Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: senior
Chuť: Hydina
Zdravie a diéta: Nadváha
Veľkosť vreca: Malé, Veľké
Veľkosť balenia: 12 kg

K-9 LITE

Krmivo so zníženým obsahom tuku a energie a zároveň s vysokou stráviteľnosťou, nutričnou hodnotou a chutnosťou, ktoré spĺňa náročnú kombináciu požiadaviek menej aktívnych a starších psov
Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: malé, stredná, veľké
Vek: senior
Chuť: Hydina
Zdravie a diéta: Nadváha
Veľkosť vreca: Malé, Veľké
Veľkosť balenia: 12 kg

Podrobnosti


K-9 Selection LITE je kompletné krmivo pre staršie psy všetkých plemien na udržanie vynikajúcej kondície a zdravia až do vysokého veku. Znížený obsah energie v tukoch je kombinovaný s ľahkou a vysokou stráviteľnosťou, nutričnou hodnotou a chutnosťou, pre rôzne potreby a tráviace schopnosti starších psov. Vhodné aj pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Poskytuje psovi pocit dobrého a chutného nasýtenia pri nižšej spotrebe kalórií.

Vyrobené v Kanade z osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurice, pšenice a doplnkov. Vyrobené len z kanadských surovín, bez náhrad alebo chemických konzervačných látok, stabilizované prírodnými zložkami.

K-9 Selection LITE je kompletné krmivo, nie sú potrebné žiadne ďalšie doplnky. Pes pri kŕmení týmto krmivom potrebuje len dostatok čistej čerstvej vody.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.