Značka: Beaphar

Obojek repelentní BEAPHAR Bio Band 35 cm

Prírodný repelentný golier dlhý 35 cm.
Značka: Beaphar
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Prírodný repelentný obojok pre mačky


Repelentný obojok BIO band pre mačky a mačiatka je založený na prírodných olejoch. Odpudzuje krvilačný hmyz a znižuje svrbenie a podráždenie kože.

Vhodný pre mačky a mačiatka od 8 týždňov veku.


  • Účinný po dobu 4 mesiacov
  • Obsahuje účinný výťažok z margózy a levanduľový olej
  • Vodotesný obojok
  • Dĺžka 35 cm
  • Farba zelená
  • Zloženie: výťažok z margozy 2 %, levanduľový olej 1,5 %

Návod na použitie. Po zapnutí obojku sa prírodný olej rozotrie na srsť mačky a začne pôsobiť. Ak mačka zostane visieť za obojok, bezpečnostný prvok obojku sa roztiahne a umožní mačke uvoľniť sa. Pozor na priamy kontakt sliznice človeka s obojkom, môže spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí.Obsahuje vysoko účinné esencie nimby a vonné esenciálne oleje prírodného pôvodu, ako je eukalyptový olej, citrónový extrakt, cédrový olej, mätový a rujový olej. Je to prírodne účinný prípravok s ochranným účinkom koncentrovaných látok nimby. Účinné látky prenikajú do srsti a na kožu psa, srsť bude voňavo svieža, jemná a neustálym nosením získa pes príjemnú vôňu pre človeka i zviera, nie však pre škodlivé parazity. Vysoko účinné vlastnosti čistých biologických nimbových esencií pôsobia ako trvalá ochrana srsti.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Beaphar

Predstavte si Beaphar - vášho spoľahlivého partnera vo svete starostlivosti o vašich zvieracích priateľov. Sme tu, aby sme vám ukázali, ako môže Beaphar zmeniť život vašich domácich miláčikov a vašu vlastnú starostlivosť.

Beaphar je viac ako len značka, je to záruka pokoja. S naším revolučným produktom Beaphar No Stress môžete svojim domácim miláčikom zabezpečiť harmonický a pokojný život. Tento výrobok vám ponúka jedinečný spôsob, ako podporiť duševnú rovnováhu vašich domácich miláčikov, či už ide o psy alebo mačky.

Výrobca Beaphar už mnoho rokov vyrába krmivá a lieky pre psy, mačky, háravé zvieratá a vtáky. Spoločnosť je jedným z popredných svetových výrobcov antiparazitík. O kvalite svedčí veľmi spokojná spoločnosť, najmä štvornožcov. Ak hľadáte akýkoľvek výrobok alebo krmivo od spoločnosti Beaphar, nemôžete urobiť chybu. Obojky Beaphar patria k našim pokladom. Okrem toho, že je štýlový a pohodlný, prináša aj účinnú ochranu proti vonkajším parazitom. Vaše psy a mačky si budú môcť užívať vonkajšie aktivity bez obáv z otravných návštevníkov.

Spoločnosť Beaphar vyvíja a vyrába produkty špecializované na výživu, výchovu, starostlivosť a liečbu vašich domácich miláčikov. Spoločnosť založil v roku 1943 podnikateľ Bernard Aa, pričom výrobná a odbytová organizácia je stále rodinným majetkom. Naša vášeň pre svet zvierat je obrovská. Vývoj a vlastnosti našich výrobkov určujú trendy. S kompletným sortimentom liečiv, výrobkov pre starostlivosť o vaše domáce zvieratá a krmív distribuovaných do 86 krajín sveta a s vlastnými distribútormi napr. v Belgicku, Holandsku, Anglicku, Nemecku, Poľsku, Českej republike a na Slovensku sa hrdo radíme medzi lídrov na európskom aj svetovom trhu. Viac ako 800 výrobkov Beaphar pomáha vašim domácim miláčikom byť šťastnejšími a zdravšími.

Pes s pamlsky

Výrobky sa dodávajú výhradne do špecializovaných obchodov s chovateľskými potrebami. Môžete si vybrať zo širokej ponuky produktov, od zdravotných prípravkov až po kompletné krmivá v superprémiovej kvalite. Základom nášho obchodu je široký sortiment liekov, antiparazitík a vitamínov. V našich laboratóriách pracuje tím, ktorý sa zaoberá výskumom a vývojom výrobkov, čím zabezpečuje, že váš domáci miláčik dostane výrobky podľa najnovších poznatkov výskumu a inovácií. Dovoľte spoločnosti Beaphar, aby sa stala súčasťou vašej starostlivosti o vašich zvieracích priateľov. Naše výrobky sú výsledkom dôkladného výskumu a snahy vytvárať zážitky, ktoré zvyšujú kvalitu života vášho domáceho maznáčika.