Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: S
Vek: Ružová

Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko S 15kg / 5m páska / růžové

Čo je lepšie ako funkčné samonavíjacie vodítko v skvelom štýle na prechádzky so psom? Vodítko Reedog Senza S pre malých psov je jedinečné svojím kvalitným spracovaním a vďaka ergonomickému dizajnu vám padne do ruky ako uliate. Viacpolohový popruh zaručuje voľný pohyb v celom rozsahu 360°.jediným tlačidlom sa zabezpečujú 3 režimy brzdenia. Výrobok je od českej značky! Pre psov s hmotnosťou do 15 kg.

Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: S
Vek: Ružová
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Čo je lepšie ako funkčné samonavíjacie vodítko v skvelom štýle na prechádzky so psom? Vodítko Reedog Senza S pre malých psov je jedinečné svojím kvalitným spracovaním a vďaka ergonomickému dizajnu vám padne do ruky ako uliate. Viacpolohový popruh zaručuje voľný pohyb v celom rozsahu 360°. 3 režimy brzdenia zabezpečuje jediné tlačidlo. Výrobok je od českej značky! Pre psov s hmotnosťou do 15 kg.Vlastnosti vodítka Reedog Senza Basic S • Intuitívne ovládanie jedným tlačidlom

 • Viacpolohová páska proti zamotaniu

 • 3 režimy brzdenia

 • Konštrukcia na plynulé naťahovanie pásky

 • Extra silná páska

 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť

 • Štýlový vzhľad

 • Odolná pochrómovaná karabína

 • 4 rôzne veľkosti

 • Farebné varianty

 • Plemeno: francúzsky buldog, Jack Russell teriér, mops, westíkSamonavíjacie vodítko Reedog je spoľahlivé na každom kroku!


Nech už idete so svojím chlpatým priateľom kamkoľvek, vodítko Reedog Senza zaručuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu, a tým aj spoľahlivú kontrolu. Každý, kto má psa, vie, že rýchla reakcia často rozhoduje o výsledku krízovej situácie, a to nielen pri prechádzke.
Jeden dotyk: rýchle ovládanie brzdy


Či už vás zaskočí stret s iným psom, okoloidúcim alebo prechádzajúcim autom, vodítko Reedog Senza vám umožní presné ovládanie pásky pomocou intuitívneho ovládania tlačidla brzdy. Jedným dotykom môžete okamžite zatiahnuť, zastaviť alebo uvoľniť špeciálnu pásku vodítka, ktorá sa navyše nezamotá pri žiadnom uhle pohybu. Vďaka ergonomickému úchytu rukoväte máte brzdu vodítka doslova pod palcom. Možnosť rýchlej reakcie je presne to, čo potrebujete v neočakávaných situáciách pri venčení svojho psa!


Táto viacpolohová páska bude vašou láskou...


Vďaka viacpolohovej funkcii pásky sa páska nezasekne pri žiadnom uhle ťahu. Váš pes môže ísť ľubovoľným smerom, ale ani náhly pohyb mu nezaberie kontrolu nad páskou. Choďte bez obáv a užívajte si jedinečný pocit slobody. Vodítko sa prirodzene prispôsobí vášmu pohybu. Nielen vy sa budete cítiť dobre, ale aj váš štvornohý partner si bude prechádzku užívať.


Vodítko je nielen pohodlnejšou možnosťou pri prechádzkach, ale toto je tiež vyrobené z materiálu s vysokou pevnosťou v ťahu. Látka sa vyznačuje vynikajúcou schopnosťou odolávať zaťaženiu. Navíjací mechanizmus vodítka bol navrhnutý na hladké navíjanie pásky bez zadrhávania.

Nespornou výhodou vodítka je dizajn, ktorý vám poskytne nielen štýl, ale predovšetkým pohodlie! Ergonomická rukoväť vám ponúka funkčné riešenie. Pohodlné a bezpečné uchopenie jednoducho patrí k pohodliu pri prechádzkach. Súčasťou vodítka je aj kvalitná pochrómovaná karabína na pripevnenie k obojku psa.
Dizajn, ktorý si ľahko zamilujete!


Keď sa v jednom výrobku stretne kvalita s moderným dizajnom, výsledok si zamilujete! Dizajn Reedog Senza je svieži, originálny a praktický. Dodáva sa nielen v štyroch rôznych veľkostiach, ale aj v štyroch rôznych farbách.


Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.