Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: jahňacie
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Granule BRIT Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg

TENTO PRODUKT UŽ PONÚKAME V NOVEJ VERZII, POZRI ODKAZ NIŽŠIE V PODROBNOM POPISE.
Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: jahňacie
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice


Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice. Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo jehněčí s rýží pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg.

Složení

Jehněčí masová moučka (38%), rýže (38%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%), přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), juka schidigera (100 mg/kg), inulin (90 mg/kg), ostropestřec mariánský (Silybum marianum) (75 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 26%, hrubý tuk 14%, vlhkost 10%, hrubý popel 7,0%, hrubá vláknina 2,8%, vápník 1,5%, fosfor 1,2%.

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamín A (E672) 20 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 500 IU, vitamín E (α-tocopherol) (3a700) 500 mg, vitamín C (E300) 200 mg, cholinchlorid 600 mg, biotin 0,6 mg, vitamín B1 1 mg, vitamín B2 4 mg, niacinamid (3a315) 12 mg, pantothenan vápenatý 10 mg, vitamín B6 (3a831)1 mg, kyselina listová (3a316) 0,5 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (E6) 80 mg, železo (E1) 70 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (E2) 0,65 mg, měď (E4) 15 mg, selen (3b8.10) 0,25 mg.

Výrobce: Brit - VAFO PRAHA s.r.o., Chrášťany 94, 25219 Rudná u Prahy, e-mail: brit@brit-petfood.com

Výživové hodnoty

Metabolizovateľná energia: 3 700 kcal/kg, Omega 3: 0,3 %, Omega 6: 1,55 %.

Pokyny na kŕmenie

Dennú dávku rozdeľte na 1-2 porcie podávané počas dňa. V prípade veľkých plemien odporúčame pred a po kŕmení odpočívať približne 1 hodinu. Podávajte suché alebo navlhčené vodou. Denná dávka sa môže líšiť v závislosti od prostredia a úrovne fyzickej aktivity vášho psa. Pre navyknutie podávajte 7 dní zmiešané s pôvodným krmivom a postupne zvyšujte podiel Brit Care v dennej dávke. Nezabudnite na misku s čerstvou pitnou vodou, ktorá bude k dispozícii počas celého dňa. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Obsahuje antioxidanty schválené EÚ.

Tabuľka kŕmnych dávok

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Brit

Značka Brit má bohatú históriu, ktorá siaha do roku 1998, keď ju založila skupina nadšených odborníkov na výživu zvierat. Ich cieľom bolo vytvoriť krmivo, ktoré by bolo nielen chutné, ale aj kvalitné a bohaté na živiny. Odvtedy sa značka Brit stala jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre domáce zvieratá. Ponúkajú široký výber krmív, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre psy a mačky všetkých vekových kategórií. Spoločnosť Brit care kladie veľký dôraz na kvalitu, preto sú všetky krmivá starostlivo vyberané a testované, aby spĺňali všetky normy. Základné know-how vychádza z dlhoročných osvedčených postupov v oblasti výživy psov a mačiek.

Krmivá Brit sú zložené z kvalitných surovín, ktoré poskytujú vášmu domácemu miláčikovi všetky dôležité živiny a vitamíny. Zdravie vášho chlpatého priateľa je naším hlavným záujmom, preto sú naše krmivá bohaté na všetky dôležité živiny pre správny rast a vývoj.

Pre psy a mačky ponúkame granule Brit s rôznymi zloženiami, ktoré sú prispôsobené ich veku a veľkosti. Ak hľadáte špeciálne krmivá pre zvieratá s alergiami alebo náročnými stravovacími potrebami, máme riešenia aj pre tieto prípady. Okrem toho sa značka Brit zaviazala chrániť životné prostredie a podporovať trvalú udržateľnosť, čo znamená, že váš výber prospieva nielen vášmu domácemu miláčikovi, ale aj našej planéte. Brit Care - skvelé pre psov, šetrné k prírode.

BRIT A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Spoločnosť VAFO a s ňou aj BRIT je jedným zo zakladajúcich členov Koalície pre udržateľnosť domácich zvierat v Európe. Snaží sa zmierňovať vplyv všetkých svojich značiek na životné prostredie a začiatkom roka 2022 spoločnosť prijala stratégiu udržateľnosti so záväzkami do roku 2025.

These are:

  • Zníženie emisií CO2 vo všetkých procesoch.
  • používanie až 95 % recyklovateľných materiálov v obaloch
  • zvýšenie používania udržateľných zložiek o 50 %
  • využívanie minimálne 25 % obnoviteľnej energie pri výrobe
  • zodpovedné správanie všetkých zamestnancov (napr. o 50 % menej tlačených dokumentov, žiadne plasty, digitalizácia
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmív značky BRIT je porovnateľná s výrobkami dovážanými zo zahraničia. Vďaka svojej dostupnosti a českému pôvodu však krmivo necestuje cez pol sveta, čím sa šetrí uhlíková stopa. Okrem toho do distribúcie nezasahuje vyťažená lodná a letecká doprava, takže nie je taká pravdepodobnosť, že požadované potraviny budú nedostatkové. Značka neustále vyvíja a zlepšuje svoje receptúry, aby každý z našich domácich miláčikov mohol mať krmivo, ktoré potrebuje a ktoré mu vyhovuje. Krmivá sú navrhnuté tak, aby boli ľahko stráviteľné a poskytovali všetkým štvornohým miláčikom optimálne nutričné zloženie. Vďaka tomu naši zvierací spoločníci potrebujú len menšie dávky, čo v konečnom dôsledku šetrí peniaze chovateľa.