Práve si prehliada 4 zákazníci.
Značka: ProDen PlaqueOff

ProDen PlaqueOff Mini Dental Bones zeleninové s příchutí borůvky 340g

PlaqueOff™ Mini Dental Bones sa používajú na odstránenie a prevenciu zlého dychu, zubného plaku a zubného kameňa. Príchuť čučoriedka.
Značka: ProDen PlaqueOff

Podrobnosti

Zubné kosti PlaqueOff®Mini
  • Pomáhajú čistiť zubný povlak a zubný kameň

  • Pre menšie plemená

  • Pomáha osviežiť dych

  • Prírodný produkt vyrobený z morských rias

  • K dispozícii aj v štyroch ďalších príchutiach pre väčšie plemená


ProDen PlaqueOff® Mini Dental Bones sú žuvacie kosti, ktorých jednou zo zložiek je osvedčený prášok PlaqueOff®. Pri každodennom používaní môže tento prírodný produkt vyrobený z morských rias výrazne doplniť bežnú rutinu dentálnej hygieny.


Nechajte svojho psa žuť!


Psy neustále produkujú v ústach nový zubný povlak. Ak sa neliečia, môžu sa odvápniť na zubný kameň, ktorý sa nedá zo zubov odstrániť. Na odstránenie zubného kameňa potrebuje veterinár anestéziu a ultrazvuk. Ak sa zubný kameň nelieči, môže viesť k infekciám, ktoré sa prenášajú v tele zvieraťa, čo môže poškodiť srdce, pľúca, pečeň a negatívne ovplyvniť funkciu obličiek. Naším cieľom je ponúknuť vám účinné a jednoduché možnosti dentálnej a ústnej hygieny vášho domáceho zvieraťa.


Mini zubné kosti ProDen PlaqueOff® pomáhajú predchádzať tvorbe zubného povlaku. Jedinečný tvar a abrazívny účinok kostí pomáha odstraňovať zubný povlak a zubný kameň, čo pomáha osviežiť dych.


K dispozícii aj v štyroch ďalších príchutiach pre väčšie plemená. Vyberte si z týchto príchutí: slanina, kuracie mäso a tekvica, moriak a brusnica a zelenina.1 balenie obsahuje 20 mini dentálnych kostí


Dávkovanie (340 g balenie):


Psy s hmotnosťou od 1,8 do 4,5 kg: 1/2 Mini Dental Bones denne.


Pes s hmotnosťou nad 4,5 kg: 1 Mini Dental Bones denne.


* NEODPORÚČA SA PRE ŠTEŇATÁ mladšie ako 6 mesiacov alebo pre psy s hmotnosťou nižšou ako 3 kg. NEODPORÚČA SA PRE PSOV S HYPERTYREÓZOU.


Výrobok bohatý na omega 3 a 6. Bez pridaného glutamátu.


Zloženie: sušené zemiaky, voda, čučoriedky, rastlinný glycerol, sladké zemiaky, mrkva, tekvica, sušené riasy, ľanové semienko, lucerna, lecitín.


Príchuť : zeleninová s čučoriedkami
Otázky týkajúce sa výrobku


1. AKO FUNGUJE PRODEN PLAQUEOFF®?


Na rozdiel od iných metód kontroly zubného povlaku ProDen PlaqueOff® pôsobí systémovo, t. j. prostredníctvom krvného obehu. Predpokladá sa, že ovplyvňuje schopnosť plaku "priľnúť" k povrchom v ústach a zmäkčuje zvyšky tvrdého zubného kameňa. Zlepšenia by sa mali začať prejavovať medzi 3 a 8 týždňami.2. ČO OBSAHUJE PRÁŠOK PRODEN PLAQUEOFF®?


ProDen PlaqueOff® prášok pre psy a mačky sa vyrába výlučne z morských rias Ascophyllum nodosum zbieraných v severnom Atlantiku.
3. KTO MÔŽE POUŽÍVAŤ PRODEN PLAQUEOFF® A AKO BY SA MAL POUŽÍVAŤ?


Môže sa používať u všetkých psov a mačiek a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.
4. AKO DLHO MÔŽEM SVOJMU PSOVI/MAČKE PODÁVAŤ PRODEN PLAQUEOFF®?


Prípravok je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa prejavia spravidla po 2 - 3 týždňoch. Pozitívne účinky sú prítomné počas celej doby používania, ale po vysadení prípravku opäť vymiznú. Tento výživový doplnok je bezpečný a môže sa podávať dlhodobo.5. MÔŽEM PRESTAŤ ČISTIŤ ZUBY SVOJHO PSA?


ProDen PlaqueOff® Powder nie je náhradou za čistenie zubov. Je to doplnok k čisteniu zubov a táto kombinácia pomáha odstraňovať zubný povlak a zubný kameň a udržuje vášho domáceho miláčika čistého.6. EXISTUJÚ NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?


Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, ale vzhľadom na bohatý obsah jódu v morských riasach nemusí byť tento výrobok vhodný pre zvieratá, ktoré sa liečia na štítnu žľazu. Ak si nie ste istí, pred použitím ProDen PlaqueOff® sa poraďte so svojím veterinárnym lekárom.7. AKO BY SA MAL PRÁŠOK PRODEN PLAQUEOFF® POUŽÍVAŤ?


Mal by sa používať raz denne a môže sa pridávať do mokrého alebo suchého krmiva.8. MÔŽU GRAVIDNÉ A DOJČIACE MAČKY A PSY POUŽÍVAŤ PRODEN PLAQUEOFF®?


Neboli vykonané žiadne štúdie so zvláštnym dôrazom na účinky ProDen PlaqueOff® na gravidné alebo dojčiace zvieratá. Preto neodporúčame podávať výrobok gravidným alebo dojčiacim zvieratám.9. SÚ VÝROBKY PRODEN PLAQUEOFF® BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ TRPIACE PROBLÉMAMI SO ŠTÍTNOU ŽĽAZOU?


U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, je potrebné dbať na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy vrátane Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s problémami so štítnou žľazou, aby sa v prípade, že chcú používať tento výrobok, poradili s veterinárnym lekárom.10. ČO MÁM ROBIŤ, AK MOJE ZVIERA STÁLE ŤAŽKO DÝCHA?


Pretrvávajúci zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného ochorenia a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárnym lekárom.
SwedenCare AB, Švédsko

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
ProDen PlaqueOff