Práve si prehliada 6 zákazníkov.
2,71 €
Calibra Dog  konz.Veal&turkey in gravy 1240g
Značka: Calibra
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí
Chuť: hovädzie mäso, teľacie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť balenia: 1240g

Calibra Dog konz.Veal&turkey in gravy 1240g

Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy. Zloženie s kombináciou teľacieho mäsa, morčacieho mäsa a obilnín v omáčke, s vitamínmi A, D3, E a minerálmi.
Značka: Calibra
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí
Chuť: hovädzie mäso, teľacie mäso
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť balenia: 1240g
Na sklade

Podrobnosti

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé psy s kúskami teľacieho mäsa s morčacím v omáčke má vyvážené zloženie, obsahuje vitamíny A, D3, E a minerály na podporu imunitného systému, inulín s prebiotickými účinkami a biotín na zdravú kožu a srsť.
Zloženie neobsahuje sóju, geneticky modifikované zložky, umelé farbivá a chemické konzervačné látky.

Zloženie: mäso a deriváty živočíšneho pôvodu (67 % v kusoch, z toho 10 % teľacie mäso, 10 % morčacie mäso), obilniny, výťažky z rastlinných bielkovín, minerálne látky, deriváty rastlinného pôvodu (0,2 % inulín).

Pokyny na kŕmenie. Denná dávka sa líši v závislosti od veku, telesnej kondície a aktivity. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

Analytické zložky:

Vlhkosť
80 %
bielkoviny
8 %
obsah tuku
5 %
hrubý popol
2,5 %
hrubá vláknina
0,5 %
Prísady: výživové prísady na kg:

Vitamín A
2 500 IU
vitamín D3
150 IU
vitamín E
25 mg
Meď (vo forme pentahydrátu síranu meďnatého)
1,8 mg
Zinok (vo forme monohydrátu síranu zinočnatého)
10 mg
mangán (vo forme oxidu manganičitého)
2 mg
biotín
50 µg
jód (ako jodičnan vápenatý, bezvodý)
0,1 mg

Čistá hmotnosť: 1 240 g.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Calibra

Calibra - to najlepšie, čo môžete dať svojmu psiemu spoločníkovi. Calibra nie je len značka, je to životný štýl pre vás a vášho štvornohého priateľa, ktorý kladie dôraz na zdravie, radosť a pohodu. Značka Calibra prešla v priebehu rokov významným a úspešným vývojom. V rámci svojho portfólia v súčasnosti ponúka rad superprémiových a prémiových krmív, obľúbené pochúťky Joy a je veľmi hrdá na svoje veterinárne diéty, ktoré sú mimoriadne náročné na kvalitu surovín.

Sú pokladnicami výživných zložiek, ktoré podporujú zdravý život a energiu vášho psa. Každá granula je starostlivo navrhnutá tak, aby poskytovala nutričné bohatstvo v kombinácii s chuťou, ktorú váš pes miluje.

Naše zložky sú starostlivo vybrané a zložené tak, aby podporovali zdravie kože, srsti, svalov a celkovú vitalitu. Bez ohľadu na vek, veľkosť alebo potreby vášho psa ponúkajú granule Calibra kompletnú a vyváženú výživu. Sme hrdí na náš záväzok voči vede a kvalite. Granule pre psov Calibra sú výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja. Vaša spokojnosť a zdravie vášho domáceho maznáčika sú našou najvyššou prioritou. S krmivom Calibra si môžete byť istí, že svojmu psovi dávate tú najlepšiu možnú stravu. Vybertepre svojho psa krmivo Calibra a doprajte mu tú najlepšiu starostlivosť, akú si zaslúži. Calibra - pre zdravie, šťastie a bezhraničnú radosť vášho verného priateľa.

CALIBRA pre psov | CALIBRA pre mačky

PREČO CALIBRA?

  • Značka Calibra sa v priebehu desiatich rokov stala jednou z najvyhľadávanejších značiek krmív pre mačky na českom trhu. Chovatelia a majitelia psov a mačiek si najviac cenia práve Calibru:
  • Kvalitné hypoalergénne suroviny ako základ všetkých superprémiových receptúr
  • Vysoký obsah živočíšnych, ľahko stráviteľných bielkovín
  • Vynikajúca dlhodobá chutnosť
  • Vysoká stráviteľnosť a nízke dávky krmiva
  • Široká škála receptúr, jednoduchá orientácia v sortimente
  • Vyvinuté v spolupráci s veterinárnymi lekármi
  • Moderné a graficky prepracované balenie
  • Calibra neobsahuje sóju, chemické konzervačné látky, umelé farbivá ani geneticky modifikované zložky
Pes s granulí Calibra

Spoločnosť plne rešpektuje individuálne výživové požiadavky zvierat. Každá receptúra je vytvorená podľa fyziologických požiadaviek pre konkrétnu výživovú kategóriu. Všetky receptúry sú vyvinuté na základe predchádzajúcich skúseností a sú neustále vylepšované podľa najnovších poznatkov a nutričných požiadaviek. Sme zodpovední, preto netestujeme na zvieratách. Naše krmivá sú vyrábané podľa najprísnejších kritérií v súlade s normou ISO 9001 a výrobný proces je monitorovaný technológiou kritických kontrolných bodov HACCP. Vyberte si pre svojho psa krmivo Calibra a doprajte mu tú najlepšiu starostlivosť, akú si zaslúži. Calibra - pre zdravie, šťastný život a bezhraničnú radosť vášho verného priateľa.