Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: M
Vek: Modrá

Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko M 25kg / 5m páska / modré

Čo vás najviac baví na prechádzkach so psom? Čo tak super pohodlné samonavíjacie vodítko v parádnom štýle? Reedog Senza M je jedinečne spracované českým výrobcom. Pozrite sa, ako dobre padne do ruky vďaka ergonomickému dizajnu rukoväte. Viacpolohová páska sa nezamotá v žiadnom smere ťahu a vnútorná konštrukcia zabraňuje zachytávaniu. 3 módy brzdy máte doslova na dosah ruky!

Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: M
Vek: Modrá
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Čo je lepšie ako mimoriadne pohodlné samonavíjacie vodítko v skvelom štýle na prechádzky so psom? Reedog Senza M je bezkonkurenčne kvalitne spracované a vďaka ergonomickému dizajnu vám padne do ruky ako uliate. Viacpolohová páska sa nezamotá ani nezasekne v žiadnom uhle. Jediným tlačidlom zaistíte 3 módy brzdy. Výrobok je od českej značky! Pre psov s hmotnosťou do 25 kg.Vezmite svojho psa na prechádzku alebo dobrodružnú výpravu. S vodítkom Reedog Senza objavíte úplne nový rozmer pohodlia pri prechádzkach. Vyskúšajte inovatívny dizajn popruhu proti zamotaniu, rukoväť, ktorá sa prirodzene prispôsobí tvaru vašej ruky, a ďalšie funkčné detaily!


Vlastnosti vodítka Reedog Senza M • Intuitívne ovládanie brzdy jedným tlačidlom

 • Viacpolohový pásik proti zamotaniu

 • 3 režimy brzdenia

 • Dizajn na plynulé naťahovanie pásky

 • Mimoriadne silná páska

 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť

 • Štýlový vzhľad

 • Odolná pochrómovaná karabína

 • 4 rôzne veľkosti

 • Farebné varianty

 • Plemeno: border kólia, šarpejec, austrálsky ovčiak, anglický buldog


Samonavíjacie vodítko Reedog má spoľahlivú kontrolu na každom kroku!


Nech už idete so svojím chlpatým priateľom kamkoľvek, vodítko Reedog Senza zaručuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu. Každý chovateľ vie, že rýchla reakcia a spoľahlivá kontrola rozhodujú o výsledku situácie na prechádzke aj inde. Preto česká značka Reedog prišla s novou technológiou brzdného systému a navíjania pásky:


Jedným dotykom: okamžité ovládanie brzdy na dosah ruky!


Či už vás prekvapí stretnutie s iným psom, okoloidúcim alebo prechádzajúcim autom, vodítko Reedog Senza vám umožní presné ovládanie pásky jediným stlačením tlačidla. Vďaka tomu môžete svojho psa v okamihu pritiahnuť k sebe alebo ho zastaviť. Dĺžka lanka sa plne prispôsobí vašim krokom, takže v páske nie je žiadna vôľa. Alebo uvoľnite špeciálnu pásku na vodítko, ktorá sa tiež nezamotá pri akomkoľvek uhle pohybu. Vďaka ergonomickému úchopu rukoväte máte brzdu vodítka doslova pod palcom. Možnosť rýchlej reakcie je presne to, čo potrebujete v nečakaných situáciách pri venčení svojho psa!

Viacpolohový popruh má neobmedzenú flexibilitu!


Akýkoľvek uhol sa vzťahuje na viacpolohovú funkciu pásky, čo znamená, že páska sa nebude krútiť ani zasekávať. Váš pes môže ísť ľubovoľným smerom, ale ani náhly pohyb mu nevezme kontrolu nad páskou. Choďte bez obáv a užívajte si jedinečný pocit slobody. Vodítko s viacpolohovou páskou neprekáža pri chôdzi a prirodzene sa prispôsobuje vašim pohybom. Nielen vy sa budete cítiť dobre, ale aj váš štvornohý partner si bude užívať prechádzku bez stresu.


Páska je vyrobená z materiálu s vysokou pevnosťou v ťahu. Táto tkanina sa používa v armáde pri výrobe padákov, takže sa vyznačuje vynikajúcou schopnosťou odolávať zaťaženiu. Navíjací mechanizmus vodítka bol navrhnutý na hladké navíjanie mimoriadne pevnej pásky.

Rukoväť, ktorá vám pohodlne padne do ruky!


Nespornou výhodou vodítka je dizajn, ktorý vám poskytne nielen štýl, ale najmä pohodlie! Ergonomická rukoväť vám ponúka funkčné riešenie. Pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka je jednoducho súčasťou dlhej prechádzky. Súčasťou vodítka je aj kvalitná pochrómovaná karabína na pripevnenie k obojku psa.Dizajn, ktorý si ľahko zamilujete!


Keď sa v jednom výrobku stretne kvalita s moderným dizajnom, výsledok si zamilujete! Dizajn Reedog Senza je svieži, originálny a praktický. Dodáva sa nielen v štyroch rôznych veľkostiach, ale aj v štyroch rôznych farbách.


Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.