenie funguje tak, že vysiela sériu ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je účinný v dosahu vysielania až 1,5 m.
Značka: TICKLESS

Podrobnosti


TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov


TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní v prírode, počas túry, pri práci v záhrade, na poľovačke, prechádzke alebo kempovaní. Zariadenie funguje tak, že vysiela sériu ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. Tým ich odpudzuje od domácich zvierat. Pracovný dosah je približne 1,5 metra. Tento vysoko účinný výrobok funguje najmä ako preventívne opatrenie. TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov a bĺch úplne ekologickým spôsobom a bez akýchkoľvek kontraindikácií.


Pripevnením ľahko použiteľného a malého zariadenia TICKLESS na obojok vašej mačky alebo psa môžete tieto nežiaduce parazity odohnať až na 6 až 12 mesiacov po aktivácii, vďaka čomu si vy a váš domáci miláčik môžete slobodne užívať pobyt vonku. Vďaka najnovšej terénnej štúdii môžeme konštatovať, že zariadenie je 94 % účinné proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemických látok!


Technológia zariadenia TICKLESS prešla prísnym testovaním a jej účinnosť bola potvrdená klinickým testom Univerzity v Camerine v roku 2012.


Hlavné vlastnosti zariadenia TICKLESS PETŽiadne chemikálie
Vďaka ultrazvuku chráni vaše domáce zvieratá pred parazitmi
Ochrana až na 12 mesiacov
Zabudovaná Li-Ion batéria
Prevádzkový dosah: 1,5 metra
Certifikát IP13 -Vlhkosť zariadenie nepoškodí, ale zariadenie nie je vodotesné!

Kliešte a blchy: čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domáce zvieratá a ľudíKliešte a blchy sú ektoparazity, sú to parazity, ktoré sa prilepia na povrch tela. Ochrana nás a našich domácich zvierat pred týmito škodcami je nevyhnutná na zabránenie šírenia chorôb a infekcií.


Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavnými prenášačmi chorôb. Sajú krv infikovaných zvierat, vyberajú spirochéty a prenášajú ich na nových hostiteľov, ktorých neskôr okusujú. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné tvory vrátane človeka. Ich uhryznutia nie sú bolestivé, a preto často zostávajú nepovšimnuté. Po zahryznutí do kože pôsobia ako pumpa. Neustále sajú a vyvrhujú krv, takže sa môže pomerne rýchlo kontaminovať obrovské množstvo krvi.


Ultrazvuk je ideálnou ochranou proti takým škodcom, ako sú kliešte a blchy.


Použitie ultrazvukovej technológie je ideálnym riešením na odstraňovanie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.


Vysielané ultrazvukové vlny pôsobia len na nervový systém kliešťov a bĺch. Vyrušia ich natoľko, že sú nútené opustiť hostiteľa a zároveň zabránia novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.