Práve si prehliada 2 zákazníci.
65,53 €
Značka: Eukanuba
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: Hydina
Veľkosť vreca: Veľké
Zdravie a diéta: bez obmedzení

EUKANUBA Rottweiler 12kg

100% kompletné a vyvážené krmivo pre rotvajlery a príbuzné plemená.
Značka: Eukanuba
Veľkosť štvornožca: veľké
Vek: Dospelí
Chuť: Hydina
Veľkosť vreca: Veľké
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre dospelých rotvajlerov od 1 roka.

Vhodné aj pre bordeauxskú dogu, cane corso a rhodézsky ridgeback, ktoré majú rovnaké nutričné požiadavky.
Rotvajlery sú robustné, dobre stavané psy, ktorých oddanosť a stoickú povahu treba obdivovať. Keďže ide o psy veľkých plemien, ich kĺby nesú veľkú záťaž. Preto im môže prospieť prispôsobená strava. Ich tráviaci systém si tiež môže vyžadovať osobitnú pozornosť.
Krmivo Eukanuba Rottweiler je kompletná a vyvážená denná strava určená na podporu ich kĺbov, udržanie optimálnej hmotnosti a podporu zdravého trávenia.

Vlastnosti krmiva:
* Kĺbové živiny ako glukosamín a chondroitín sulfáty pre zdravé kĺby a pohyblivosť.
* Len 13 % tuku + L-karnitín na podporu svalovej hmoty a udržanie optimálnej hmotnosti
* Prírodná vláknina pre zdravé trávenie a optimálne vstrebávanie živín
* Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, zinok a meď pre optimálnu starostlivosť o kožu a srsť

Kŕmny návod: (pozri tabuľku na obale).

Zloženie: Kuracie mäso (>24%), kukurica, pšenica, cirok, jačmeň, hydinové mäso, živočíšny tuk, sušená repná dužina, kuracie vedľajšie produkty, sušené pivovarské kvasnice, celé sušené vajcia, chlorid draselný, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, rybí olej, hexametafosfát sodný, ľanové semeno, DL-metionín, glukozamín hydrochlorid, chondroitín sulfát. Neobsahuje žiadne arómy, farbivá ani konzervačné látky.

Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 26 %, vlhkosť 8 %, oleje a tuky 13 %, popol 7,5 %, vláknina 2,5 %, vápnik 1,2 %, fosfor 1 %, vitamín A 12 000 IU/kg, vitamín D3 750 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg/kg, meď 25 mg/kg, L-karnitín 50 mg/kg, betakarotén 20 mg/kg.

K dispozícii v baleniach: 2,5 kg, 12 kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Eukanuba

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi vynikajúcu výživu a optimálne zdravie s krmivom Eukanuba. Toto prémiové krmivo je synonymom kvality a teraz máte príležitosť ponúknuť svojmu psiemu priateľovi to najlepšie. S granulami Eukanuba, vrátane Eukanuba Puppy pre rastúce šteňatá a Eukanuba Dermatosis pre citlivú pokožku, dostane váš pes vyváženú a zdravú stravu, ktorá mu poskytne všetky potrebné živiny. Naše dlhoročné skúsenosti a dôkladný výskum nám umožňujú ponúkať krmivo, ktoré zohľadňuje potreby psov všetkých vekových kategórií a s rôznymi špecifickými potrebami.

Granule Eukanuba sú navrhnuté tak, aby podporovali správny rast a vývoj vášho domáceho maznáčika. Krmivo Eukanuba rešpektuje prirodzené potreby vášho psa a poskytuje kľúčové živiny, vitamíny a minerály pre lesklú srsť, zdravú kožu a energiu na hranie. Ponúknite svojmu psiemu partnerovi tú najlepšiu stravu, akú si zaslúži. S krmivom Eukanuba sa postaráte nielen o jeho zdravie, ale aj o jeho celkovú pohodu. Objednajte si krmivo Eukanuba ešte dnes a doprajte svojmu psovi tú najlepšiu starostlivosť a lásku, akú si zaslúži.

Paul F. Iams, odborník na výživu zvierat, založil spoločnosť Iams v roku 1946. V 40. rokoch 20. storočia sa spoločenské zvieratá kŕmili prevažne doma pripraveným krmivom, pričom sa nebrali do úvahy ich špecifické potreby a skutočnosť, že mačky a psy sa vyvinuli ako mäsožravce. Jeho rozhodnutie zaujať iný a lepší prístup k výžive spoločenských zvierat viedlo k založeniu spoločnosti Iams Company a jeho presvedčeniam o výžive. Jeho prvý výrobok v roku 1950, Iams® 999, vytvoril pevný základ pre súčasné krmivá Eukanuba a Iams, ktoré dnes nájdete po celom svete.

O ZNAČKE EUKANUBA

Tento výrobok bol taký jedinečný, že značka Eukanuba sa okamžite stala jednotkou na trhu. Aj keď bol tento výrobok veľmi dobrý a kvalitný, časom došlo k ďalším inováciám receptúry, ako napríklad optimálny pomer mastných kyselín Omega-6 a Omega-3 pre zdravú kožu a srsť, jedinečná zmes vlákniny na podporu zdravého tráviaceho traktu a neskoršia prelomová inovácia systému DentalCare, ktorý dokáže znížiť tvorbu zubného kameňa u psov a mačiek až o 80 %.

V roku 1999 bola otvorená nová továreň v holandskom meste COEVORDEN, ktorá vyrába len naše krmivo pre Európu, Áziu, Afriku, ale napríklad aj pre Austráliu.

Štěně jí granule Eukanuba

Továreň je na naozaj vysokej úrovni a môžeme sa pochváliť certifikátom AIM - nezávislý audítor pre potravinársky priemysel, HACCP - najdôležitejšia európska norma kvality pre výrobu potravín alebo aj certifikátom ISO 22000 - systém bezpečnosti krmív. Ďalšou veľkou devízou našich výrobkov je vysoký štandard, najmä v oblasti kvality, a preto pri výrobe nepoužívame žiadne farbivá, arómy ani geneticky modifikované potraviny, všetky výrobky testujeme každých 30 minút, čo znamená celkovo 120 kontrol.