Značka: Acana
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: Vzorka

ACANA BOUNTIFUL CATCH CAT 340g

ACANA BOUNTIFUL CAT - divoko ulovený losos, pstruh, sleď a merlúza
Značka: Acana
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: Vzorka

Podrobnosti

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE DOSPELÉ MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN

Urobte svojej mačke radosť touto skvelou receptúrou s rybami. NOVINKA ACANA BOUNTIFUL CATCH je plná kvalitných rybích zložiek z voľne uloveného lososa, sleďa a pstruha v bohato výživnom pomere celej koristi (mäso, orgány a kosti). To dodáva vašej mačke prirodzene potrebné živiny, aby bola šťastná, zdravá a silná.

Vďaka skvelej chuti si vaša mačka túto receptúru jednoducho zamiluje!Zloženie: Surový losos (15 %), sušený losos (15 %), sušený sleď (15 %), ovos, hrach, olej z treščej pečene (8 %), zelená šošovica, surový merlúza (4 %), surový sleď (4 %), cícer, červená šošovica, šošovicová vláknina, surový pstruh dúhový (2 %), lososový olej (2 %), slnečnicový olej, sušené riasy, čerstvá maslová tekvica, čerstvá tekvica, čerstvé brusnice, čerstvé čučoriedky. Doplnky (na kg): technologické doplnky s prírodnými antioxidantmi a výživovými prísadami: cholínchlorid: 1200 mg, taurín: 400 mg, chelát zinku hydrát a aminokyseliny: 150 mg. vitamín B1: 12,5 mg, vitamín B2: 10 mg, niacín: 50 mg. Vitamín B5: 8 mg. Vitamín B6: 6,5 mg, kyselina listová: 0,75 mg, biotín: 0,125 mg: vitamín B12: 0,1 mg. Vitamín A: 3750 IU, vitamín D: 500 IU, vitamín E: 170 IU, vitamín K: 0,5 mg. Chelát medi a aminokyseliny: 11 mg, L-karnitín: 50 mg. DL-metionín: 99 mg. Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10
6CFU.Analytické zložky:

Hrubé bielkoviny - 34 %.

Obsah tuku - 16 %.

Hrubá vláknina - 4 %.

Hrubý popol - 9 %.

Obsah vlhkosti - 10 %.

Vápnik - 2 %.

Fosfor - 1,4 %

horčík - 0,1 %

Taurín - 0,1 %

Omega-6 - 2,5 %

Omega-3 - 0,8 %

DHA / EPA - 0,3 % / 0,2 %

Obsah kalórií: využiteľná energia je 3800 kcal/kg (433 kcal na 250 ml/114 g odmerky).

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Acana

Značka Acana prináša do sveta krmív pre domáce zvieratá nový pohľad na výživu. Jej filozofiou je poskytovať prirodzenú a vyváženú stravu, ktorá rešpektuje potreby a inštinkty mačiek a psov.

Granule Acana sú vyrobené z prvotriednych surovín: čerstvého mäsa, rýb a čerstvého ovocia a zeleniny. Jej prirodzené zloženie zaručuje, že vášmu domácemu miláčikovi nebudú chýbať žiadne dôležité živiny. Bez umelých prísad a konzervačných látok poskytujeme kvalitu, ktorú si vaši domáci miláčikovia zaslúžia.

Acana ponúka širokú škálu produktov pre rôzne vekové kategórie a životné štádiá domácich miláčikov. Ak hľadáte dokonalé krmivo pre svoje malé šteniatko plné energie a radosti, predstavujeme vám Acana Puppy. Krmivo navrhnuté špeciálne pre rastúce šteňatá, ktoré potrebujú optimálnu výživu pre zdravý vývoj. Ak máte doma staršieho psa, potom je pre vášho domáceho miláčika optimálnou voľbou krmivo Acana Senior. Vďaka nej si váš štvornohý priateľ môže užívať každý deň plný energie, pohody a vyváženej výživy.

ACANA pre psy | ACANA pre mačky

Granule pro kočky Acana

Krmivo sa vyrába výlučne v našich oceňovaných kuchyniach tu v kanadskej Alberte. Granule ACANA zaručujú, že váš pes alebo mačka budú šťastní, zdraví a silní. Prečítajte si naše zloženie a budete spokojní aj vy. aj naše zložky sú iné. Nekupujeme masovo vyrábané komoditné suroviny, ale zameriavame sa na miestne suroviny, ktoré sa k nám preukázateľne dostávajú čerstvé, takže nikdy nie sú zmrazené, neobsahujú žiadne konzervačné látky a sú vždy plné zdraviu prospešných zložiek, ktoré poskytujú plnohodnotnú výživu.