Značka: Chuť divočiny
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Granule Taste of the Wild Rocky Mtn Feline 2kg

Kompletné krmivo pre mačky všetkých vekových kategórií a plemien (VŠETKY ŽIVOTNÉ STAVY). Taste of the Wild vypočítalo vhodné dávkovanie na reguláciu príjmu kalórií a je vhodné pre malé, stredné a veľké plemená.
Značka: Chuť divočiny
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

Skalnaté hory. Feline

Kto čaká, ten sa dočká. Puma môže na svoje parožie čakať celé hodiny, bujné americké Skalnaté hory sú predsa ideálnou príležitosťou. Ak túžite po rybách, môžete si vyskúšať svoje schopnosti pod miernym vodopádom a zahryznúť sa do lososa. V balení Taste of the Wild Rocky Mountain môže vaša šelma hodovať aj na oboch. V tomto krmive je veľa divokých bielkovín, takže vypracované telo vašej mačky zaručene udrží v chode. Zvyčajne je doplnené bylinkami a zmesou divokého ovocia. Samozrejme, nechýba ani zrakovo dôležitý taurín, ktorý z vašej šelmy urobí dokonalého nočného lovca.

Ingredients:
Kuracia múčka, hrášok, sladké zemiaky, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), hrachová bielkovina, zemiaková bielkovina, pečená zverina, údený losos, prírodná aróma, múčka z morských rýb, DL-metionín, chlorid draselný, taurín, cholín chlorid, sušený koreň čakanky, paradajky, čučoriedky, maliny, extrakt z juky, sušený fermentačný produkt Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, sušený fermentačný extrakt z Trichoderma longibrachiatum, proteín zinku, vitamín E, niacín, proteín mangánu, proteín medi, síran zinočnatý, síran mangánu, síran meďnatý, tiamín (vitamín B1), vitamín A, biotín, jodid draselný, pantotenát vápenatý, riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), vitamín B12, oxid manganatý, seleničitan sodný, vitamín D, kyselina listová.

Analytické zložky:
Hrubé bielkoviny 42%, hrubé oleje a tuky 18%, hrubý popol (minerálne látky) 8,5%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkosť 10%, vápnik 1,9%, fosfor 1,2%.

Prísady:
vitamín A 11 500 IU/kg, vitamín D 800 IU/kg, vitamín E 175 IU/kg, proteín železnatý 60 mg/kg, proteín meďnatý 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran meďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, proteín mangánatý 20 mg/kg, oxid manganatý 20 mg/kg, omega6 - 2,4 %, omega3 - 0,3 %, DHA 0,05 %.

Dávkovanie pre mačiatka

Hmotnosť (kg) do 4 mesiacov 5 - 7 mesiacov 7 - 9 mesiacov 9 - 12 mesiacov
0,5 - 2 75 - 100g 65 - 75g 50 - 65g 35 - 50g
2 - 3 100 - 135g 75 - 100g 65 - 75g 50 - 65g
3 - 4 135 - 165g 100 - 135g 75 - 100g 65 - 75g
5 - 6 165 - 200g 135 - 165g 100 - 135g 75 - 100g

Dávkovanie pre mačky

Hmotnosť (kg) v dospelosti
1,5 - 2,5 35 - 50g
2,5 - 5 50 - 75g
5 - 7,5 75 - 100g
7,5 - 10 100 - 125g

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Taste of the Wild

Značka krmív Taste of the Wild má presvedčivú históriu, ktorá sa začala vášňou a odhodlaním pre prirodzenú výživu domácich zvierat. Značka bola založená s cieľom ponúknuť psom a mačkám stravu, ktorá rešpektuje ich prirodzené inštinkty a potreby. Cieľom značky Taste of the Wild je poskytovať domácim zvieratám stravu, ktorá rešpektuje ich prirodzené potreby. Krmivo je inšpirované divokou prírodou a obsahuje kvalitné zložky, ktoré domáce zvieratá potrebujú.

Granule Taste of the Wild nie sú len tak hocijaké granule. Sú vytvorené s ohľadom na to, čo by poskytla príroda. Vďaka kombinácii výživných zložiek a prirodzenej chuti je toto krmivo skvelou voľbou pre vašich domácich miláčikov. Ak máte šteňa, viete, aké dôležité je poskytnúť mu správnu výživu pre zdravý rast. Krmivo Taste of the Wild Puppy je navrhnuté tak, aby podporovalo energiu, vitalitu a správny vývoj vášho šteňaťa.

Taste of the Wild nezabúda ani na mačky. Krmivo pre mačky je vytvorené s ohľadom na ich prirodzené potreby a preferované chute. Obsahuje všetky živiny, ktoré vaše mačky potrebujú pre zdravý a aktívny život. Správna výživa je pre zdravie a vitalitu domácich zvierat kľúčová. Krmivo je navrhnuté tak, aby podporovalo zdravú srsť, silné kosti, silný imunitný systém a celkovú kondíciu.

Krmivo Taste of the Wild

Šelmy sa pôvodne nekŕmili obilím, tak prečo by sa mali kŕmiť teraz? V krmive Taste of the Wild je pečený bizón, diviak, kačice, morky, prepelice, jelene, jahňacie mäso, pstruh a k tomu údený losos. Každé podľa vlastnej chuti, pretože vaša zver je osobnosť a zaslúži si individuálnu pozornosť. Nech už siahnete po akejkoľvek divine, vysoko stráviteľné a výživné bielkoviny sú zaručené. Ovocie a zelenina v jednotlivých druhoch Taste of the Wild len dotvárajú už tak jedinečné zloženie týchto čistých pochúťok. Alergény dostanú dovolenku, ale vláknina, cenné antioxidanty, minerály a ďalšie nepostrádateľné zložky zdravej stravy v nich naozaj nechýbajú.

TASTE OF THE WILD pre psov | TASTE OF THE WILD pre mačky

Pridané probiotické kultúry navyše zabezpečujú bezproblémové trávenie všetkých dôležitých látok a podporujú zdravé zažívanie. Pochutnajú si na ňom všetky veľkosti plemien. Okrem toho je Taste of the Wild určené nielen pre dospelých, ale zaručene si ho obľúbia aj malé vlky. V ponuke sú totiž aj divoké krmivá pre šteňatá, ktoré pre svoj zdravý vývoj potrebujú správny obsah v miske už od začiatku.