Práve si prehliada 2 zákazníci.
Značka: Beaphar
Veľkosť balenia: 250g

Krmivo BEAPHAR CARE+ činčila 250g

Kompletné superprémiové krmivo pre činčily.
Značka: Beaphar
Veľkosť balenia: 250g
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre činčily.

Care+ Chinchilla je veľmi chutné superprémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100 % extrudované krmivo, takže každá granula má rovnaké zloženie (všetko v jednom). To zaručuje, že vaša činčila má všetko, čo potrebuje, pretože je vylúčená možnosť vyberania častí krmiva.

Keďže krmivo je veľmi chutné, vaša činčila si ho naozaj zamiluje. Na nové krmivo je však potrebné prechádzať postupne. Preto v prvých dňoch zmiešajte Care+ so starým krmivom a postupne dávku zvyšujte, až kým úplne neprejdete na nové krmivo. Odporúčaná dávka pre činčilu je 25 - 30 g denne. Činčila môže mať neobmedzený prístup k čerstvému senu. Zabezpečte prístup k čerstvej pitnej vode.

Zloženie: obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, rastlinný bielkovinový extrakt, semená, minerálne látky, kvasnice, zelenina, Yucca Shidigera, riasy (min. 0,01 % Spirulina).

Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 20 %, vlhkosť 9,5 %, vláknina 20,1 %, popol 5,7 %, vápnik 0,79 %, horčík 0,2 %, sodík 0,2 %, draslík 0,10 %, fosfor 0,57 %, metionín 1 g/kg, vitamín A 20500 m.I/kg, vitamín D3 1740 I/kg, vitamín E (alfatokoferol) 67,5 mg/kg, meď (ako síran meďnatý) 15,7 mg/kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Beaphar

Predstavte si Beaphar - vášho spoľahlivého partnera vo svete starostlivosti o vašich zvieracích priateľov. Sme tu, aby sme vám ukázali, ako môže Beaphar zmeniť život vašich domácich miláčikov a vašu vlastnú starostlivosť.

Beaphar je viac ako len značka, je to záruka pokoja. S naším revolučným produktom Beaphar No Stress môžete svojim domácim miláčikom zabezpečiť harmonický a pokojný život. Tento výrobok vám ponúka jedinečný spôsob, ako podporiť duševnú rovnováhu vašich domácich miláčikov, či už ide o psy alebo mačky.

Výrobca Beaphar už mnoho rokov vyrába krmivá a lieky pre psy, mačky, háravé zvieratá a vtáky. Spoločnosť je jedným z popredných svetových výrobcov antiparazitík. O kvalite svedčí veľmi spokojná spoločnosť, najmä štvornožcov. Ak hľadáte akýkoľvek výrobok alebo krmivo od spoločnosti Beaphar, nemôžete urobiť chybu. Obojky Beaphar patria k našim pokladom. Okrem toho, že je štýlový a pohodlný, prináša aj účinnú ochranu proti vonkajším parazitom. Vaše psy a mačky si budú môcť užívať vonkajšie aktivity bez obáv z otravných návštevníkov.

Spoločnosť Beaphar vyvíja a vyrába produkty špecializované na výživu, výchovu, starostlivosť a liečbu vašich domácich miláčikov. Spoločnosť založil v roku 1943 podnikateľ Bernard Aa, pričom výrobná a odbytová organizácia je stále rodinným majetkom. Naša vášeň pre svet zvierat je obrovská. Vývoj a vlastnosti našich výrobkov určujú trendy. S kompletným sortimentom liečiv, výrobkov pre starostlivosť o vaše domáce zvieratá a krmív distribuovaných do 86 krajín sveta a s vlastnými distribútormi napr. v Belgicku, Holandsku, Anglicku, Nemecku, Poľsku, Českej republike a na Slovensku sa hrdo radíme medzi lídrov na európskom aj svetovom trhu. Viac ako 800 výrobkov Beaphar pomáha vašim domácim miláčikom byť šťastnejšími a zdravšími.

Pes s pamlsky

Výrobky sa dodávajú výhradne do špecializovaných obchodov s chovateľskými potrebami. Môžete si vybrať zo širokej ponuky produktov, od zdravotných prípravkov až po kompletné krmivá v superprémiovej kvalite. Základom nášho obchodu je široký sortiment liekov, antiparazitík a vitamínov. V našich laboratóriách pracuje tím, ktorý sa zaoberá výskumom a vývojom výrobkov, čím zabezpečuje, že váš domáci miláčik dostane výrobky podľa najnovších poznatkov výskumu a inovácií. Dovoľte spoločnosti Beaphar, aby sa stala súčasťou vašej starostlivosti o vašich zvieracích priateľov. Naše výrobky sú výsledkom dôkladného výskumu a snahy vytvárať zážitky, ktoré zvyšujú kvalitu života vášho domáceho maznáčika.