Práve si prehliada 7 zákazníkov.
Značka: Marp

Marp Snack - pamlsky s hovězím masem 10x150g

Marp Snack - pochúťky pre psov s hovädzím mäsom

Malé pochúťky v tvare kociek sú ideálnou odmenou počas výcviku alebo školenia. Alebo ich môžete dať svojmu psovi len tak pre zábavu. Je to dokonalá pochúťka. Pochúťky Marp Snack obsahujú 49 % mäsa a mäsových výrobkov a neobsahujú obilniny. Keď kŕmite kvalitnými granulami, je príjemné vybrať si aj kvalitné pochúťky.

  • Najmenej 49 % mäsa a mäsových výrobkov
  • Vysoká chutnosť
  • Bez obilnín
  • Ideálne ako tréningový pamlsok
  • Bez pridaného cukru
  • Bez farbív a aróm
  • Nízky obsah tuku

Zloženie:
Mäso a mäsové výrobky (49 %, z toho 17 % hovädzie mäso), rastlinné výrobky (12 % zemiaky, 6 % tapioka, 4 % lucerna).

Značka: Marp

Podrobnosti

Zaručené kvalitatívne vlastnosti:
Hrubý proteín 30%
Hrubý tuk 4,5
Vláknina 6,5
Hrubý popol 3,5
Obsah vlhkosti 25


Kŕmne pokyny:
Pochúťky podávajte len ako doplnok stravy v obmedzenom množstve, napríklad pri cvičení. Vždy zabezpečte dostatok čerstvej vody. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Marp

V holistickom sortimente Marp poskytuje prípravky, ktoré spĺňajú maximálne požiadavky na vysokokvalitné zložky. Základom našich receptúr je vysoký obsah mäsa a receptúry bez obilnín. V súlade s holistickou tradíciou nájdete v receptúrach dlhý rad bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na celý organizmus. Celý holistický sortiment vychádza z tejto tradície - princíp holistickej výživy spočíva v tom, že všetky zložky krmiva musia mať pozitívny vplyv na organizmus psa. Inými slovami, používaním správnych zložiek sa musí predchádzať budúcim zdravotným komplikáciám - prevencia je lepšia ako starostlivosť. Z tohto pohľadu na holistickú výživu sú receptúry skutočne tradičné. Zloženie krmiva je blízke prirodzenej strave psovitých šeliem v prírode. V holistickom sortimente nájdete v priemere 80 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. To je základom pre dokonalé osvalenie psa.