Značka: PRIMORDIAL
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: šteňa
Chuť: Kuracie mäso, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne, tehotné a dojčiace
Veľkosť vreca: Veľké, stredná
Veľkosť balenia: 12 kg

PGF Puppy Chicken & Seafish

Kompletné krmivo pre šteňatá. Predkami psov boli vlci, mäsožravé šelmy. Vlčie šteniatka sa živili tým, čo ulovila svorka, a zvykli si na stravu z čerstvého mäsa a rýb. Vhodné aj pre gravidné alebo dojčiace suky.
Značka: PRIMORDIAL
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: šteňa
Chuť: Kuracie mäso, ryby, morské plody
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne, tehotné a dojčiace
Veľkosť vreca: Veľké, stredná
Veľkosť balenia: 12 kg

Podrobnosti

Primordial Chicken and Sea Fish je kompletné krmivo bez obilnín bohaté na bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou a obsahuje vhodné zloženie aminokyselín, ktoré sú pre rastúceho psa veľmi dôležité. Morské ryby a kuracie mäso z prísne voľného chovu poskytujú ľahko stráviteľné bielkoviny a atraktívnu chuť, ktorú psy milujú. Ryby sú tiež bohaté na minerálne soli a omega 3 mastné kyseliny, ktoré plnia dôležitú kozmetickú funkciu pre kožu a srsť a sú veľmi prospešné pre srdce. Ovocie a zelenina prekypujúce vitamínmi, minerálmi a fytonutrientmi, tráviace účinky ananásu, antioxidačné funkcie granátového jablka a šípok a podpora pečene vďaka ostropestrecu mariánskemu poskytujú tomuto krmivu dokonalú rovnováhu chuti, živín a zdravia. Je to skutočne holistický výrobok, ktorý aktívne prispieva k celkovému zdraviu psa.

BODLIAK - GRANÁTOVÉ JABLKO - ŠÍPKY - ANANÁS - ROZMARÍN

Výhody receptúry Primordial:
Holistické krmivo
Vysoký obsah mäsa z voľného chovu
Obsah omega mastných kyselín
Ovocie, zelenina a bylinky

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
PRIMORDIAL

Primordial je jednou zo značiek talianskeho výrobcu prírodných potravín Mister Pet. Táto spoločnosť sídli v kopcoch okolo Parmy, v oblasti známej ako talianske údolie potravín, kde je kultúra gastronómie hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a prírody. Všetko v Údolí jedla sa točí okolo dobrého jedla a výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú známe a oceňované po celom svete.