Práve si prehliada 7 zákazníkov.
Značka: Versele-Laga
Veľkosť balenia: 500g

Krmivo VERSELE-LAGA Complete pro morčata 500g

Kompletné a chutné extrudované granulované krmivo pre morčatá.
Značka: Versele-Laga
Veľkosť balenia: 500g

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre morčatá.

Cavia Complete poskytuje tieto funkcie:
* Starostlivosť o chrup.
Dentálna starostlivosť pre morčatá. Zvyčajne je to priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré dostatočne neprispieva k prirodzenému obrusovaniu a nepretržitému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s vysokým podielom kremičitanov do granúl Cavia Complete sa dosiahne maximálne prežúvanie, obrusovanie zubov a zdravá ústna dutina.
* Čerstvá zelenina
Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok minimálne 10 % čerstvej zeleniny zabezpečuje lahodnú chuť peliet. V kombinácii s vlákninou a štruktúrou to robí z Cavia Complete vysoko požívateľné krmivo pre morčatá.
* Dlhá vláknina
Morčatá sú od prírody bylinožravce a potrebujú stravu s dostatočným obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20 % hrubej vlákniny. Jedinečný proces spracovania zabezpečuje, že krmivo Complete obsahuje len neporušené dlhé kusy vlákniny bohaté na kremík. Teda presne takú, aká sa nachádza v prirodzenej potrave. Tieto dlhé kúsky vlákniny podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov oveľa lepšie ako drvená alebo inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.
* Nízkokalorické
Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zabezpečuje ľahko stráviteľnú a vyváženú stravu. Vaše morča si tak udrží ideálnu hmotnosť.
* Florastimul
Prídavok prebiotík, fruktooligosacharidov (FOS) a manán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom sa dosahuje správna rovnováha a funkcia čriev.
* Vitamin Plus (extra vitamíny)
Pridanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkový zdravotný stav. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu na podporu kostí. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Morčatá si nedokážu vytvoriť vitamín C vo vlastnom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto veľmi dôležitý príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva. V krmive Complete sa používa stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy stabilizovaný vitamín C podlieha oxidácii a biodegradácii oveľa pomalšie, a preto zostáva aktívny oveľa dlhšie.
* Pre imunitu
Prídavok prírodných rastlinných farbív, luteínu a β-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú imunitu a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Okrem toho však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
* Optimálna srsť
Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v rade Complete podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Tým sa dosahuje optimálny pomer omega-3/omega-6 mastných kyselín.
* Anti Hairball
Vďaka použitiu špecifickej prírodnej vlákniny sa riziko tvorby chlpových gúľ v žalúdku a tráviacom systéme znižuje na minimum.
* Regulácia zápachu
Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za zápach vo výkaloch. Nepríjemný zápach sa tak výrazne znižuje.

Kŕmny návod: V závislosti od veľkosti, plemena a veku morčaťa odporúčame 35 až 50 g denne.

Zloženie: vedľajšie rastlinné produkty, zelenina (10 % mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5 % ľanové semeno), minerálne látky, extrakt z juky, extrakt z nechtíka lekárskeho.

Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 15,5 %, tuk 3,5 %, vláknina 20 %, popol 8 %, vápnik 1 %, fosfor 0,8 %, vitamín A 10000 IU/kg, vitamín D3 1500 IU/kg, vitamín E 30 mg/kg, vitamín C 750 mg/kg, meď ako síran meďnatý 10 mg/kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Versele-Laga

V roku 1932 bol založený malý rodinný podnik, ktorý predával najmä zeleninu. Neskôr padlo rozhodnutie vyrábať najlepšie krmivo pre malé zvieratá a vtáky. Medzitým sa spoločnosť Versele-Laga rozrástla do veľkosti a kvality, ktorú poznáme dnes. Zachováva si svoje hodnoty a zdokonaľuje svoje technológie, aby sa k vám dostalo len to najlepšie.