Značka: Eheim
Veľkosť balenia: 13W

Osvětlení EHEIM ClassicLED 74 cm 13W

LED osvetlenie akvária EHEIM. Dĺžka: 74 cm.
Značka: Eheim
Veľkosť balenia: 13W
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

EHEIM classicLED je k dispozícii v štyroch dĺžkach 550, 740, 940 a 1140 milimetrov a dá sa jednoducho nainštalovať pomocou rozširujúcej sa montážnej konzoly. LED pásik sa dokonale prispôsobí akémukoľvek akváriu so šírkou do 1,20 m a poskytuje optimálne osvetlenie s uhlom vyžarovania 120˚ na dno akvária. Ultrakompaktný a ultratenký dizajn je vhodný pre všetky kryty, a preto je vhodný pre väčšinu akvárií.

Pri dennom svetle s farebnou teplotou 6500 kelvinov zabezpečuje EHEIM classicLED zdravý rast rýb a rastlín. Voda sa javí ako príjemne svetlá.

Spotreba klasických LED sa pohybuje od 12 do 20 wattov v závislosti od dĺžky. EHEIM classicLED sú vodotesné a vďaka nízkonapäťovej technológii s priemernou životnosťou minimálne 35 000 hodín mimoriadne bezpečné.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Eheim

Spoločnosť EHEIM je jedným z priekopníkov modernej akvaristickej techniky a už desaťročia patrí k absolútnej svetovej špičke. V oblasti optimálnych filtračných systémov, technického vybavenia a širokého sortimentu príslušenstva stojí na čele inovačného vývoja a naďalej udáva tempo. Technológia EHEIM umožňuje vytvárať dokonalé prírodné prostredie, a preto sa používa aj na premenu záhradných jazierok na vysoko funkčné a spoľahlivé biotopy.