Práve si prehliada 10 zákazníkov.
Tickless Mini dog nabíjecí - zlaté
Značka: TICKLESS

Tickless Mini dog nabíjecí - zlaté

Nabíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS Mini - ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch novej generácie špeciálne navrhnutý pre malé domáce zvieratá. TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov počas športovania v prírode, počas turistiky, záhradkárčenia, lovu, prechádzok alebo kempovania. Zariadenie funguje tak, že vysiela sériu ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je účinný v dosahu vysielania až do 2,5 m.
Značka: TICKLESS

Podrobnosti


TICKLESS MINI DOG - Nabíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov


TICKLESS® Mini účinne chráni vášho domáceho miláčika bez chemických látok. Je silnejší a účinnejší ako akýkoľvek ultrazvukový odpudzovač na súčasnom trhu. Špičkový dizajn s komplexnou ochranou aj pre najmenších domácich miláčikov v meste alebo vonku. A navyše sa dá dobíjať, takže môžete svojich miláčikov chrániť dlhšie!


Zariadenie vysiela ultrazvukové impulzy, ktoré sú pre ľudí a domáce zvieratá nepostrehnuteľné, ale rušia kliešte a blchy, čím ich držia ďalej od vášho domáceho maznáčika. Pracovný dosah je približne 2,5 metra. Zariadenie je určené predovšetkým na preventívne účely.


Je šetrný k životnému prostrediu, neobsahuje chemické látky a vône, je úplne bezpečný na použitie aj pre mladé, staršie, choré alebo tehotné domáce zvieratá.


Na základe nedávnej terénnej štúdie môžeme konštatovať, že zariadenie je až na 94 % účinné proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemických látok! Ak chcete dosiahnuť čo najúčinnejšiu ochranu v oblastiach s veľkým výskytom kliešťov, používajte zariadenie Tickless spolu s bežným prípravkom proti kliešťom.


Technológia TICKLESS® prešla prísnym testovaním a jej účinnosť bola preukázaná v klinickej štúdii na Fakulte veterinárnej lekárskej mikrobiológie a infekčných chorôb na Univerzite v Camerine v Taliansku.Hlavné vlastnosti TICKLESS MINI DOG
Až 94 % účinnosť proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek chemických látok
Nabíjateľný
Žiadne chemikálie
Špeciálne navrhnutý pre malé domáce zvieratá
Pracovný dosah: 2,5 metra
Funkcia nočného svetla pre viditeľný komfort v noci
Bezpečné používanie aj pre mladé, staršie, choré alebo tehotné domáce zvieratá
Vedecky overené
Preventívne riešenie

Použitie: Ak chcete začať používať TICKLESS MINI, vykúpte svoje zviera šampónom proti kliešťom a blchám (napr. Animology Flea & Tick Shampoo) a odstráňte všetky zvyšky parazitov. Pred prvým použitím zariadenie nabíjajte aspoň 3 hodiny. Vyberte silikónový prúžok z krabičky a vložte ho do bočného úchytu zariadenia. Nasaďte pásik a zariadenie na obojok a zatiahnite pásik pod obojok. Vložte silikónový pásik do druhej strany zariadenia. Po správnom upevnení zostane zariadenie TICKLESS® bezpečne pripevnené k obojku. Aby sa zabezpečila jeho účinnosť, zariadenie by malo vždy zostať pripevnené na obojku vášho domáceho zvieraťa.


Kliešte a blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domáce zvieratá a ľudíKliešte a blchy sú ektoparazity, teda parazity, ktoré sa prichytávajú na povrch tela. Ochrana nás a našich domácich zvierat pred týmito škodcami je nevyhnutná na zabránenie šírenia chorôb a infekcií.


Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavnými prenášačmi chorôb. Sajú krv infikovaných zvierat, vyberajú spirochéty a prenášajú ich na nových hostiteľov, ktorých neskôr okusujú. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné tvory vrátane človeka. Ich uhryznutia nie sú bolestivé, a preto často zostávajú nepovšimnuté. Po zahryznutí do kože pôsobia ako pumpa. Neustále sajú a vyvrhujú krv, takže sa môže pomerne rýchlo kontaminovať obrovské množstvo krvi.


Ultrazvuk je ideálnou ochranou proti takým škodcom, ako sú kliešte a blchy.


Použitie ultrazvukovej technológie je ideálnym riešením na odstraňovanie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.


Vysielané ultrazvukové vlny pôsobia len na nervový systém kliešťov a bĺch. Vyrušia ich natoľko, že sú nútené opustiť hostiteľa a zároveň zabránia novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.