Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: šteňa, mladý pes
Chuť: Hydina
Veľkosť vreca: Malé, Veľké, stredná
Zdravie a diéta: bez obmedzení, tehotné a dojčiace
Veľkosť balenia: 12 kg

K-9 GROWTH

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre dojčené šteňatá od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky
Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: šteňa, mladý pes
Chuť: Hydina
Veľkosť vreca: Malé, Veľké, stredná
Zdravie a diéta: bez obmedzení, tehotné a dojčiace
Veľkosť balenia: 12 kg

Podrobnosti


K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy, ako aj pre gravidné a dojčiace suky. Krmivo vyrobené z kuracieho mäsa, overené mnohými generáciami psov, preto je veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa aj pre dospelých psov trpiacich nechutenstvom na povzbudenie ich chuti do jedla a zlepšenie ich kondície.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurice, pšenice, mlieka a doplnkov. Len kanadské suroviny, žiadne náhradky ani chemické konzervačné látky, stabilizované prírodnými zložkami.

K-9 Selection GROWTH je kompletné krmivo, nie sú potrebné žiadne ďalšie doplnky. Jediné, čo pes pri tomto krmive potrebuje, je dostatok čistej čerstvej vody.

TIP: Šteniatka môžu toto krmivo ochutnať a prijímať spolu s matkou od 3 týždňov veku, v suchom alebo rehydrovanom stave.

REHYDRATÁCIA = Primeranú porciu granúl zalejte malým množstvom teplej vody (40 - 70 °C), nechajte asi 15 minút napučať a zmäknúť. Podávajte ihneď a teplé. Zvyšky odstráňte z dosahu psa ihneď po kŕmení. DODRŽIAVAJTE DÔKLADNÚ HYGIENU! V zbytkoch rehydratovaného krmiva sa môžu ľahko rozmnožiť nebezpečné mikroorganizmy. Zvyšky granúl nikdy nenamáčajte druhýkrát!

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.