Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: L
Vek: Modrá

Reedog Senza Basic samonavíjecí vodítko L 50kg / 5m páska / modré

Čo je lepšie ako mimoriadne pohodlné samonavíjacie vodítko v skvelom štýle na prechádzky so psom? Reedog Senza L pre veľké psy je bezkonkurenčne kvalitne spracované a vďaka ergonomickému dizajnu vám padne do ruky ako uliate. Viacpolohová páska sa nezamotá ani nezasekne v žiadnom uhle . Jedným tlačidlom zaistíte 3 režimy brzdenia. Výrobok je od českej značky!

Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: L
Vek: Modrá
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Čo je lepšie ako mimoriadne pohodlné samonavíjacie vodítko v skvelom štýle na prechádzky so psom? Reedog Senza L je bezkonkurenčne kvalitne spracované a vďaka ergonomickému dizajnu vám padne do ruky ako uliate. Viacpolohová páska sa nezamotá ani nezasekne v žiadnom uhle. Jediným tlačidlom zaistíte 3 módy brzdy. Výrobok je od českej značky! Pre psov s hmotnosťou do 50 kg.Vlastnosti vodítka Reedog Senza • Intuitívne ovládanie jedným tlačidlom

 • Viacpolohová páska proti zamotaniu

 • 3 režimy brzdenia

 • Konštrukcia na plynulé naťahovanie pásky

 • Extra silná páska

 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť

 • Štýlový vzhľad

 • Odolná pochrómovaná karabína

 • 4 rôzne veľkosti

 • Farebné varianty

 • Plemeno: Akita Inu, Bullmastiff (fena), Švajčiarsky ovčiak, Bloodhound
Samonavíjacie vodítko Reedog je spoľahlivé na každom kroku!


Nech už idete so svojím chlpatým priateľom kamkoľvek, vodítko Reedog Senza zaručuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu, a tým aj spoľahlivú kontrolu. Každý, kto má psa, vie, že rýchla reakcia často rozhoduje o výsledku krízovej situácie, a to nielen pri prechádzke.


Jeden dotyk: rýchle ovládanie brzdy


Či už vás zaskočí stret s iným psom, okoloidúcim alebo prechádzajúcim autom, vodítko Reedog Senza vám umožní presné ovládanie pásky pomocou intuitívneho ovládania tlačidla brzdy. Jedným dotykom môžete okamžite zatiahnuť, zastaviť alebo uvoľniť špeciálnu pásku vodítka, ktorá sa navyše nezamotá pri žiadnom uhle pohybu. Vďaka ergonomickému úchytu rukoväte máte brzdu vodítka doslova pod palcom. Možnosť rýchlej reakcie je presne to, čo potrebujete v neočakávaných situáciách pri venčení svojho psa!
Viacpolohový popruh má neobmedzenú flexibilitu!


Akýkoľvek uhol sa vzťahuje na viacpolohovú funkciu pásky, čo znamená, že páska sa nebude krútiť ani zasekávať. Váš pes môže ísť ľubovoľným smerom, ale ani náhly pohyb nevezme pásku pod kontrolu. Choďte bez obáv a užívajte si jedinečný pocit slobody. Vodítko s viacpolohovou páskou neprekáža pri chôdzi a prirodzene sa prispôsobuje vašim pohybom. Nielen vy sa budete cítiť dobre, ale aj váš štvornohý partner si užije prechádzku bez stresu.


Páska je vyrobená z materiálu s vysokou pevnosťou v ťahu. Táto tkanina sa používa v armáde pri výrobe padákov, takže sa vyznačuje vynikajúcou schopnosťou odolávať zaťaženiu. Navíjací mechanizmus vodítka bol navrhnutý na hladké navíjanie mimoriadne pevnej pásky.


Nespornou výhodou vodítka je dizajn, ktorý vám poskytne nielen štýl, ale predovšetkým pohodlie! Ergonomická rukoväť vám ponúka funkčné riešenie. Pohodlné a bezpečné uchopenie jednoducho patrí k pohodliu pri prechádzkach. Súčasťou vodítka je aj kvalitná pochrómovaná karabína na pripevnenie k obojku psa.
Dizajn, ktorý si ľahko zamilujete!


Keď sa v jednom výrobku stretne kvalita s moderným dizajnom, výsledok si zamilujete! Dizajn Reedog Senza je svieži, originálny a praktický. Dodáva sa nielen v štyroch rôznych veľkostiach, ale aj v štyroch rôznych farbách.


Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.