od 12,17 €
Garance kvality 2vc1f997b2c06b44865c643264851132
Carnilove True Fresh CHICKEN Senior & Healthy Weight
Značka: Carnilove
Veľkosť štvornožca: stredná, veľké
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Malé, Veľké, stredná
Veľkosť balenia: 11,4 kg

Carnilove True Fresh CHICKEN Senior & Healthy Weight

Recept obsahuje vysoký podiel čerstvého kuracieho mäsa z fariem a miestnych zdrojov. Mäso pochádza zo zvierat schválených na ľudskú spotrebu. Jablká sú vynikajúcim zdrojom vlákniny, ktorá je nevyhnutná pre celkové zdravie tráviaceho traktu a optimálnu telesnú hmotnosť. Zázvor pomáha budovať silnú prirodzenú imunitu, zatiaľ čo rakytník a tymián poskytujú potrebné antioxidanty, ktoré chránia bunky pred účinkami starnutia a tiež pomáhajú udržiavať správny metabolizmus. Pridané vaječné škrupiny obsahujú minerály, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri mineralizácii kostí. Vyrobené len z čerstvého mäsa - nepoužíva sa mäsová múčka Prirodzená forma výživy s výbornou chutnosťou a vysokou stráviteľnosťou Vynikajúci zdroj vlákniny, ktorá je nevyhnutná pre celkové zdravie tráviaceho traktu a optimálnu telesnú hmotnosť Proti starnutiu - Rakytník rešetliakový je prirodzene bohatý na omega 3 a 6, karotenoidy, vitamín E a antioxidanty, zlepšuje prekrvenie kože a reguluje zápaly v hlbších vrstvách. Často kladené otázky
Značka: Carnilove
Veľkosť štvornožca: stredná, veľké
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Malé, Veľké, stredná
Veľkosť balenia: 11,4 kg

Podrobnosti

čerstvé kuracie mäso (60?%), pohánka (14?%), sušené jablká, lignocelulóza, červená šošovica (4?%), cícer, tekvica, lososový olej (2?%), natural flavours, chicken fat (preserved with tocopherols), carrots, psyllium seeds and husks (0,5?%), sea bass protein (0,5?%), dried egg shells (0,4?%), spirulina (0,3?%), dried sea buckthorn (0,2?0,1? %), sušený koreň zázvoru (0,1? %), sušené čučoriedky (0,1? %), sušený rozmarín (0,1? %), sušené brusnice (0,1? %), sušený tymián (0,1? %), glukosamín (0,03? %), mušľa zelenoústa (0,025?0,023? %), chondroitín sulfát (0,023? %), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidov, 0,017? %), koreň čakanky (zdroj frukto-oligosacharidov, 0,015? %), yucca schidigera (0,011? %).

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Carnilove

Carnilove je značka, ktorá sa zameriava na prírodné a kvalitné krmivo pre psy a mačky. Jej hlavným cieľom je poskytovať domácim zvieratám potrebné živiny z prírodných zdrojov. Carnilove verí, že zdravá strava je základom pre šťastný a aktívny život domáceho maznáčika.

Granule Carnilove sú vyrobené z kvalitných surovín, ako je mäso, ryby a ďalšie prírodné zložky. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné látky ani plnidlá. Granule Carnilove pre psy a mačky sú prírodným krmivom,ktoré zabezpečuje správnu výživu vášho domáceho maznáčika a podporuje jeho tráviaci systém. .

Carnilove ponúka širokú škálu možností krmív, ktoré spĺňajú potreby rôznych typov domácich zvierat. K dispozícii sú možnosti pre šteňatá, dospelé psy, mačiatka a dospelé mačky. Každá možnosť je navrhnutá tak, aby spĺňala špecifické potreby domácich zvierat. S krmivom Carnilove si môžete byť istí, že svojmu psovi poskytujete to najlepšie. Všetky krmivá sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na prirodzené potreby psov. Bohatá zmes kvalitných surovín vrátane zveriny a mäsa z diviny poskytuje základnú výživu pre zdravú srsť, silné svaly a životnú energiu. Vyberte si Carnilove a doprajte svojmu štvornohému priateľovi lahodný zážitok pri každom kŕmení.

Carnilove divoký vlk v přírodě

Carnilove sme pripravili s vedomím všetkých súvislostí historickej kontinuity spolužitia človeka a psa. Prvé známky spolupráce medzi človekom a psom možno datovať približne do obdobia 12 000 rokov pred naším letopočtom. Počas ich spolužitia pes prispôsoboval zloženie potravy človeku, ktoré sa najmä s príchodom poľnohospodárstva čoraz viac vzďaľovalo jeho anatomickým a genetickým dispozíciám. Našou prioritou je zdravie a kondícia psa. Široká škála starostlivo vybraných zdrojov mäsa z voľnej prírody, ako je sob, kačica, bažant, moriak, jahňacie mäso, diviak a losos, zodpovedá zloženiu prirodzene ulovenej koristi a poskytuje potrebný prísun esenciálnych aminokyselín.