Značka: Versele-Laga
Veľkosť balenia: 1 kg

Krmivo VERSELE-LAGA Premium Prestige pro africké velké papoušky 1kg

Pestré a vyvážené krmivo pre africké veľké papagáje.
Značka: Versele-Laga
Veľkosť balenia: 1 kg

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre veľké africké papagáje.

Táto špeciálna zmes semien má pestré a vyvážené zloženie, špeciálne prispôsobené špecifickým nutričným požiadavkám afrických veľkých papagájov. Obsahuje vitamíny, aminokyseliny, minerálne látky a prídavok florastimulu pre optimálnu kondíciu a trávenie, semienka chia, ktoré poskytujú omega-3 mastné kyseliny, a lastúry ustríc pre správne fungovanie svalnatého žalúdka vtákov a správny pomer vápnika a fosforu.

Kŕmny návod: v závislosti od druhu a veku vtáka sa denná dávka môže výrazne líšiť, kŕmte podľa potrieb papagája.

Zloženie: pruhované slnečnicové semená, farbivo zo svetlice farbiarskej, ovos, ryža, malá kukurica, pohánka, jačmeň, biele slnečnicové semená, lúpané arašidy, dari, tekvicové semená, píniové oriešky, svätojánsky chlieb, kanárik, lastúry ustríc, biele proso, pšenica, pražená kukurica, šípky, červená paprika,

Kvalitatívne znaky: bielkoviny 14 %, tuk 15,5 %, vláknina 14,5 %, popol 5 %, vápnik 0,95 %, fosfor 0,38 %, metionín 3,25 mg/kg, lyzín 4,45 mg/kg, vitamín A 8000 IU/kg, vitamín D3 1600 IU/kg, vitamín E 20 mg/kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Versele-Laga

V roku 1932 bol založený malý rodinný podnik, ktorý predával najmä zeleninu. Neskôr padlo rozhodnutie vyrábať najlepšie krmivo pre malé zvieratá a vtáky. Medzitým sa spoločnosť Versele-Laga rozrástla do veľkosti a kvality, ktorú poznáme dnes. Zachováva si svoje hodnoty a zdokonaľuje svoje technológie, aby sa k vám dostalo len to najlepšie.