16,26 €
Značka: Eukanuba
Veľkosť štvornožca: stredná, veľké
Vek: šteňa
Chuť: jahňacie
Zdravie a diéta: podpora trávenia
Veľkosť vreca: stredná

EUKANUBA Puppy & Junior Lamb & Rice 2,5kg

100% kompletné a vyvážené krmivo pre šteňatá všetkých plemien, preferujúce jahňacie mäso pre ľahké trávenie a vynikajúcu kondíciu kože a srsti.
Značka: Eukanuba
Veľkosť štvornožca: stredná, veľké
Vek: šteňa
Chuť: jahňacie
Zdravie a diéta: podpora trávenia
Veľkosť vreca: stredná

Podrobnosti

Kompletné krmivo pre šteňatá od 1 do 12 mesiacov.

Bohaté na jahňacie mäso a ryžu.
Jahňacie mäso je vysoko stráviteľné krmivo, vhodné aj pre citlivé psy. Táto strava od spoločnosti Eukanuba poskytuje šteňatám všetky živiny, dôležité vitamíny a minerály potrebné pre optimálny rast. Stopercentne kompletná a vyvážená výživa pre šteňatá všetkých plemien, ktoré uprednostňujú krmivo s jahňacím mäsom pre ľahké trávenie a vynikajúcu kondíciu kože a srsti.

Vlastnosti krmiva:
* Zdravá imunita
Podporuje imunitný systém a každodennú prirodzenú regeneráciu zdravých buniek. Obsahuje dôležité antioxidanty, napríklad vitamín E.
* Starostlivosť o srsť
Stará sa o hustú a lesklú srsť, podporuje zdravú kožu a prirodzený proces hojenia. Obsahuje optimálnu rovnováhu omega-3 a omega-6 mastných kyselín
* Dobré trávenie
Podporuje zdravý tráviaci trakt a účinné vstrebávanie živín. Obsahuje stredne fermentovanú vlákninu (repná dužina)
* Inteligentnejšie krmivo pre šteňatá obsahuje DHA
Krmivo vyvinuté pre inteligentné šteňa vhodné na výcvik. Obsahuje optimálne množstvo DHA, kľúčovej stavebnej živiny pre mozog na podporu optimálneho sluchu, zraku a funkcie mozgu Na základe revolučnej štúdie vykonanej so šteňatami a ich matkami kŕmenými krmivom Eukanuba
* Obsah vitamínov garantovaný do dátumu spotreby

Kŕmny návod: (pozri tabuľku na obale).

Zloženie: jahňacie mäso (>14 %), ryža (>14 %), kukurica, cirok, kuracie mäso, celé sušené vajcia, hydinové mäso, rybia múčka, sušená repná dužina, živočíšny tuk, vedľajšie výrobky z kuracieho mäsa, sušené pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, rybí tuk, chlorid draselný, soľ, DL-metionín, výťažok z nechtíka lekárskeho. Neobsahuje žiadne arómy, farbivá ani konzervačné látky.

Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 28 %, vlhkosť 8 %, neupravený olej 16 %, popol 7 %, hrubá vláknina 2 %, vápnik 1,2 %, fosfor 0,95 %, vitamín A 15 000 IU/kg, vitamín D3 750 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg/kg, meď ako síran meďnatý 25 mg/kg, betakarotén 1 mg/kg.

K dispozícii v baleniach po 1 kg, 2,5 kg, 12 kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Eukanuba

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi vynikajúcu výživu a optimálne zdravie s krmivom Eukanuba. Toto prémiové krmivo je synonymom kvality a teraz máte príležitosť ponúknuť svojmu psiemu priateľovi to najlepšie. S granulami Eukanuba, vrátane Eukanuba Puppy pre rastúce šteňatá a Eukanuba Dermatosis pre citlivú pokožku, dostane váš pes vyváženú a zdravú stravu, ktorá mu poskytne všetky potrebné živiny. Naše dlhoročné skúsenosti a dôkladný výskum nám umožňujú ponúkať krmivo, ktoré zohľadňuje potreby psov všetkých vekových kategórií a s rôznymi špecifickými potrebami.

Granule Eukanuba sú navrhnuté tak, aby podporovali správny rast a vývoj vášho domáceho maznáčika. Krmivo Eukanuba rešpektuje prirodzené potreby vášho psa a poskytuje kľúčové živiny, vitamíny a minerály pre lesklú srsť, zdravú kožu a energiu na hranie. Ponúknite svojmu psiemu partnerovi tú najlepšiu stravu, akú si zaslúži. S krmivom Eukanuba sa postaráte nielen o jeho zdravie, ale aj o jeho celkovú pohodu. Objednajte si krmivo Eukanuba ešte dnes a doprajte svojmu psovi tú najlepšiu starostlivosť a lásku, akú si zaslúži.

Paul F. Iams, odborník na výživu zvierat, založil spoločnosť Iams v roku 1946. V 40. rokoch 20. storočia sa spoločenské zvieratá kŕmili prevažne doma pripraveným krmivom, pričom sa nebrali do úvahy ich špecifické potreby a skutočnosť, že mačky a psy sa vyvinuli ako mäsožravce. Jeho rozhodnutie zaujať iný a lepší prístup k výžive spoločenských zvierat viedlo k založeniu spoločnosti Iams Company a jeho presvedčeniam o výžive. Jeho prvý výrobok v roku 1950, Iams® 999, vytvoril pevný základ pre súčasné krmivá Eukanuba a Iams, ktoré dnes nájdete po celom svete.

O ZNAČKE EUKANUBA

Tento výrobok bol taký jedinečný, že značka Eukanuba sa okamžite stala jednotkou na trhu. Aj keď bol tento výrobok veľmi dobrý a kvalitný, časom došlo k ďalším inováciám receptúry, ako napríklad optimálny pomer mastných kyselín Omega-6 a Omega-3 pre zdravú kožu a srsť, jedinečná zmes vlákniny na podporu zdravého tráviaceho traktu a neskoršia prelomová inovácia systému DentalCare, ktorý dokáže znížiť tvorbu zubného kameňa u psov a mačiek až o 80 %.

V roku 1999 bola otvorená nová továreň v holandskom meste COEVORDEN, ktorá vyrába len naše krmivo pre Európu, Áziu, Afriku, ale napríklad aj pre Austráliu.

Štěně jí granule Eukanuba

Továreň je na naozaj vysokej úrovni a môžeme sa pochváliť certifikátom AIM - nezávislý audítor pre potravinársky priemysel, HACCP - najdôležitejšia európska norma kvality pre výrobu potravín alebo aj certifikátom ISO 22000 - systém bezpečnosti krmív. Ďalšou veľkou devízou našich výrobkov je vysoký štandard, najmä v oblasti kvality, a preto pri výrobe nepoužívame žiadne farbivá, arómy ani geneticky modifikované potraviny, všetky výrobky testujeme každých 30 minút, čo znamená celkovo 120 kontrol.