Značka: Chuť divočiny
Vek: Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Granule Taste of the Wild Canyon River Feline 2kg

Kompletné krmivo pre mačky všetkých plemien a všetkých vekových kategórií (VŠETKY ŽIVOTNÉ STAVY)
Značka: Chuť divočiny
Vek: Dospelí
Chuť: ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

Canyon River Feline

Keď šelmu omrzí neustále číhanie na zver, v americkom kaňone je ešte jedna osviežujúca možnosť. Niekedy ním preteká dravá rieka a mačacie inštinkty vycítia hojnosť šťavnatých pstruhov a lososov. Určite ste si všimli, že vaša šelma má šiesty zmysel, ale do divokého kaňonu má ďaleko. Práve preto má jedinečnú príležitosť zahryznúť sa do takýchto rýb s balíčkom Chuť divokej rieky kaňon. Čerstvý pstruh je neodolateľný a údený losos je úplne iná liga. Naozaj kvalitné krmivo pre mačky sa nezaobíde ani bez dávky taurínu pre skvelé videnie v noci. Ideálna výživa pre mačky ostrieľané v živote aj pre mačiatka, ktoré s lovom práve začínajú.

Zloženie:
Pstruh, rybia múčka, sladké zemiaky, hrachový proteín, zemiakový proteín, repkový olej, údený losos, prírodná aróma, cholín chlorid, DL-metionín, taurín, sušený koreň čakanky, paradajky, čučoriedky, maliny, extrakt z juky, sušený fermentačný produkt enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, sušený fermentačný extrakt trichoderma longibrachiatum, proteínan zinočnatý, vitamín E, niacín, proteínan mangánatý, proteínan meďnatý, síran zinočnatý, síran mangánatý, modrá hornina, tiamín (vitamín B1), vitamín A, biotín, jodid draselný, pantotenát vápenatý, riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), vitamín B12, oxid mangánatý, seleničitan sodný, vitamín D, kyselina listová.

Zložky
Pstruh (19 %), múčka z morských rýb, sladké zemiaky, zemiaky, hrachový proteín, zemiakový proteín, repkový olej, údený losos (4 %), minerálne látky, sušený koreň čakanky, paradajky, čučoriedky, maliny, extrakt z Yucca schidigera.

Analytické zložky
Bielkoviny 32,0 %, tuk 16,0 %, hrubá vláknina 3,0 %, hrubý popol 8,0 %, vlhkosť 10,0 %, omega-6 mastné kyseliny 2,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,3 %.

Vitamíny
Vitamín A 10 000 IU/kg, vitamín D 750 IU/kg, vitamín E 150 IU/kg.

Stopové prvky
Hydrát chelátu železa a aminokyselín 40 mg/kg, hydrát chelátu medi a aminokyselín 7,5 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 40 mg/kg, pentahydrát síranu meďnatého 7,5 mg/kg, jodid draselný 1,8 mg/kg, chelát mangánu a hydrát aminokyselín 14 mg/kg, oxid mangánatý 14 mg/kg, síran mangánatý 14 mg/kg, chelát zinku a hydrát aminokyselín 60 mg/kg, síran zinočnatý 60 mg/kg, seleničitan sodný 0,3 mg/kg, taurín 0,1 %.

Dávkovanie pre mačiatka

Hmotnosť (kg) do 4 mesiacov 5 - 7 mesiacov 7 - 9 mesiacov 9 - 12 mesiacov
0,5 - 2 75 - 100g 65 - 75g 50 - 65g 35 - 50g
2 - 3 100 - 135g 75 - 100g 65 - 75g 50 - 65g
3 - 4 135 - 165g 100 - 135g 75 - 100g 65 - 75g
5 - 6 165 - 200g 135 - 165g 100 - 135g 75 - 100g

Dávkovanie pre mačky

Hmotnosť (kg) v dospelosti
1,5 - 2,5 35 - 50g
2,5 - 5 50 - 75g
5 - 7,5 75 - 100g
7,5 - 10 100 - 125g

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Taste of the Wild

Značka krmív Taste of the Wild má presvedčivú históriu, ktorá sa začala vášňou a odhodlaním pre prirodzenú výživu domácich zvierat. Značka bola založená s cieľom ponúknuť psom a mačkám stravu, ktorá rešpektuje ich prirodzené inštinkty a potreby. Cieľom značky Taste of the Wild je poskytovať domácim zvieratám stravu, ktorá rešpektuje ich prirodzené potreby. Krmivo je inšpirované divokou prírodou a obsahuje kvalitné zložky, ktoré domáce zvieratá potrebujú.

Granule Taste of the Wild nie sú len tak hocijaké granule. Sú vytvorené s ohľadom na to, čo by poskytla príroda. Vďaka kombinácii výživných zložiek a prirodzenej chuti je toto krmivo skvelou voľbou pre vašich domácich miláčikov. Ak máte šteňa, viete, aké dôležité je poskytnúť mu správnu výživu pre zdravý rast. Krmivo Taste of the Wild Puppy je navrhnuté tak, aby podporovalo energiu, vitalitu a správny vývoj vášho šteňaťa.

Taste of the Wild nezabúda ani na mačky. Krmivo pre mačky je vytvorené s ohľadom na ich prirodzené potreby a preferované chute. Obsahuje všetky živiny, ktoré vaše mačky potrebujú pre zdravý a aktívny život. Správna výživa je pre zdravie a vitalitu domácich zvierat kľúčová. Krmivo je navrhnuté tak, aby podporovalo zdravú srsť, silné kosti, silný imunitný systém a celkovú kondíciu.

Krmivo Taste of the Wild

Šelmy sa pôvodne nekŕmili obilím, tak prečo by sa mali kŕmiť teraz? V krmive Taste of the Wild je pečený bizón, diviak, kačice, morky, prepelice, jelene, jahňacie mäso, pstruh a k tomu údený losos. Každé podľa vlastnej chuti, pretože vaša zver je osobnosť a zaslúži si individuálnu pozornosť. Nech už siahnete po akejkoľvek divine, vysoko stráviteľné a výživné bielkoviny sú zaručené. Ovocie a zelenina v jednotlivých druhoch Taste of the Wild len dotvárajú už tak jedinečné zloženie týchto čistých pochúťok. Alergény dostanú dovolenku, ale vláknina, cenné antioxidanty, minerály a ďalšie nepostrádateľné zložky zdravej stravy v nich naozaj nechýbajú.

TASTE OF THE WILD pre psov | TASTE OF THE WILD pre mačky

Pridané probiotické kultúry navyše zabezpečujú bezproblémové trávenie všetkých dôležitých látok a podporujú zdravé zažívanie. Pochutnajú si na ňom všetky veľkosti plemien. Okrem toho je Taste of the Wild určené nielen pre dospelých, ale zaručene si ho obľúbia aj malé vlky. V ponuke sú totiž aj divoké krmivá pre šteňatá, ktoré pre svoj zdravý vývoj potrebujú správny obsah v miske už od začiatku.