Práve si prehliada 8 zákazníkov.
Značka: Iams
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Veľké
Zdravie a diéta: bez obmedzení

IAMS Dog Adult Large Chicken 12kg

IAMS for Vitality pre dospelých psov veľkých plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality a zároveň prispieva k zdravému rastu a vývoju.
Značka: Iams
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Veľké
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Podrobnosti

IAMS for Vitality pre dospelé psy veľkých plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré vášmu domácemu miláčikovi bude chutiť a bude si ho vychutnávať. Naša nová a vylepšená receptúra pre dospelých psov s čerstvým kuracím mäsom je založená na vysokokvalitných živočíšnych bielkovinách, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby podporovali sedem znakov zdravej vitality psa. Aby bol váš pes zdravý, aktívny a plný energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 77 % živočíšnych bielkovín (z celkového množstva bielkovín).

Naším záväzkom je poskytovať psom špecializované krmivo so skvelou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik úplne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality.

Vďaka chrumkavým granulám a optimálnemu obsahu minerálnych látok sa naše krmivá starajú o zdravie zubov vášho psa a znižujú tvorbu zubného kameňa. Vďaka vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín môžete obdivovať zdravú kožu a lesklú srsť vášho domáceho maznáčika. Vďaka základným minerálom, vitamínu D a prvotriednym bielkovinám pre silné kosti a pevné svaly môže váš pes behať a skotačiť a vy sa môžete radovať spolu s ním. Naša receptúra obsahuje aj kombináciu antioxidantov s vitamínom E na posilnenie imunity. Tráviaci systém podporujeme optimálnou zmesou vlákniny, prebiotík a repnej dužiny. Okrem toho naše krmivo obsahuje základné živiny prospešné pre srdce, ako je taurín, aby vám váš domáci miláčik nikdy neprestal prejavovať lásku. Aby boli naše receptúry chutnejšie, pridali sme do nich čerstvé kuracie mäso. Vďaka optimálnemu množstvu bielkovín na základe potrieb vášho psa sú naše krmivá aj lepšie stráviteľné.

Krmivo IAMS podporuje sedem znakov zdravej vitality vášho psa, ktoré budete na svojom miláčikovi s radosťou vidieť každý deň.

Návod na kŕmenie: pozrite si tabuľku na obale.

Ingredients: 24 % sušeného kuracieho a morčacieho mäsa (vrátane 14 % kuracieho mäsa), kukurica, kukuričná múčka, jačmeň, živočíšny tuk, čerstvé kuracie mäso (4,7 %), cirok, sušená repná dužina (2,7 %), kuracia šťava, minerálne látky (vrátane hexametafosfátu sodného (0,38 %)), fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice.

Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 23 %, hrubé oleje a tuky 13 %, omega-6 mastné kyseliny 2,5 %, omega-3 mastné kyseliny 0,17 %, hrubý popol 6,3 %, hrubá vláknina 2,1 %, vápnik 1,3 %, fosfor 1,0 %.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.