Značka: Orijen
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: šteňa
Chuť: Hydina, Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Granule ORIJEN PUPPY LARGE 6kg

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE ŠTEŇATÁ VEĽKÝCH PLEMIEN.
Značka: Orijen
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: šteňa
Chuť: Hydina, Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO ŠTĚŇATA VELKÝCH PLEMEN.

ORIJEN PUPPY LARGE plný živočišných proteinů z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů. Všechny suroviny jsou nám dodávané čerstvé v bohatě výživném podílu Celé kořisti. Se sníženým obsahem sacharidu a nízkou glykemickou zátěží zajistí krmiva ORIJEN PUPPY LARGE správný vývoj všech štěňat velkých plemen, včetně toho vašeho.


SLOŽENÍ:
Čerstvé kuřecí maso (14%), čerstvé krůtí maso (7%), čerstvá celá vejce (7%), čerstvá kuřecí játra (6%), čerstvý celý platýs (5%), čerstvý celý sleď (5%), čerstvá krůtí játra (5%), čerstvé kuřecí krky (4%), čerstvá kuřecí srdce (4%), čerstvá krůtí srdce (4%), kuře (dehydrované, 4%), krůta (dehydrovaná, 4%), celá makrela
(dehydrovaná, 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), celá červená čočka, celá zelená čočka, celý zelený hrách, vláknina z čočky, celá cizrna, celý žlutý hrách, celé fazole pinto, celé fazole navy, olej ze sledě (1%), kuřecí chrupavky (1%), kuřecí tuk (1%), na slunci sušená vojtěška, kuřecí játra (mrazem sušená), krůtí játra (mrazem sušená), čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý pastinák, čerstvá mrkev, čerstvá celá jablka red delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červené řepy, čerstvé listy tuřínu, hnědá mořská řasa, celé brusinky, celé borůvky, celé plody muchovníku, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky.


DOPLŇKY (na kg): Výživové doplňky: Zinek: 100 mg. Mikroorganismy: Enterococcus faecium
NCIMB10415: 600x10^6 CFU.


ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein 38 %
Obsah tuku 16 %
Hrubý popel 7 %
Hrubá vláknina 6 %
Vlhkost 12 %
Vápník 1,3 %
Fosfor 1,1 %
Omega-6 2,8 %
Omega-3 0,9 %
DHA / EPA 0,3 % / 0,2 %
Glukosamin 1400 mg/kg
Chondroitin 1200 mg/kg

VYROBENO V KANADĚ: Champion Petfoods LP, 9503 – 90 AVE., Morinville, Alberta, Canada,T8R 1K7, EC CD11. DOVOZCE: Miroslav Weber – Mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, acana@orijen.cz, Tel.: 311 514 300, Reg. číslo: CZ 800074-01, Číslo šarže, registrační číslo kuchyně a minimální trvanlivost: viz horní část pytle. Uchovávejte v chladu a suchu. Dávkování: viz informace na obalu. Není určeno pro lidskou spotřebu.

Analytické zložky

 • Bielkoviny 38 %
 • Obsah tuku 16 %
 • Hrubý popol 7 %
 • Hrubá vláknina 6 %
 • Obsah vlhkosti 12 %
 • Vápnik 1,3 %
 • Fosfor 1,1 %
 • Omega-6 2,8 %
 • Omega-3 0,9 %
 • DHA / EPA 0,3 % / 0,2 %
 • Glukosamín 1400 mg/kg
 • Chondroitín 1200 mg/kg

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Orijen

Granule Orijen - vynikajúce krmivo, ktoré si získalo srdcia mnohých majiteľov domácich zvierat na celom svete. Orijen nie je len značka krmiva - je to záväzok k lepšiemu životu vašich domácich miláčikov.

Značka Orijen verí v uspokojovanie prirodzených potrieb domácich zvierat prostredníctvom kvalitnej výživy. Orijen je navrhnutý tak, aby v každom jedle priniesol to najlepšie. Pomocou čerstvých regionálnych surovín a biologicky vhodných receptúr poskytuje vášmu domácemu miláčikovi všetky živiny, ktoré potrebuje pre zdravie, vitalitu a radosť zo života. To, čo robí Orijen skutočne jedinečným, je jeho záväzok k prirodzenosti.

Granule pro psy Orijen

Krmivo Orijen má vysoký obsah bielkovín, obmedzený obsah sacharidov a je úplne bez obilnín. Vyznačuje sa najvyšším obsahom čerstvého mäsa, aký kedy suché krmivo pre psov a mačky malo, a vylučuje aj mnohé zložky, ktoré sú v dnešných krmivách bežné - napríklad vysokoglykemické obilniny a rastlinné bielkoviny, ktoré do prirodzenej stravy jednoducho nepatria. Krmivo Orijen odráža prirodzenú stravu a obsahuje rôzne druhy mäsa vrátane čerstvého, voľne uloveného kuracieho a morčacieho mäsa, celých čerstvých vajec, červeného mäsa z voľne chovaných zvierat a čerstvých morských a sladkovodných rýb - všetko v biologicky vhodnom pomere 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilnín (80,20,0).

ORIJEN pre psy | ORIJEN pre mačky

BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN SA ÚPLNE LÍŠI OD BEŽNÝCH SUCHÝCH KRMÍV PRE PSY A MAČKY

Tým, že biologicky vhodné krmivá Orijen predstavujú potravu, na ktorú sú psy a mačky vyvinuté, sú výživné tak, ako to zamýšľala samotná matka príroda, čo vedie k vynikajúcemu zdraviu a šťastiu vášho milovaného psa alebo mačky, ako aj k vášmu pokoju. Spoločnosť Orijen ponúka rôzne druhy krmív, ktoré spĺňajú rôzne potreby domácich miláčikov - od šteniat až po seniorov. K dispozícii sú aj špeciálne receptúry pre domáce zvieratá s citlivým trávením alebo diétnymi potrebami. Keď si vyberiete krmivo Orijen, vyberáte si viac než len krmivo. Vyberáte si životný štýl šťastia a pohody pre svojho najlepšieho priateľa. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi to najlepšie a vyberte si krmivo Orijen.