Práve si prehliada 7 zákazníkov.
Značka: Tetra

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre jazerné ryby a raky.

Zelené tablety obsahujú veľa rias spirulina, ktoré sú najlepšou potravou pre bylinožravce žijúce pri dne. Hnedé sú najvhodnejšie pre mäsožravce. Tablety majú presne vyvážené zloženie, takže sa vo vode rozpúšťajú pomaly. Tieto ryby a raky si potravu zvyčajne šetria, takže toto krmivo plne spĺňa ich požiadavky.

Kŕmny návod: kŕmte 1 - 2 krát denne toľko, koľko ryby dokážu skonzumovať za 20 minút.

Zloženie: ryby a výrobky z rýb, vajcia a výrobky z vajec, obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, riasy Spirulina, sušené kŕmne kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky, L-lyzín, lecitín.

Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 45 %, vlhkosť 9 %, popol 11 %, tuk 6 %, vláknina 2 %, vitamín A 28460 IU/kg, vitamín D3 1770 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 190 mg/kg, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C) 130 mg/kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Tetra

Spoločnosť Tetra je výrobcom najkvalitnejšieho akváriového vybavenia, doplnkov, krmív a produktov na úpravu vody. O kvalite značky Tetra sa už presvedčilo mnoho akvaristov. My v predajni vzoriek Bottomless Bowl veľmi radi odporúčame značku Tetra, pretože sme ju osobne otestovali. Všetko je prehľadne popísané aj na obaloch a na obalových materiáloch výrobkov, takže všetkému porozumie aj úplný začiatočník. Presvedčte sa o tom sami.