Práve si prehliada 2 zákazníci.
Značka: Iams
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

IAMS Dog Senior Large Chicken 3kg

IAMS for Vitality pre staršie psy veľkých plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality a zároveň prispieva k zdraviu tráviaceho systému psa.
Značka: Iams
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

IAMS for Vitality pre starších psov veľkých plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré vášmu domácemu miláčikovi bude chutiť a bude si ho vychutnávať. Naša nová a vylepšená receptúra pre staršie psy s čerstvým kuracím mäsom je založená na starostlivo vybraných, vysokokvalitných živočíšnych bielkovinách, ktoré podporujú sedem znakov zdravej vitality psa. Aby bol váš pes zdravý, aktívny a plný energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 78 % živočíšnych bielkovín (z celkového množstva bielkovín). Nechajte svojho domáceho miláčika užívať si každý deň naplno!

Naším záväzkom je poskytnúť psom špecializované krmivo so skvelou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik úplne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality. Tráviaci systém podporujeme optimálnou zmesou vlákniny, prebiotík a repnej dužiny. Vieme, že starší psi už nemusia byť takí aktívni ako kedysi, preto sa snažíme starať o ich pohyblivosť pomocou kvalitných bielkovín, esenciálnych minerálov a vitamínu D na podporu zdravých kĺbov a silných kostí. Chrumkavé granule a optimálny obsah minerálov sa starajú o zdravie zubov psa a znižujú tvorbu zubného kameňa. Vďaka vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín môžete obdivovať zdravú kožu a lesklú srsť vášho domáceho maznáčika. Naša receptúra obsahuje aj kombináciu antioxidantov s vitamínom E na posilnenie imunity. Navyše naše krmivo obsahuje základné živiny prospešné pre srdce, ako je taurín, takže váš domáci miláčik vám nikdy neprestane prejavovať lásku. Aby boli naše receptúry chutnejšie, pridali sme do nich čerstvé kuracie mäso. Vďaka optimálnemu množstvu bielkovín pre potreby vášho psa majú aj lepšiu stráviteľnosť.

Krmivo IAMS podporuje sedem znakov zdravej vitality vášho psa, ktoré budete na svojom miláčikovi s radosťou vidieť každý deň.

Návod na kŕmenie: pozrite si tabuľku na obale.

Zloženie: 1. Kuracie mäso, 2. Kuracie mäso, 3. Kuracie mäso, 4: Sušené kuracie a morčacie mäso 27 % (vrátane kuracieho mäsa 16 %), kukurica, kukuričná múčka, jačmeň, čerstvé kuracie mäso (4,7 %), cirok, živočíšny tuk, sušená repná dužina (2,6 %), kuracia šťava, minerálne látky (vrátane hexametafosforečnanu sodného (0,38 %)), fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice, glukosamín (zo živočíšneho tkaniva) (0,04 %).

Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 25 %, hrubé oleje a tuky 10 %, omega-6 mastné kyseliny 2,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,15 %, hrubý popol 6,3 %, hrubá vláknina 2,0 %, vápnik 1,4 %, fosfor 1,1 %.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.