Práve si prehliada 8 zákazníkov.
Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Ball on Loop-M
Značka: BeCoThings

Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Ball on Loop-M

Konopné lano s loptou Čas na hranie je späť! Niekedy sú to jednoduché veci, ktoré nám v živote prinášajú najväčšiu radosť. Vezmite si toto robustné lano s loptou, s ktorým sa môžete hrať vy aj váš pes. Ide o interaktívnu hračku, ktorá ponúka niečo navyše. Je bezpečná, čistí zuby vášho psa a je vyrobená z farmárskeho materiálu s nízkym dopadom? Lákavé, však? Rozmery hračky:M - 7 x 7 x 26 cmL - 9 x 9 x 30 cm
Značka: BeCoThings

Podrobnosti


Hračka pre psa Beco Hemp Rope - loptička na slučke


Čas na hranie je späť! Niekedy sú to jednoduché veci v živote, ktoré nám prinášajú najväčšiu radosť. Vezmite si toto robustné lano s loptičkou, s ktorým sa môžete hrať vy aj váš pes. Ide o interaktívnu hračku, ktorá ponúka niečo navyše. Je bezpečná, čistí zuby vášho psa a je vyrobená z farmárskeho materiálu s nízkym dopadom? Láka vás to však?


<


Čím je teda toto lano výnimočné?


Čistí zuby


Silné vlákna konopného lana fungujú ako prírodná zubná kefka a pomáhajú odstraňovať zlé látky, ktoré sa počas dňa hromadia na zuboch vášho psa. Čím viac lano žuje, tým sú jeho zuby čistejšie. Čím čistejšie sú ich zuby, tým viac môžu žuť.


Je to bezpečné


Konope má krátke vlákna, ktoré po požití pravdepodobne nespôsobia škody a mali by prirodzene prejsť tráviacim traktom. Napriek tomu však odporúčame, aby ste na svojho psa dohliadali, keď sa hrá s akoukoľvek hračkou. V opačnom prípade nikdy neviete, akú neplechu urobí.


Konope ako udržateľný zdroj materiálu


Konope rastie hojne bez potreby použitia pesticídov. Rastie neuveriteľne husto a vysoko, čím uvoľňuje vzácnu ornú pôdu pre iné plodiny. Potrebuje veľmi málo vody a 60 - 70 % živín vracia späť do pôdy.
Hlavné vlastnosti:
"Vyrobené z udržateľných zdrojov
" Vyrobené z konope a recyklovanej bavlny
"Robustný dizajn
" Odolná a pevná
" Čistí zuby
" Materiál na jeho výrobu pochádza z farmy s nízkym dopadom na životné prostredie

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.