Práve si prehliada 4 zákazníci.
Značka: Obojok E

E-Collar Pro Educator PE-900

Obojok E-Collar PE-900 je elektronický výcvikový obojok so 4 úrovňami zvuku, 7 úrovňami vibrácií, 100 úrovňami impulzov a funkciou Booster. Môžete trénovať 1-3 psy na vzdialenosť až 800 m. Obojok E-Collar je vybavený prvotriednou vodotesnosťou aj pre plávajúceho a potápajúceho sa psa. Obojok využíva technológiu COS, funkciu Tapping Sensation a Booster.

Značka: Obojok E
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Obojok E-Collar PE-900 je elektronický výcvikový obojok so 4 úrovňami zvuku, 7 úrovňami vibrácií, 100 úrovňami impulzov a funkciou Booster. Môžete trénovať 1-3 psy na vzdialenosť až 800 m. Obojok E-Collar je vybavený prvotriednou vodotesnosťou aj pre plávajúceho a potápajúceho sa psa. Obojok využíva technológiu COS, funkciu Tapping Sensation a Booster.Obojok E-Collar Pro Educator PE-900 je prémiový výcvikový obojok, ktorý spája účinné výcvikové funkcie s jemnosťou. E-obojok ponúka skutočne užitočné riešenie kombinujúce ľahký a vodotesný ergonomický ovládač a prijímač s možnosťou nastavenia viacerých zvukových signálov alebo vibrácií Tapping Sensation. Pomocou vysielača môžete súčasne trénovať 1 až 3 psy a poskytnúť im pri výcviku dostatok voľnosti, pretože signál dosiahne až do vzdialenosti 800 metrov.


Vďaka svetlu na obojku môžete zviera trénovať aj v tme, či už uprednostňujete statické svetlo alebo blikajúce svetlo na ľahšiu lokalizáciu psa. Bezpečnosť používania zvyšuje funkcia, prostredníctvom ktorej môžete uložiť najvyššiu možnú stimuláciu, a pohodlie zaručujú samostatné tlačidlá na spustenie vibračného a zvukového signálu. Ďalšou veľkou výhodou PE-900 je možnosť naprogramovania celého zariadenia a jeho funkcií jednoduchým pripojením k počítaču prostredníctvom USB.

Hlavné funkcie obojku • Jeho dosah je až 800 metrov, takže svojmu psovi môžete počas výcviku poskytnúť oveľa väčšiu voľnosť ako na vodítku, a pritom nad ním nestratíte kontrolu.

 • Vhodný pre psov s hmotnosťou 2 kg a viac.

 • Napriek tomu, že prijímač je ľahký (váži 70 g), malý (jeho rozmery sú 5x4x2,5 cm), je vďaka svojim funkciám vhodný aj pre veľké plemená.

 • Výhodou je technológia COS, ktorá zaručuje "ľudskosť" výcviku. Veľký rozsah úrovní impulzov umožňuje využiť mimoriadne jemné nuansy medzi jednotlivými úrovňami a nájsť nastavenie presne pre vášho psa.

 • 7 úrovní vibrácií, 4 úrovne tónov a 100 úrovní impulzov vám umožní prispôsobiť výcvikový obojok citlivosti, potrebám a temperamentu vášho psa.

 • Obojok je podľa potreby vybavený na výcvik v tme blikaním alebo statickým svetlom.

 • Na presné ovládanie v tme je výhodou ovládač s podsvieteným LCD displejom.

 • Vynikajúca vodotesnosť pre ponorenie do hĺbky až 12,5 m

 • Vysoká odolnosť voči nárazom a mechanickému poškodeniu

 • Zvukový signál pri strate vysielača umožňuje aktivovať zvukové upozornenie v prípade straty ovládača.

 • FunkciaLock and Set zabraňuje nechcenému prepínaniu tlačidiel, nastavený limit sily impulzu je možné uzamknúť.

 • Možnosť programovania funkcií prostredníctvom PC. Jednoducho nastavte obojok tak, aby vyhovoval vám a vášmu psovi.

Dosah obojku


S obojkom E-Collar Pro Educator PE-900 môžete svojho psa cvičiť bez použitia vodítka až na vzdialenosť 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný na príležitostný aj profesionálny výcvik. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k strate signálu v lese a horších podmienkach.Typ korekcie


Obojok využíva 4 úrovne zvukových upozornení, 7 úrovní vibrácií a 256 úrovní korekcie, ktoré sú rozdelené do 100 úrovní. Intenzitu môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači. Obojok je vybavený aj technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnou alebo kontinuálnou korekciou (krátky impulz, dlhý impulz). Hlavnou výhodou tohto modelu je možnosť programovania všetkých funkcií prostredníctvom počítača.
Batéria a nabíjanie


Vysielač aj prijímač sú vybavené nabíjateľnou a vymeniteľnou Li-Polymérovou batériou s kapacitou 3,7 V a 400 mAh, ktorú možno nabiť za 2 hodiny. Pri každodennom používaní vydrží vysielačka približne 30 dní a prijímač 14 dní.Vodotesnosť


E-Collar Pro Educator PE-900 sa dodáva s plne vodotesným a ponorným prijímačom do hĺbky 12,5 metra a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá aj pláva. Vďaka tomu je ideálnou voľbou na výcvik psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielač EZ-900 je tiež vodotesný a pláva na vode.Počet psov


Obojok E-Collar Pro Educator PE-900 možno použiť na ovládanie viacerých psov súčasne bez straty funkčnosti. Pridaním ďalších obojkov ho môžete ľahko rozšíriť na výcvik 3 psov naraz. Na prepínanie medzi psami potom môžete použiť tlačidlo na vysielači.Displej


Obojok E-Collar má vysokokvalitný podsvietený displej LCD, ktorý vám umožní trénovať psa vo dne aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzu, silu signálu a indikáciu nabitia/vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete na diaľku zapnúť vysoko podsvietené LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo zostáva zapnuté.
Dĺžka obojku


Obojok E-Collar Pro Educator PE-900veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Vášmu psovi nerobí žiadny problém ho nosiť a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 70 cm.
Hmotnosť a rozmery


Vysielačka má rozmery 10,2 x 4,6 x 3,2 cm a váži 119 gramov. Prijímač má rozmery 5 x 4 x 2,5 cm a hmotnosť 68 gramov. Vzhľadom na väčšie rozmery a hmotnosť prijímača odporúčame tento model pre stredné a väčšie plemená psov. Výrobca uvádza hmotnosť od 2 kg, my odporúčame od 5 kg.


Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.