Práve si prehliada 4 zákazníci.
3,16 €
2vc1f997b2c06b44865c643264851132
BRIT Care Mini Grain Free Hair & Skin
Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: losos, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne, kožušina
Veľkosť vreca: Vzorka

BRIT Care Mini Grain Free Hair & Skin 0,4kg

Hypoalergénna receptúra bez obilnín pre dospelé psy malých plemien s dlhou alebo hodvábnou srsťou.
Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: malé
Vek: Dospelí
Chuť: losos, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne, kožušina
Veľkosť vreca: Vzorka

Podrobnosti

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s dlouhou srstí.

Krmný návod. viz tabulka na obale.

Složení: sušený 25% losos, 16% bílkoviny z čerstvého lososa, 14% sušený sleď, žlutý hrách, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), cizrna, 4% lněné semeno, 3% lososový olej, pohanka, 1% pupalkový olej, sušená jablka, pivovarské kvasnice, řasy (0,5%, Ascophyllum nodosum), hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg / kg), borůvky (230 mg / kg, zdroj polyfenolů 70 mg / kg & flavonoidů 30 mg / kg), výtažek z chrupavek (zdroj chondroitinu, 160 mg / kg), mannan-oligosacharidy (150 mg / kg), byliny a ovoce (rozmarýn, citrusy, kurkuma, 150 mg / kg), frukto-oligosacharidy (100 mg / kg), Yucca schidigera (100 mg / kg), inulin (90 mg / kg), ostropestřec (75 mg / kg), rakytník (75 mg / kg), heřmánek (30 mg / kg), hřebíček (30 mg / kg), šalvěj (25 mg / kg).

Jakostní znaky: hrubé proteiny 32%, vlhkost 10%, hrubé oleje a tuky 18%, hrubé popeloviny 8,4%, hrubá vláknina 1,8%, vápník 1,3%, fosfor 1%, omega-3 mastné kyseliny 2,4%, omega-6 mastné kyseliny 2,7%, vitamín A 20000 m.j./ kg, vitamín D3 1500 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 500 mg / kg, vitamín C 300 mg / kg, cholinchlorid 700 mg / kg, taurin 200 mg / kg, biotin 3 mg / kg, vitamín B1 1 mg / kg, vitamín B2 4 mg / kg, niacinamid 12 mg / kg, D-pantothenan vápenatý 10 mg / kg, vitamín B6 1 mg/ kg, kyselina listová 0,5 mg / kg, vitamín B12 0,04 mg / kg, chelát zinku aminokyselin hydrát 100 mg / kg, monohydrát síranu železnatého 80 mg / kg, oxid manganatý 40 mg / kg, jodid draselný 0,75 mg / kg, chelát mědi aminokyselin hydrát 15 mg / kg, organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg / kg.

Metabolizovatelná energie: 3950 kcal / kg.

Metabolizovateľná energia

3 950 kcal/kg

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Brit

Značka Brit má bohatú históriu, ktorá siaha do roku 1998, keď ju založila skupina nadšených odborníkov na výživu zvierat. Ich cieľom bolo vytvoriť krmivo, ktoré by bolo nielen chutné, ale aj kvalitné a bohaté na živiny. Odvtedy sa značka Brit stala jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre domáce zvieratá. Ponúkajú široký výber krmív, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre psy a mačky všetkých vekových kategórií. Spoločnosť Brit care kladie veľký dôraz na kvalitu, preto sú všetky krmivá starostlivo vyberané a testované, aby spĺňali všetky normy. Základné know-how vychádza z dlhoročných osvedčených postupov v oblasti výživy psov a mačiek.

Krmivá Brit sú zložené z kvalitných surovín, ktoré poskytujú vášmu domácemu miláčikovi všetky dôležité živiny a vitamíny. Zdravie vášho chlpatého priateľa je naším hlavným záujmom, preto sú naše krmivá bohaté na všetky dôležité živiny pre správny rast a vývoj.

Pre psy a mačky ponúkame granule Brit s rôznymi zloženiami, ktoré sú prispôsobené ich veku a veľkosti. Ak hľadáte špeciálne krmivá pre zvieratá s alergiami alebo náročnými stravovacími potrebami, máme riešenia aj pre tieto prípady. Okrem toho sa značka Brit zaviazala chrániť životné prostredie a podporovať trvalú udržateľnosť, čo znamená, že váš výber prospieva nielen vášmu domácemu miláčikovi, ale aj našej planéte. Brit Care - skvelé pre psov, šetrné k prírode.

BRIT A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Spoločnosť VAFO a s ňou aj BRIT je jedným zo zakladajúcich členov Koalície pre udržateľnosť domácich zvierat v Európe. Snaží sa zmierňovať vplyv všetkých svojich značiek na životné prostredie a začiatkom roka 2022 spoločnosť prijala stratégiu udržateľnosti so záväzkami do roku 2025.

These are:

  • Zníženie emisií CO2 vo všetkých procesoch.
  • používanie až 95 % recyklovateľných materiálov v obaloch
  • zvýšenie používania udržateľných zložiek o 50 %
  • využívanie minimálne 25 % obnoviteľnej energie pri výrobe
  • zodpovedné správanie všetkých zamestnancov (napr. o 50 % menej tlačených dokumentov, žiadne plasty, digitalizácia
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmív značky BRIT je porovnateľná s výrobkami dovážanými zo zahraničia. Vďaka svojej dostupnosti a českému pôvodu však krmivo necestuje cez pol sveta, čím sa šetrí uhlíková stopa. Okrem toho do distribúcie nezasahuje vyťažená lodná a letecká doprava, takže nie je taká pravdepodobnosť, že požadované potraviny budú nedostatkové. Značka neustále vyvíja a zlepšuje svoje receptúry, aby každý z našich domácich miláčikov mohol mať krmivo, ktoré potrebuje a ktoré mu vyhovuje. Krmivá sú navrhnuté tak, aby boli ľahko stráviteľné a poskytovali všetkým štvornohým miláčikom optimálne nutričné zloženie. Vďaka tomu naši zvierací spoločníci potrebujú len menšie dávky, čo v konečnom dôsledku šetrí peniaze chovateľa.