Práve si prehliada 6 zákazníkov.
Značka: Dogtrace

Dogtrace d-control 1000

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace D-Control 1000 pre všetky psy má zvukovú funkciu , 30 úrovní krátkej a dlhej stimulácie a funkciu Booster. So zariadením môžete trénovať 2 psy na vzdialenosť 1000 m, čo je dosah vhodný aj do náročného terénu. Plne vodotesný prijímač, magnetická spúšť, LCD displej a tlačidlo pre každú funkciu zvlášť.

Značka: Dogtrace
Momentálne nedostupné
DOPRAVA ZDARMA

Podrobnosti

Elektronický výcvikový obojok Dogtrace D-Control 1000 pre všetky psy je vhodný pre citlivé aj temperamentné psy. Obojok je vybavenýzvukom, krátkym a dlhým impulzom v 30 úrovniach a funkciou Booster. Pulz má dostatočne široký rozsah, aby ste si mohli vybrať vhodnú intenzitu pre vášho psa. Zvukovú korekciu môžete použiť ako upozornenie na možný impulz. Pes si čoskoro zafixuje postupnosť signálov a naučí sa reagovať na prvú úroveň zvukového upozornenia. Funkcia booster vám zaručí rýchlu reakciu, jej stlačením zvýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti od konkrétnych dispozícií vášho psa. Elektronický obojok s dosahom 1000 m na výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Prijímač na obojku je vodotesný, takže ak vás na záhrade zastihne dážď, nie je to žiadna katastrofa. Odolá dažďu, snehu alebo postriekaniu, ale nie je určený na ponorenie alebo na výcvik psa vo vode. Vysielač má podsvietený LCD displej, ktorý zobrazuje množstvo stimulačných impulzov, prenos a vybitie batérie , a ľahko ovládateľné tlačidlá. Na nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má príslušné tlačidlo. Dogtrace D-Control 600 sa zapína a vypína pomocou magnetu, pričom na zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká životnosť batérie, ktorá dosahuje až 6 - 12 mesiacov. V záujme bezpečnosti je úroveň nabitia batérie indikovaná svetelným indikátorom.
Typ korekcie


Zariadenie D-Control 1000 ponúka 2 typy výstražných signálov - korekcií: zvukové a impulzné. Krátky a dlhý impulz je možné nastaviť na 30-stupňovej stupnici. Obojok je vhodný pre citlivých aj temperamentných psov, čomu zodpovedá väčší rozsah sily elektrostatického impulzu. Model má aj funkciu Booster.
Rozsah obojku


Obojok D-Control 1000 vám pomôže cvičiť psa bez použitia vodítka až do vzdialenosti 1000 metrov. Dosah 1000 metrov je dostatočný na základný aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1000 je ideálnou voľbou na použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a dosah môže byť znížený.
Batéria a nabíjanie


Vysielač je napájaný 2x 1,5 V batériami AA, ktorých stav sa zobrazuje na LCD displeji a vydržia v prevádzke 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou CR2 a jeho životnosť je 3-6 mesiacov v závislosti od frekvencie a typu používaných funkcií.Vodotesnosť


Obojok prijímača je vybavený vodotesnými funkciami. Váš pes môže behať cez kaluže, neprekáža mu dážď ani sneh, ale nesmie sa so zariadením potápať ani plávať. Vysielač nie je vodotesný.
Počet psov


Pri zakúpení jedného prijímača možno pomocou výcvikového obojku Dogtrace D-Control 1000 súčasne cvičiť až 2 psy pomocou jedného vysielača.
Displej


Vysielač má zabudovaný podsvietený LCD displej s indikáciou úrovne impulzu, vybraného psa a stavu batérie. Predný panel je vybavený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.
Dĺžka obojku


Model D-Control 1000 má pevný a kvalitný obojok vyrobený z tkanej látky. Jeho nosenie nespôsobuje psovi žiadne problémy a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 do 75 cm.

Hmotnosť a rozmery


Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej hmotnosť je 88 gramov. Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a hmotnosť 56 gramov.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.