Práve si prehliada 6 zákazníkov.
18,36 €
Novinka
Značka: Brit
Vek: Dospelí

BRIT HEALTHY & DELICIOUS PRESENT FOR DOGS 2022

BRIT - DARČEKOVÁ KRABIČKA PRE VŠETKY PSY
Značka: Brit
Vek: Dospelí
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

BRITSKÝ ZDRAVÝ A CHUTNÝ DARČEK PRE PSOV 2022


Radi kupujete darčeky pre svojich štvornohých partnerov a záleží vám na kvalite? Preto sme pre vás pripravili darčekový box pre psov plný zdravých a chutných výrobkov. V boxe nájdete výber výrobkov z kategórií suché - mokré - pochutiny + obľúbenú hračku loptičku. Krabica je vyrobená z udržateľných materiálov.

Krabica obsahuje nasledujúce výrobky:

 • BRIT MONO PROTEIN - RABBIT 400g - 100% ČISTÝ KRÁĽOVSKÝ PROTEÍN. Monoproteín = konzerva obsahujúca iba mäso a orgány z jedného živočíšneho zdroja. Kompletné krmivo pre psov.
 • Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150g - funkčné polomäkké pochúťky sú zdravým, mäsitým a chutným doplnkom pravidelnej stravy každého psa. Obohatené o funkčné zložky, ako sú laktobacily, fulvokyseliny a extrakt z cukrového melónu.
 • Brit Meaty Jerky Snacks - kuracie filé 80g - sušené mäsové pochúťky - kuracie filé. Doplnkové krmivo pre dospelé psy.
 • Brit Meaty Jerky Snacks - Sleďové mäsové mince. Sušené mäsové pochúťky - Sleďové a kuracie mäsové mince. Doplnkové krmivo pre dospelých psov.
 • Brit Care Dog Crunchy Cracker. Hmyz s morčacím mäsom a jablkami, 200 g - Funkčné chrumkavé pochúťky s hmyzom a morčacím mäsom. Obohatené o jablká.
 • Brit Care Dog Hair & Skin - chrumky pre psov s chĺpkami a kožou. Hmyz a ryby - vzorka krmiva 100 g - Superprémiové kompletné krmivo pre psov. Hypoalergénna receptúra bez hmyzu pre dospelých psov všetkých plemien s citlivou a náročnou kožou a srsťou.
 • Brit Plastové viečko 400 - viečko na konzervy.
 • Hračka - tenisová loptička - Loptičky sú obľúbenou hračkou mnohých psov. Majú špeciálny povrch, ktorý nepoškodzuje zubnú sklovinu.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Brit

Značka Brit má bohatú históriu, ktorá siaha do roku 1998, keď ju založila skupina nadšených odborníkov na výživu zvierat. Ich cieľom bolo vytvoriť krmivo, ktoré by bolo nielen chutné, ale aj kvalitné a bohaté na živiny. Odvtedy sa značka Brit stala jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre domáce zvieratá. Ponúkajú široký výber krmív, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre psy a mačky všetkých vekových kategórií. Spoločnosť Brit care kladie veľký dôraz na kvalitu, preto sú všetky krmivá starostlivo vyberané a testované, aby spĺňali všetky normy. Základné know-how vychádza z dlhoročných osvedčených postupov v oblasti výživy psov a mačiek.

Krmivá Brit sú zložené z kvalitných surovín, ktoré poskytujú vášmu domácemu miláčikovi všetky dôležité živiny a vitamíny. Zdravie vášho chlpatého priateľa je naším hlavným záujmom, preto sú naše krmivá bohaté na všetky dôležité živiny pre správny rast a vývoj.

Pre psy a mačky ponúkame granule Brit s rôznymi zloženiami, ktoré sú prispôsobené ich veku a veľkosti. Ak hľadáte špeciálne krmivá pre zvieratá s alergiami alebo náročnými stravovacími potrebami, máme riešenia aj pre tieto prípady. Okrem toho sa značka Brit zaviazala chrániť životné prostredie a podporovať trvalú udržateľnosť, čo znamená, že váš výber prospieva nielen vášmu domácemu miláčikovi, ale aj našej planéte. Brit Care - skvelé pre psov, šetrné k prírode.

BRIT A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Spoločnosť VAFO a s ňou aj BRIT je jedným zo zakladajúcich členov Koalície pre udržateľnosť domácich zvierat v Európe. Snaží sa zmierňovať vplyv všetkých svojich značiek na životné prostredie a začiatkom roka 2022 spoločnosť prijala stratégiu udržateľnosti so záväzkami do roku 2025.

These are:

 • Zníženie emisií CO2 vo všetkých procesoch.
 • používanie až 95 % recyklovateľných materiálov v obaloch
 • zvýšenie používania udržateľných zložiek o 50 %
 • využívanie minimálne 25 % obnoviteľnej energie pri výrobe
 • zodpovedné správanie všetkých zamestnancov (napr. o 50 % menej tlačených dokumentov, žiadne plasty, digitalizácia
Ohař s pamlsky Brit.

Kvalita krmív značky BRIT je porovnateľná s výrobkami dovážanými zo zahraničia. Vďaka svojej dostupnosti a českému pôvodu však krmivo necestuje cez pol sveta, čím sa šetrí uhlíková stopa. Okrem toho do distribúcie nezasahuje vyťažená lodná a letecká doprava, takže nie je taká pravdepodobnosť, že požadované potraviny budú nedostatkové. Značka neustále vyvíja a zlepšuje svoje receptúry, aby každý z našich domácich miláčikov mohol mať krmivo, ktoré potrebuje a ktoré mu vyhovuje. Krmivá sú navrhnuté tak, aby boli ľahko stráviteľné a poskytovali všetkým štvornohým miláčikom optimálne nutričné zloženie. Vďaka tomu naši zvierací spoločníci potrebujú len menšie dávky, čo v konečnom dôsledku šetrí peniaze chovateľa.