Pri každom kroku sa psie labky otvárajú ako vejár, a tak pôsobia ako prirodzený tlmič nárazov. Vďaka tomu sú topánky ideálne na dlhé prechádzky. V prípade nepriaznivého počasia dajte svojmu psovi oblečenie, ktoré zabráni jeho prechladnutiu. Topánky pre psa preto musia byť voľné a ľahké. Veľkosť vyberajte tak, aby nebola labke úplne tesná a mala potrebný priestor. Ak máte v byte podlahu, po ktorej sa váš pes šmýka, zaobstarajte mu na doma čižmy alebo ponožky. Buďte so psom trpezliví, chvíľu mu potrvá, kým si na nové topánky zvykne.

Zobraziť viac Zavrieť

Zimní botička

10 %
Zimní botička
Non-stop oblečenie pre psov M, XL, L, S
Na sklade
ZĽAVA 10 % 29,36 €
21,14 €

Jak správně vybrat outdoor botičky?

Pokud rádi chodíte s pejskem na výlety, například na hory, nebo na delší trasy, můžou mu vlivem náročného terénu popraskat tlapky. Proto bychom Vám doporučili používat outdoorové botičky, které patří do profesionální výbavy každého majitele.

Botičky vybírejte v zásadě podle rasy (tedy dle velikosti tlapky) a poté také podle materiálu, z které je botička vyrobena. Botička z bavlny je opravdu jen na domácí prostory. Není to ale jedinou pomůckou pro psy, které na tlapky můžete využít. Pravidelné používání mastičky na psí tlapky jsou při chození po náročném terénu samozřejmostí.