8,42 €
2vc1f997b2c06b44865c643264851132
Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

BRIT Premium by Nature Adult M 3kg

Kompletné prémiové krmivo s kuracím mäsom pre dospelé psy stredných plemien.
Značka: Brit
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

Brit Premium by Nature ADULT M


Brit Premium by Nature ADULT M. Kompletné krmivo pre psy. Receptúra s kuracím mäsom pre dospelých psov stredných plemien (10-25 kg).

Zloženie

Kuracie mäso 45 % (dehydrované 25 %, vykostené 20 %), ovos, pšenica, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, sušené jablká, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, kolagén, schránky kôrovcov (zdroj glukozamínu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitínu, 150 mg/kg), byliny a ovocie (klinčeky, citrusy, rozmarín, kurkuma, 120 mg/kg), manánové oligosacharidy (120 mg/kg), fruktooligosacharidy (90 mg/kg), juka moháve (90 mg/kg), sušený harmanček (80 mg/kg), mušľa zelenoústa (zdroj glykozaminoglykánov, 50 mg/kg), sušené čučoriedky (50 mg/kg).

Analytické zložky: hrubý proteín 31,0 %, tuk 18,0 %, vlhkosť 10,0 %, hrubý popol 6,8 %, hrubá vláknina 2,0 %, vápnik 1,4 %, fosfor 1,0 %, omega-3 0,25 %, omega-6 2,2 %.

Výživové prísady na 1 kg: vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 200 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, biotín (3a880) 0,6 mg, cholín chlorid (3a890) 600 mg, chelát zinku a hydrát aminokyselín (3b606) 90 mg, chelát železa a hydrát aminokyselín (E1) 80 mg, chelát mangánu a hydrát aminokyselín (E5) 35 mg, jodid draselný (3b201) 0,65 mg, chelát medi a hydrát aminokyselín (E4) 15 mg, organická forma selénu produkovaná Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EÚ: tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306), askorbylpalmitát (1b304) a extrakt z rozmarínu.

Metabolizovaná energia: 3 980 kcal/kg.

VÝROBCA: VAFO PRAHA s.r.o., K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika, registračné číslo: CZ 800175-01/02/03, www.brit-petfood.com

Pokyny na kŕmenie

Môže sa podávať suché alebo navlhčené teplou vodou. Pre mladých psov - odporúčanú dennú dávku uvedenú v kŕmnej tabuľke je vhodné rozdeliť na 2-3 rovnaké dávky podávané počas dňa. Pri prvom kŕmení Brit Premium zmiešajte menšie množstvo s predchádzajúcim krmivom a postupne zvyšujte podiel Brit Premium. Vždy zabezpečte, aby mal váš pes dostatok čerstvej vody na pitie.

Dávkovacia tabuľka

Dátum spotreby nájdete na obale. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení znovu uzavrite.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Brit

Značka Brit má bohatú históriu, ktorá siaha do roku 1998, keď ju založila skupina nadšených odborníkov na výživu zvierat. Ich cieľom bolo vytvoriť krmivo, ktoré by bolo nielen chutné, ale aj kvalitné a bohaté na živiny. Odvtedy sa značka Brit stala jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre domáce zvieratá. Ponúkajú široký výber krmív, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre psy a mačky všetkých vekových kategórií. Spoločnosť Brit care kladie veľký dôraz na kvalitu, preto sú všetky krmivá starostlivo vyberané a testované, aby spĺňali všetky normy. Základné know-how vychádza z dlhoročných osvedčených postupov v oblasti výživy psov a mačiek.

Krmivá Brit sú zložené z kvalitných surovín, ktoré poskytujú vášmu domácemu miláčikovi všetky dôležité živiny a vitamíny. Zdravie vášho chlpatého priateľa je naším hlavným záujmom, preto sú naše krmivá bohaté na všetky dôležité živiny pre správny rast a vývoj.

Pre psy a mačky ponúkame granule Brit s rôznymi zloženiami, ktoré sú prispôsobené ich veku a veľkosti. Ak hľadáte špeciálne krmivá pre zvieratá s alergiami alebo náročnými stravovacími potrebami, máme riešenia aj pre tieto prípady. Okrem toho sa značka Brit zaviazala chrániť životné prostredie a podporovať trvalú udržateľnosť, čo znamená, že váš výber prospieva nielen vášmu domácemu miláčikovi, ale aj našej planéte. Brit Care - skvelé pre psov, šetrné k prírode.

BRIT A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Spoločnosť VAFO a s ňou aj BRIT je jedným zo zakladajúcich členov Koalície pre udržateľnosť domácich zvierat v Európe. Snaží sa zmierňovať vplyv všetkých svojich značiek na životné prostredie a začiatkom roka 2022 spoločnosť prijala stratégiu udržateľnosti so záväzkami do roku 2025.

These are:

  • Zníženie emisií CO2 vo všetkých procesoch.
  • používanie až 95 % recyklovateľných materiálov v obaloch
  • zvýšenie používania udržateľných zložiek o 50 %
  • využívanie minimálne 25 % obnoviteľnej energie pri výrobe
  • zodpovedné správanie všetkých zamestnancov (napr. o 50 % menej tlačených dokumentov, žiadne plasty, digitalizácia
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmív značky BRIT je porovnateľná s výrobkami dovážanými zo zahraničia. Vďaka svojej dostupnosti a českému pôvodu však krmivo necestuje cez pol sveta, čím sa šetrí uhlíková stopa. Okrem toho do distribúcie nezasahuje vyťažená lodná a letecká doprava, takže nie je taká pravdepodobnosť, že požadované potraviny budú nedostatkové. Značka neustále vyvíja a zlepšuje svoje receptúry, aby každý z našich domácich miláčikov mohol mať krmivo, ktoré potrebuje a ktoré mu vyhovuje. Krmivá sú navrhnuté tak, aby boli ľahko stráviteľné a poskytovali všetkým štvornohým miláčikom optimálne nutričné zloženie. Vďaka tomu naši zvierací spoločníci potrebujú len menšie dávky, čo v konečnom dôsledku šetrí peniaze chovateľa.