Novinka
Simple Solution Multi-Surface Disinfectant Cleaner - dezinfekční prostředek na různé povrchy, 750 ml (účinný proti koronaviru)
Značka: Jednoduché riešenie

Simple Solution Multi-Surface Disinfectant Cleaner - dezinfekční prostředek na různé povrchy, 750 ml (účinný proti koronaviru)

Revolučný dezinfekčný prostriedok, ktorý ničí 99,9 % baktérií a je účinný proti koronavírusom. Dezinfekčný prostriedok na viacero povrchov od spoločnosti Simple Solutions využíva Byotrol, revolučnú technológiu na ničenie baktérií, ktorá ničí 99,99 % baktérií, takže nepríjemný zápach je odstránený, nielen zamaskovaný. Prípravok vytvára na povrchoch dlhotrvajúcu ochrannú bariéru. Jeho čistiace účinky pomôžu udržať váš domov mimoriadne čistý so sviežou vôňou. obsah 750 ml
Značka: Jednoduché riešenie

Podrobnosti


Dezinfekčný čistiaci prostriedok na rôzne povrchy, 750 ml


Nový revolučný dezinfekčný prostriedok Simple Solution dokáže účinne zničiť až 99,99 % choroboplodných zárodkov a zároveň neutralizuje nepríjemné pachy. Po aplikácii a následnom zaschnutí výrobok naďalej poskytuje ochranu pred baktériami a vírusmi. Na tvrdých povrchoch je táto ochrana účinná až 24 hodín. Na rozdiel od tradičných výrobkov na hygienu domácich zvierat tento výrobok neobsahuje alkohol ani bielidlá, takže je šetrný k rôznym povrchom a bezpečný na použitie v domácnosti.


Účinnosť biocídov na tieto mikroorganizmy je preukázaná na základe protokolov podporovaných výrobcom:" Coronavirus - čas potrebný na biocídny účinok - 1 minúta
" Vírus H1N1 (prasacia chrípka) - čas potrebný na biocídny účinok - 1 minúta
" Norovírus - čas potrebný na biocídny účinok - 30 minút
" Escherichia coli - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Pseudomonas aeruginosa - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Staphylococcus aureus - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Enterococcus hirae - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Listeria monocytogenes - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Salmonella typhimurium - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút
" Staphylococcus aureus (MRSA) - čas potrebný na biocídny účinok - 5 minút


Hlavné vlastnosti dezinfekčného prostriedku Simple Solution

" Zabíja 99,99 % baktérií a vírusov
" Účinný proti koronavírusom, prechádza testom podľa normy EN 14476 proti koronavírusom do 60 sekúnd
" Účinný aj proti norovírusu, mačaciemu kalicivírusu, chrípke A (prasacej chrípke H1N1), salmonele, T. mentagrophytes, E. coli, listérii a MRSA
" Dezinfekčné zloženie poskytuje až 24 hodín ochrany v domácnosti
" Účinný v priebehu niekoľkých sekúnd s dlhotrvajúcim účinkom
" 3 v 1 - čistí, dezinfikuje a osviežuje
" Odstraňuje silný zápach domácich zvierat
" Špeciálne navrhnutý pre domácnosti s domácimi zvieratami
" Vhodný na tvrdé a mäkké povrchy
" Zloženie bez bielidiel, amoniaku a fenolu
" Určený na starostlivosť o podlahy a rôzne povrchy
" Ideálny na použitie na koterce, búdy, prepravky, plasty, lamináty


Návod na použitie
  1. Pred použitím čistiaceho prostriedku odstráňte z čisteného povrchu nadmerné nečistoty (blato) a tekutiny. Aby ste predišli možnému poškodeniu čisteného povrchu, odporúčame prípravok najprv naniesť na malú časť povrchu, ktorá nie je viditeľná.
  2. Dôkladne postriekajte čistený povrch zo vzdialenosti 10-20 cm a nechajte pôsobiť. Sprej aplikujte priamo na čistený povrch a zabráňte kontaktu s tvárou a očami.  3. Po dvoch minútach utrite povrch handričkou alebo papierovou utierkou. Povrch nie je potrebné oplachovať. Predtým, ako naň opäť pustíte svojich domácich miláčikov, nechajte povrch dôkladne vyschnúť.


Dezinfekčný prostriedok na viacero povrchov Simple Solutions používa Byotrol, revolučnú technológiu na ničenie baktérií, ktorá zabíja 99,99 % baktérií, takže nepríjemné pachy sú odstránené, nielen zamaskované. Prípravok vytvára na povrchoch dlhotrvajúcu ochrannú bariéru. Jeho čistiace účinky pomôžu udržať váš domov mimoriadne čistý so sviežou vôňou.


Aktívne zložky: didecyl(dimetyl)amóniumchlorid 0,56 g/100 g, alkyl(C12-16) dimetylbenzylamóniumchlorid (ADBAC/BKC(C12-C16)) 0,14 g/100 g. Obsahuje: menej ako 5 % katiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, dezinfekčné látky, EDTA a jej soli, parfumy, Limonene, Citral.


Byotrol a logo Byotrol Pet Care sú ochranné známky spoločnosti Byotrol plc.


Karta bezpečnostných údajov

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.