Práve si prehliada 4 zákazníci.
Značka: PRIMORDIAL
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí
Chuť: moriak, zverina
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná
Veľkosť balenia: 12 kg

PGF Adult Deer & Turkey

Kompletné krmivo pre dospelé psy. Predkami psov boli vlci, mäsožravé jedince, ktoré lovili v tlupách a chytali zvieratá väčšie ako oni, ale aj osamelé dravce, ktoré sa živili akýmkoľvek čerstvým mäsom.
Značka: PRIMORDIAL
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: Dospelí
Chuť: moriak, zverina
Zdravie a diéta: bez obmedzení, hypoalergénne
Veľkosť vreca: stredná
Veľkosť balenia: 12 kg
Do týždňa

Podrobnosti

Primordial High Game and Turkey je kompletné vysoko stráviteľné krmivo bez obilnín bohaté na bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou. Prísne voľne chovaná jelenica je neobvyklým zdrojom bielkovín, ktorý predstavuje nízke riziko alergie a atraktívnu chuť, ktorú psy milujú. Morčacie mäso poskytuje ľahko stráviteľné bielkoviny a vhodné zloženie aminokyselín. Ovocie a zelenina bohaté na vitamíny, minerály a fytonutrienty, tráviace vlastnosti ananásu, antioxidačné vlastnosti granátového jablka a šípok, podpora pečene z púpavy a ľanové semienko, kvalitný zdroj omega 3 mastných kyselín, dodávajú tomuto krmivu dokonalú rovnováhu chuti, živín a zdravia. Je to skutočne holistický výrobok, ktorý aktívne prispieva k celkovému zdraviu psa.

PÚPAVA - GRANÁTOVÉ JABLKO - ANANÁS - ŠÍPKY - ROZMARÍN

Výhody receptúry Primordial:
Holistické krmivo
Vysoký obsah mäsa z voľného chovu
Obsah omega mastných kyselín
Ovocie, zelenina a bylinky

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
PRIMORDIAL

Primordial je jednou zo značiek talianskeho výrobcu prírodných potravín Mister Pet. Táto spoločnosť sídli v kopcoch okolo Parmy, v oblasti známej ako talianske údolie potravín, kde je kultúra gastronómie hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a prírody. Všetko v Údolí jedla sa točí okolo dobrého jedla a výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú známe a oceňované po celom svete.