Práve si prehliada 6 zákazníkov.
Značka: Orijen
Vek: Mačiatko, Pestovanie, senior, Dospelí
Chuť: Hydina, Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Malé
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Granule ORIJEN CAT & KITTEN 1,8kg

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN A KAŽDÉHO VEKU
Značka: Orijen
Vek: Mačiatko, Pestovanie, senior, Dospelí
Chuť: Hydina, Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Malé
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Podrobnosti

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ.

ORIJEN CAT & KITTEN obsahuje bielkoviny z voľne chovaných kurčiat a moriek, rýb ulovených v prírodných vodách a vajec z hniezdnych chovov. Všetky tieto zložky sú nám dodávané čerstvé v pomere bohatom na živiny Whole Prey. Ocenené krmivá ORIJEN zaručene udržia vašu milovanú mačku alebo mačiatko šťastné, zdravé a silné. Prečítajte si naše zloženie a myslíme si, že budete súhlasiť.

ZLOŽENIE:
Čerstvé kuracie mäso (18 %), čerstvé morčacie mäso (7 %), čerstvé celé vajcia (5 %), čerstvá kuracia pečeň (5 %), čerstvý celý platýz (4 %), čerstvý celý sleď (4 %), čerstvá morčacia pečeň (4 %), čerstvé kuracie srdce (4 %), čerstvé morčacie srdce (4 %), čerstvé kuracie krky (4 %), kuracie mäso (dehydrované, 4 %), morčacie mäso (dehydrované, 4 %), celé makrely
(dehydrované, 4 %), celé sardinky (dehydrované, 4 %), celý sleď (dehydrovaný, 4 %), kurací tuk (3 %), celá červená šošovica, celý zelený hrášok, celá zelená šošovica, celá cícerová fazuľa, celý žltý hrášok, šošovicová vláknina, celá pinto fazuľa, celá tmavá fazuľa, kuracie chrupavky (dehydrované, 1 %), sleďový olej (1 %), kuracia pečeň (mrazená)
sušená), morčacia pečeň (mrazená), čerstvá celá maslová tekvica, čerstvá celá maslová tekvica, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý paštrnák, čerstvá mrkva, čerstvé celé červené lahodné jablká, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červenej repy, čerstvé listy repy, hnedé morské riasy, celé brusnice, celé čučoriedky, celé muškáty, koreň čakanky, kurkuma, ostropestrec mariánsky, koreň lopúcha, levanduľa,
koreň ibišteka, šípky.

Výživové doplnky: zinok: 100 mg; meď: 11 mg; cholínchlorid: 1200 mg. Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Bielkoviny 40 %.
Obsah tuku 20 %.
Hrubý popol 8 %.
Hrubá vláknina 3 %.
Vlhkosť 10 %.
Vápnik 1,4 %
Fosfor 1,1 %
Horčík (max.) 0,1 %
Taurín (min.) 0,2
Omega-6 3,1
Omega-3 1 %
DHA / EPA 0,3 % / 0,2 %

Vyrobené v Kanade: Champion Petfoods LP, 9503 - 90 AVE., Morinville, Alberta, Kanada,T8R 1K7, EC CD11. DODÁVATEĽ: Miroslav Weber - Mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, acana@orijen.cz, tel.: 311 514 300, reg. č.: CZ 800074-01, číslo šarže, registračné číslo kuchyne a minimálna trvanlivosť: pozri hornú časť vrecka. Uchovávajte v chlade a suchu. Dávkovanie: pozri informácie na obale. Nie je určené na ľudskú spotrebu.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Orijen

Granule Orijen - vynikajúce krmivo, ktoré si získalo srdcia mnohých majiteľov domácich zvierat na celom svete. Orijen nie je len značka krmiva - je to záväzok k lepšiemu životu vašich domácich miláčikov.

Značka Orijen verí v uspokojovanie prirodzených potrieb domácich zvierat prostredníctvom kvalitnej výživy. Orijen je navrhnutý tak, aby v každom jedle priniesol to najlepšie. Pomocou čerstvých regionálnych surovín a biologicky vhodných receptúr poskytuje vášmu domácemu miláčikovi všetky živiny, ktoré potrebuje pre zdravie, vitalitu a radosť zo života. To, čo robí Orijen skutočne jedinečným, je jeho záväzok k prirodzenosti.

Granule pro psy Orijen

Krmivo Orijen má vysoký obsah bielkovín, obmedzený obsah sacharidov a je úplne bez obilnín. Vyznačuje sa najvyšším obsahom čerstvého mäsa, aký kedy suché krmivo pre psov a mačky malo, a vylučuje aj mnohé zložky, ktoré sú v dnešných krmivách bežné - napríklad vysokoglykemické obilniny a rastlinné bielkoviny, ktoré do prirodzenej stravy jednoducho nepatria. Krmivo Orijen odráža prirodzenú stravu a obsahuje rôzne druhy mäsa vrátane čerstvého, voľne uloveného kuracieho a morčacieho mäsa, celých čerstvých vajec, červeného mäsa z voľne chovaných zvierat a čerstvých morských a sladkovodných rýb - všetko v biologicky vhodnom pomere 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilnín (80,20,0).

ORIJEN pre psy | ORIJEN pre mačky

BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN SA ÚPLNE LÍŠI OD BEŽNÝCH SUCHÝCH KRMÍV PRE PSY A MAČKY

Tým, že biologicky vhodné krmivá Orijen predstavujú potravu, na ktorú sú psy a mačky vyvinuté, sú výživné tak, ako to zamýšľala samotná matka príroda, čo vedie k vynikajúcemu zdraviu a šťastiu vášho milovaného psa alebo mačky, ako aj k vášmu pokoju. Spoločnosť Orijen ponúka rôzne druhy krmív, ktoré spĺňajú rôzne potreby domácich miláčikov - od šteniat až po seniorov. K dispozícii sú aj špeciálne receptúry pre domáce zvieratá s citlivým trávením alebo diétnymi potrebami. Keď si vyberiete krmivo Orijen, vyberáte si viac než len krmivo. Vyberáte si životný štýl šťastia a pohody pre svojho najlepšieho priateľa. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi to najlepšie a vyberte si krmivo Orijen.