32,52 €
Carnilove True Fresh Fish. Adult Small Breed
Značka: Carnilove
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Carnilove True Fresh Fish. Adult Small Breed 4 kg

Receptúra navrhnutá podľa výživových potrieb psov malých plemien. Poskytuje zdravé palivo na udržanie ich energetickej hladiny. Obsahuje vysoký podiel čerstvých rýb, ktoré sú vynikajúcim zdrojom vitamínov skupiny B, ktoré pomáhajú malým psom zostať pokojnými v stresových situáciách. Vaječné škrupiny a zelenoústá mušľa obsahujú minerály, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri mineralizácii a budovaní silných kostí, kĺbov a zubov, zatiaľ čo vitamíny C a E podporujú zdravie imunitného systému. Cícer a šošovica sú prirodzeným zdrojom rastlinných bielkovín a minerálov potrebných pre zdravý metabolizmus. Tekvica a jablká sú dobrým zdrojom vlákniny, ktorá podporuje zdravie tráviaceho traktu a zabezpečuje účinné vstrebávanie základných živín. Pomáha tiež udržiavať optimálnu telesnú hmotnosť. Vyrobené len z čerstvého mäsa - nepoužíva sa mäsová múčka Prirodzená forma výživy s vynikajúcou chutnosťou a vysokou stráviteľnosťou Správne zložky plné vitamínov a minerálov pre aktívny život psov malých plemien Zdravé bylinky na podporu normálneho pH moču Často kladené otázky
Značka: Carnilove
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

čerstvé ryby (60?%), hrach, cícer, sušené jablká (4?%), červená šošovica (4?%), kurací tuk (konzervovaný tokoferolmi), tekvica, lososový olej (3?%), natural flavours, linseed (1?%), dried egg shells (0,5?%), sea buckthorn protein (0,5?%), dried sea buckthorn (0,2?%), dried ginger root (0,1?%), dried blueberries (0.1?%), dried rosemary (0.1?%), dried cranberries (0.1?%), dried thyme (0.1?%), glucosamine (0.026?%), green-lipped mussel (0.025?0,016? %), chondroitín sulfát (0,016? %), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidov, 0,015? %), koreň čakanky (zdroj frukto-oligosacharidov, 0,01? %), yucca schidigera (0,01? %).

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Carnilove

Carnilove je značka, ktorá sa zameriava na prírodné a kvalitné krmivo pre psy a mačky. Jej hlavným cieľom je poskytovať domácim zvieratám potrebné živiny z prírodných zdrojov. Carnilove verí, že zdravá strava je základom pre šťastný a aktívny život domáceho maznáčika.

Granule Carnilove sú vyrobené z kvalitných surovín, ako je mäso, ryby a ďalšie prírodné zložky. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné látky ani plnidlá. Granule Carnilove pre psy a mačky sú prírodným krmivom,ktoré zabezpečuje správnu výživu vášho domáceho maznáčika a podporuje jeho tráviaci systém. .

Carnilove ponúka širokú škálu možností krmív, ktoré spĺňajú potreby rôznych typov domácich zvierat. K dispozícii sú možnosti pre šteňatá, dospelé psy, mačiatka a dospelé mačky. Každá možnosť je navrhnutá tak, aby spĺňala špecifické potreby domácich zvierat. S krmivom Carnilove si môžete byť istí, že svojmu psovi poskytujete to najlepšie. Všetky krmivá sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na prirodzené potreby psov. Bohatá zmes kvalitných surovín vrátane zveriny a mäsa z diviny poskytuje základnú výživu pre zdravú srsť, silné svaly a životnú energiu. Vyberte si Carnilove a doprajte svojmu štvornohému priateľovi lahodný zážitok pri každom kŕmení.

Carnilove divoký vlk v přírodě

Carnilove sme pripravili s vedomím všetkých súvislostí historickej kontinuity spolužitia človeka a psa. Prvé známky spolupráce medzi človekom a psom možno datovať približne do obdobia 12 000 rokov pred naším letopočtom. Počas ich spolužitia pes prispôsoboval zloženie potravy človeku, ktoré sa najmä s príchodom poľnohospodárstva čoraz viac vzďaľovalo jeho anatomickým a genetickým dispozíciám. Našou prioritou je zdravie a kondícia psa. Široká škála starostlivo vybraných zdrojov mäsa z voľnej prírody, ako je sob, kačica, bažant, moriak, jahňacie mäso, diviak a losos, zodpovedá zloženiu prirodzene ulovenej koristi a poskytuje potrebný prísun esenciálnych aminokyselín.