Značka: Orijen
Vek: Mačiatko, Pestovanie, senior, Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Veľkosť vreca: Malé
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Granule ORIJEN 6 FISH CAT 1,8kg

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ.
Značka: Orijen
Vek: Mačiatko, Pestovanie, senior, Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Veľkosť vreca: Malé
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Podrobnosti

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN A KAŽDÉHO VEKU

Krmivo ORIJEN SIX FISH je bezkonkurenčné vďaka obsahu rýb ulovených v chladných vodách severného Tichého oceánu v Kanade, ktoré sú dodávané čerstvé a celé, takže sú plné živín a majú skvelú chuť. Krmivá ORIJEN, pripravované výhradne v našich oceňovaných kuchyniach NorthStar®, zaručujú, že vaša milovaná mačka alebo mačiatko budú zdravé, šťastné a silné. Prečítajte si naše zloženie a myslíme si, že budete súhlasiť.


ZLOŽENIE:
Čerstvá celá sardinka (26 %), čerstvá celá tichomorská šťuka (9 %), čerstvá celá tichomorská makrela (8 %), čerstvý celý halibut (5 %), čerstvý celý sebastes (5 %), čerstvý celý morský jazyk (5 %), celá makrela (dehydrovaná, 5 %), celý sleď (dehydrovaný, 5 %), celá treska merlang (dehydrovaná, 5 %), sleďový olej (5 %), aljašská treska (dehydrovaná, 5 %), celá červená šošovica, celá zelená šošovica, celý zelený hrášok, slnečnicový olej (lisovaný za studena), celé sardinky (dehydrované, 1,5 %), šošovicová vláknina, celá cícer, celý žltý hrášok, celá fazuľa pinto, treščia pečeň (sušená mrazom), čerstvá celá tekvica, čerstvá celá maslová tekvica, čerstvá celá cuketa, čerstvý celý paštrnák, čerstvá mrkva, čerstvá celá jablká červené delicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy červenej repy, čerstvé listy repy, hnedé morské riasy, celé brusnice, celé čučoriedky, celé muškáty, koreň čakanky, kurkuma, bodliak, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.


Výživové doplnky: zinok: 100 mg; meď: 11 mg; cholínchlorid: 1200 mg. Zootechnické doplnky: mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.


ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Bielkoviny 42 %.
Obsah tuku 20 %.
Hrubý popol 9 %.
Hrubá vláknina 3 %.
Vlhkosť 10 %.
Vápnik 1,7 %
Fosfor 1,3 %
Horčík (max.) 0,1 %
Taurín (min.) 0,3
Omega-6 FA 2,1
Omega-3 FA 2,1 %
DHA / EPA 0,8 % / 0,5 %

Vyrobené v Kanade: Champion Petfoods LP, 9503 - 90 AVE., Morinville, Alberta, Kanada,T8R 1K7, EC CD11. DODÁVATEĽ: Miroslav Weber - Mlýn, Masarykova 159, 268 01 Hořovice, acana@orijen.cz, tel.: 311 514 300, reg. č.: CZ 800074-01, číslo šarže, registračné číslo kuchyne a minimálna trvanlivosť: pozri hornú časť vrecka. Uchovávajte v chlade a suchu. Dávkovanie: pozri informácie na obale. Nie je určené na ľudskú spotrebu.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Orijen

Granule Orijen - vynikajúce krmivo, ktoré si získalo srdcia mnohých majiteľov domácich zvierat na celom svete. Orijen nie je len značka krmiva - je to záväzok k lepšiemu životu vašich domácich miláčikov.

Značka Orijen verí v uspokojovanie prirodzených potrieb domácich zvierat prostredníctvom kvalitnej výživy. Orijen je navrhnutý tak, aby v každom jedle priniesol to najlepšie. Pomocou čerstvých regionálnych surovín a biologicky vhodných receptúr poskytuje vášmu domácemu miláčikovi všetky živiny, ktoré potrebuje pre zdravie, vitalitu a radosť zo života. To, čo robí Orijen skutočne jedinečným, je jeho záväzok k prirodzenosti.

Granule pro psy Orijen

Krmivo Orijen má vysoký obsah bielkovín, obmedzený obsah sacharidov a je úplne bez obilnín. Vyznačuje sa najvyšším obsahom čerstvého mäsa, aký kedy suché krmivo pre psov a mačky malo, a vylučuje aj mnohé zložky, ktoré sú v dnešných krmivách bežné - napríklad vysokoglykemické obilniny a rastlinné bielkoviny, ktoré do prirodzenej stravy jednoducho nepatria. Krmivo Orijen odráža prirodzenú stravu a obsahuje rôzne druhy mäsa vrátane čerstvého, voľne uloveného kuracieho a morčacieho mäsa, celých čerstvých vajec, červeného mäsa z voľne chovaných zvierat a čerstvých morských a sladkovodných rýb - všetko v biologicky vhodnom pomere 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilnín (80,20,0).

ORIJEN pre psy | ORIJEN pre mačky

BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN SA ÚPLNE LÍŠI OD BEŽNÝCH SUCHÝCH KRMÍV PRE PSY A MAČKY

Tým, že biologicky vhodné krmivá Orijen predstavujú potravu, na ktorú sú psy a mačky vyvinuté, sú výživné tak, ako to zamýšľala samotná matka príroda, čo vedie k vynikajúcemu zdraviu a šťastiu vášho milovaného psa alebo mačky, ako aj k vášmu pokoju. Spoločnosť Orijen ponúka rôzne druhy krmív, ktoré spĺňajú rôzne potreby domácich miláčikov - od šteniat až po seniorov. K dispozícii sú aj špeciálne receptúry pre domáce zvieratá s citlivým trávením alebo diétnymi potrebami. Keď si vyberiete krmivo Orijen, vyberáte si viac než len krmivo. Vyberáte si životný štýl šťastia a pohody pre svojho najlepšieho priateľa. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi to najlepšie a vyberte si krmivo Orijen.