Práve si prehliada 4 zákazníci.
Značka: Dogtrace

Dogtrace d-control 400

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace D-Control 400 je vhodný pre všetky plemená psov, so zvukom, pulzom v 20 úrovniach a funkciou booster. Pomocou zariadenia môžete trénovať 2 psy na vzdialenosť 250 m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná na tréning v štandardných podmienkach. Plne vodotesný prijímač, magnetická spúšť, LCD displej a samostatné tlačidlo pre každú korekciu zvýšia pohodlie výcviku.

Značka: Dogtrace
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Elektronický výcvikový obojok D-control 400 s vhodnou intenzitou impulzov pre citlivé a temperamentné psy. Obojok ponúka zvukovú a pulznú funkciu v 19 úrovniach, čo umožňuje zvoliť vhodnú intenzitu pre vášho psa. Zvukovú korekciu môžete použiť aj ako upozornenie na prípadný následný impulz. Pes si čoskoro zafixuje postupnosť signálov a naučí sa reagovať na prvú úroveň zvukového upozornenia. D-control 400 je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka postupné zvyšovanie impulzu bez zdĺhavého prestavovania. Funkcia Booster vám zaručuje rýchlu reakciu, jej stlačením zvýšite úroveň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti od konkrétnych dispozícií vášho psa. Elektronický obojok ponúka maximálny dosah funkcií 250 m, na výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Na nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má príslušné tlačidlo, obojok sa spúšťa pomocou magnetu. Prijímač na obojku je úplne vodotesný a veľmi ľahký. Nespornou výhodou zariadenia je vysoká výdrž batérie až 6 - 12 mesiacov. Pre bezpečnosť je úroveň nabitia batérie indikovaná svetelným indikátorom.


Typ korekcie


Zariadenie D-Control 400 ponúka 2 typy výstražných signálov - korekcií: zvukové a pulzné. Pulz môžete nastaviť aj na stupnici 19 stupňov. Obojok je vhodný pre citlivých aj temperamentných psov, čomu zodpovedá väčší rozsah sily elektrostatického impulzu. Okrem toho má model funkciu Booster, čo je postupné zvyšovanie impulzu o 0 - 5 stupňov podľa vašich nastavení.
Rozsah obojkov


Rozsah obojku je vhodný na výcvik v domácom prostredí. Maximálna vzdialenosť na tréning je 250 m podľa meraní v laboratórnych podmienkach. Bude vám vyhovovať v bežných podmienkach, napr. na záhrade, kde nie je príliš náročný terén.
Batéria a nabíjanie


Súčasťou balenia sú dve batérie CR2 3V. Ich životnosť sa pohybuje od 6 do 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a typu používaných funkcií. Stav batérií je indikovaný svetelným indikátorom.
Vodotesnosť


Obojok prijímača je vybavený vodotesnými funkciami. Váš pes môže behať cez kaluže, nevadí mu dážď ani sneh, ale nesmie sa so zariadením potápať ani plávať.
Počet psov


Pri zakúpení jedného prijímača možno pomocou výcvikového obojku Dogtrace D-Control 400 súčasne cvičiť až 2 psy pomocou jednej vysielačky.
Displej


Vysielač má zabudovaný podsvietený LCD displej s indikáciou úrovne impulzov, vybraného psa a stavu batérie. Predný panel je vybavený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.
Dĺžka obojku


Dogtrace D-Control 400 má pevný a kvalitný obojok vyrobený z tkanej látky. Jeho nosenie psovi nerobí žiadny problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 do 75 cm.
Hmotnosť a rozmery


Vysielač je široký 5,2 cm, vysoký 11 cm, hlboký 2,9 cm a váži 64 gramov (bez batérie). Prijímač je široký 4,3 cm, vysoký 6,4 cm, hlboký 3,4 cm a váži 56 gramov (bez batérie).Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.