Práve si prehliada 8 zákazníkov.
Značka: Acana
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Granule ACANA ADULT SMALL BREED 2kg

PRE PSY MALÝCH PLEMIEN OD JEDNÉHO ROKA
Značka: Acana
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

PRIPRAVENÉ V OCENENÝCH KUCHYNIACH V KANADE. KRMIVO ACANA ADULT PRE MALÉ PLEMENÁ JE PLNÉ ČERSTVÝCH LOKÁLNYCH SUROVÍN VRÁTANE KURČIAT Z VOĽNÉHO CHOVU, VAJEC Z HNIEZDNYCH FARIEM, VOĽNE ULOVENÉHO HALIBUTA A NA SLNKU DOZRIEVAJÚCEHO OVOCIA A ZELENINY - VŠETKY TIETO SUROVINY DODÁVAJÚ PSOM MALÝCH PLEMIEN VÝŽIVU A CHUTNOSŤ, ABY BOLI V ŠPIČKOVEJ KONDÍCII. PREČÍTAJTE SI ZLOŽENIE A MYSLÍME SI, ŽE S NAMI BUDETE SÚHLASIŤ.

ZLOŽENIE:
Čerstvé kuracie mäso (12 %), sušené kuracie mäso (12 %), sušené morčacie mäso (12 %), červená šošovica, celý zelený hrášok, fazuľa, kurací tuk (5 %), čerstvé kuracie vnútornosti (pečeň, srdce, obličky) (4 %), sušený sleď (4 %), čerstvé celé vajcia (4 %), čerstvá celá platesa (4 %), sleďový olej (2 %), sušená lucerna (2 %), zelená šošovica (2 %), celý žltý hrach, hrachová vláknina, čerstvé kuracie chrupavky (1 %), hnedé morské riasy, čerstvá celá tekvica, čerstvá celá maslová tekvica, čerstvý celý paštrnák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé horčičné listy, čerstvé listy repy, čerstvá celá mrkva, čerstvé jablká Red Delicious, čerstvé hrušky Bartlett, mrazom sušená kuracia pečeň, mrazom sušená morčacia pečeň, čerstvé celé brusnice, čerstvé celé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, bodliak, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Výživové doplnky: E6 (zinok): 100 mg. Zootechnické doplnky: mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Bielkoviny - 31 %.
Obsah tuku - 17 %.
Hrubá vláknina - 5 %.
Hrubý popol - 7 %.
vápnik - 1,4 %
Fosfor - 1,1 %
Omega-6 - 2,6 %
Omega-3 - 1 %
DHA / EPA - 0,3 % / 0,3 %
Glukosamín - 1400 mg/kg
chondroitín - 900 mg/kg

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Acana

Značka Acana prináša do sveta krmív pre domáce zvieratá nový pohľad na výživu. Jej filozofiou je poskytovať prirodzenú a vyváženú stravu, ktorá rešpektuje potreby a inštinkty mačiek a psov.

Granule Acana sú vyrobené z prvotriednych surovín: čerstvého mäsa, rýb a čerstvého ovocia a zeleniny. Jej prirodzené zloženie zaručuje, že vášmu domácemu miláčikovi nebudú chýbať žiadne dôležité živiny. Bez umelých prísad a konzervačných látok poskytujeme kvalitu, ktorú si vaši domáci miláčikovia zaslúžia.

Acana ponúka širokú škálu produktov pre rôzne vekové kategórie a životné štádiá domácich miláčikov. Ak hľadáte dokonalé krmivo pre svoje malé šteniatko plné energie a radosti, predstavujeme vám Acana Puppy. Krmivo navrhnuté špeciálne pre rastúce šteňatá, ktoré potrebujú optimálnu výživu pre zdravý vývoj. Ak máte doma staršieho psa, potom je pre vášho domáceho miláčika optimálnou voľbou krmivo Acana Senior. Vďaka nej si váš štvornohý priateľ môže užívať každý deň plný energie, pohody a vyváženej výživy.

ACANA pre psy | ACANA pre mačky

Granule pro kočky Acana

Krmivo sa vyrába výlučne v našich oceňovaných kuchyniach tu v kanadskej Alberte. Granule ACANA zaručujú, že váš pes alebo mačka budú šťastní, zdraví a silní. Prečítajte si naše zloženie a budete spokojní aj vy. aj naše zložky sú iné. Nekupujeme masovo vyrábané komoditné suroviny, ale zameriavame sa na miestne suroviny, ktoré sa k nám preukázateľne dostávajú čerstvé, takže nikdy nie sú zmrazené, neobsahujú žiadne konzervačné látky a sú vždy plné zdraviu prospešných zložiek, ktoré poskytujú plnohodnotnú výživu.