Práve si prehliada 2 zákazníci.
Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: šteňa, mladý pes
Chuť: Hydina
Zdravie a diéta: bez obmedzení, tehotné a dojčiace
Veľkosť vreca: Malé, Veľké
Veľkosť balenia: 12 kg

K-9 GROWTH LARGE BREED

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre dojčené šteňatá od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky, prispôsobené potrebám veľkých psov (vrátane veľkosti granúl)
Značka: K-9
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: šteňa, mladý pes
Chuť: Hydina
Zdravie a diéta: bez obmedzení, tehotné a dojčiace
Veľkosť vreca: Malé, Veľké
Veľkosť balenia: 12 kg

Podrobnosti

K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy veľkých a obrích plemien, ako aj pre gravidné a dojčiace suky. Umožňuje kontrolu rastu, minimalizuje riziko kĺbových problémov a nedostatočného vývoja kostí. Generáciami psov overené krmivo, veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa aj pre dospelých psov trpiacich nechutenstvom na povzbudenie ich chuti do jedla a zlepšenie ich kondície.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurice, pšenice, mlieka a doplnkov. Len kanadské suroviny, žiadne náhradky ani chemické konzervačné látky, stabilizované prírodnými zložkami.

K-9 Selection GROWTH LARGE BREED je kompletné krmivo, nie sú potrebné žiadne ďalšie doplnky. Pes pri tomto krmive potrebuje len dostatok čistej čerstvej vody.

TIP: Šteniatka môžu toto krmivo ochutnať a prijímať spolu s matkou už od 3. týždňa života, suché alebo rehydrované.

REHYDRATÁCIA = Primeranú porciu granúl zalejte malým množstvom teplej vody (40 - 70 °C), nechajte asi 15 minút napučať a zmäknúť. Podávajte ihneď a teplé. Zvyšky odstráňte z dosahu psa ihneď po kŕmení. DODRŽIAVAJTE DÔKLADNÚ HYGIENU! V zbytkoch rehydratovaného krmiva sa môžu ľahko rozmnožiť nebezpečné mikroorganizmy. Zvyšky granúl nikdy nenamáčajte druhýkrát!

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.